به گزارش صفحه اخبار خودرو مجله همراه مکانیک، با شیوع گسترده ویروس کرونا و اعمال محدودیت‎های قرنطینه، کلیه خودروسازی‌های جهان تحت تاثیر این ویروس خطرناک قرار گرفته و مجبور به تعطیلی کارخانه‌های خود شدند. ایالات متحده یکی از کشورهایی است که آمار مبتلایان بسیار بالایی را گزارش می‌کند اما با کاهش شمار مبتلایان و افزایش رکود اقتصادی، دولت ترامپ تن به بازگشایی پلکانی کسب و کارهای مختلف داد.  پس از راه اندازی مجدد کارخانه‌های خودروسازی در اروپا، اعتراضاتی از سوی خودروسازان آمریکایی برای بازگشایی کارخانه‌ها صورت گرفت. تسلا، یکی از پر سر و صدا‌ترین کارخانه‌های خودروسازی در لغو محدودیت‌های بازگشایی بود.

تابحال به فروش خودرو خودت بدون یک ثانیه اتلاف وقت فکر کردی، اینجا کلیک کن تا با بالاترین سود ممکن خودروی خودت رو بفروشی

تسلا
تسلا

با نصب اپلیکیشن همراه مکانیک دیگه همیشه از قیمت خودروت آگاهی و کسی نمیتونه ازت کلاهبرداری کنه.

به هر ترتیب، صنعت خودروسازی آمریکا در حال بازگشایی است. آغاز به فعالیت خودروسازان برای جبران رکود ناشی از حدود دو ماه تعطیلی بسیار ضروری است، بیش از یک میلیون نفر در صنعت خودروسازی آمریکا مشغول به کار هستند و درآمدشان از این صنعت است. گفتنی است، صنعت خودروسازی حدود ۶ درصد از فعالیت اقتصادی آمریکا را تشکیل می دهد. شرکت های بزرگی همچون جنرال موتورز، فورد و فیات کرایسلر می توانند خطوط مونتاژ خود را راه اندازی کنند و برای تولید خودروهای سود‌ده اولویت قائل شوند.

کرونا
کرونا

بازگشایی کارخانه‌ها با حفاظت از سلامتی کارکنان همراه خواهد بود. استفاده از تب سنج، شیلد حفاظتی، ضدعفونی محیط و فاصله گذاری اجتماعی ضروری است. همچنین کارخانه‌ها با یک شیفت کمتر بازگشایی می‌شوند، به این ترتیب که اگر کارخانه‌ای قبلا با سه شیفت کار می‌کرده، باید با دو شیفت کاری فعالیت کند. شرکت فورد موتور با دو شیفت کاری و جنرال موتورز نیز با یک شیفت به تولید خودرو خواهد پرداخت. خودروسازان در سرتاسر جهان منتظر پایان همه گیری ویروس کرونا هستند تا فعالیت خود را همانند گذشته از سر بگیرند.

منبع: تسنیم

مطالعه مقالات زیر را از دست ندهید:

محصولات کیا در ایران

مقایسه کیا سراتو و ds5

مقایسه کیا سراتو و آلفا رومئو جولیتا

معایب کیا اپتیما

تیپ های کیا اپتیما

آپشن های جک s5

اپلیکیشن همراه مکانیک

با اپلیکیشن همراه مکانیک از تغییرات قیمت خودرو باخبر شوید

دیدگاه بگذارید

  اشتراک  
اطلاع از