هشت نکته درباره فروش خودرو که تاکنون نشنیده‌اید!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

شاید اولین روشی که برای فروش خودرو به ذهن خیلی از افراد برسد همان روش سنتی درج آگهی در روزنامه و سایت‌های اینترنتی و پایخ گویی به حجم تماس‌های خریداران باشد. اما در دنیای پر سرعت امروزی روش‌های جدیدتری هم برای فروش خودرو وجود دارد که در مزایای آن باعث می‌شود از روش سنتی فروش خودرو چشم پوشی کنید.

با یک کلیک استعلام خلافی خودرو را بدون دغدغه از اینجا بگیرید

این روش جدید همان سپردن خودرو به نمایشگاه خودروهای کارشناسی شده است. در ادامه مزایای فروش خودرو در نمایشگاه آنلاین فروش خودرو را شرح می‌دهیم.

نکته اول: خودرو را به قیمت می‌فروشید

در روش سنتی قیمت خودرو بر اساس تخمین قیمت آگهی‌ها صورت می‌گیرد که دقیق نبودن آن باعث می‌شود فروشنده مجبور شود چنیدن بار قیمت آگهی را تغییر دهد. بر خلاف روش سنتی، با استفاده از مشاوره تخصصی سایت همراه مکانیک،  قیمت خودرو برمبنای ارزش واقعی آن تعیین می‌شودو شما مطمئن خواهید بود که خودرو را به قیمت می‌فروشید.

فروش خودرو

نکته دوم: به خریدار اطمینان می‌دهید که خودرو کارشناسی شده است

تعدد وجود خودروهای آسیب دیده در بازار خودروهای دست دوم و کلاهبرداری افراد سودجو از طریق فروش خودروهای معیوب به جای خودروهای سالم باعث شده تا خریداران نسبت به خرید خودرو دست دوم اطمینان  نداشته باشند. با سپردن خودرو به نمایشگاه خودروهای کارشناسی شده، کارشناسان همراه مکانیک به صورت رایگان بازرسی بدنه، موتور و تست رانندگی خودرو را به عمل آورده و با انتشار یک گزارش دقیق فنی از خودروی شما، آن را منصفانه و آنگونه که هست در معرض خریدار قرار می‌دهند.

نکته سوم: به تماس‌های تلفنی زیاد و غیرمرتبط پاسخ نمی‌دهید

در نمایشگاه خودروهای کارشناسی شده، تمامی‌تماس‌های تلفنی توسط کارشناسان همراه مکانیک پاسخ داده می‌شوند و تنها مشتریان واقعی که شرایط فروش خودرو را پذیرفته اند، برای بازدید آورده می‌شوند.در حالیکه در روش سنتی شما باید به تمامی‌تماس‌ها پاسخ دهید

نکته چهارم: خودرو رار ایگان می‌فروشید 

می‌توانید بدون پرداخت هزینه و کاملاً رایگان، خودروی خود را به نمایشگاه خودروهای کارشناسی شده همراه مکانیک بسپارید.

نکته پنجم: از شر بازدیدهای مکرر و بی نتیجه خلاص می‌شوید

در نمایشگاه خودروهای کارشناسی شده، خریداران چندین مرحله پالایش شده و تنها خریداران واقعی که شرایط فروش خودرو را پذیرفته اند، گزارشات کارشناسی، آپشن‌های خودرو و ارزش گذاری آن را به دقت مطالعه کرده اند، جهت بازدید و خرید خودرو معرفی می‌شوند. فراموش نکنید که در هر بازدید فقط 50 درصد احتمال جوش خوردن معامله وجود دارد. ضمن اینکه در روش سنتی بسیاری از بازدیدکنندگان دلال هستند. 

نکته ششم: از دست دلالان و خریداران حرفه ای رها می‌شوید

در نمایشگاه خودروهای کارشناسی شده، تنها مصرف کنندگان واقعی خودرو و نه دلالان، که حاضر به پذیرش شرایط خرید کارشناسی باشند، با شما ارتباط برقرار می‌کنند..

زمان فروش خودرو

نکته هفتم: خودرو را در سریع ترین زمان می‌فروشید

در نمایشگاه خودروهای کارشناسی شده، به دلیل اطمینان خریداران و رجوع فراوان آنها به این صفحه، فروش خودرو در مدتی کمتر از یک هفته به وقوع می‌پیوندد.

قرار داد فروش خودرو

نکته هشتم: قولنامه معتبر و محکم امضا می‌کنید

در نمایشگاه خودروهای کارشناسی شده با حضور یک کارشناس، یک قولنامه بسیار محکم و معتبر حقوقی مابین طرفین امضا شده و خیال فروشنده می‌تواند از تبعات حقوقی آینده مطمئن و راحت باشد.

مطالعه مقالات مرتبط زیر را از دست ندهید

چرا افراد باهوش از فروش سفارشی‌ خودرو استفاده می‌کنند؟

روش‌های رایج کلاهبرداری خرید و فروش خودرو

داستان جالب کارشناسی خودرو در یک نمایندگی معتبر!!!

کلاه برداران خودرو هم به روز شده‌اند

دلالان خودرو نیز بروز شده‌اند

امتیاز شما به این مقاله ؟

بر روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رای: 0

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

عضویت
اطلاع از
امتیاز دهی
0 نظرات
کامنت گذاری داخل متن
نمایش همه دیدگاه ها

کافیست فرم زیر را پُر و ارسال کنید

تا بدون هیچ هزینه اضافه و بیشترین سود خودرو خود را بفروشید
انتخاب خودرو

خرید خودرو با بهترین شرایط

با تکمیل فرم زیر، مشاور خودرو جهت هماهنگی بازدید با شما تماس خواهد گرفت
انتخاب خودرو