Image default
اخبار خودرو

فیلتر تقلبی هم به بازار آمد

رئیس اتحادیه تعمیرکاران خودرو تهران با اشاره به اینکه استفاده از فیلتر و روغن های تقلبی مشکلات زیادی را برای مردم به وجود آورده است، گفت: قیمت فیلترهای اصلی در بازار ۱۰۰ هزار تومان است اما تقلبی آنها در بازار ۲۰ هزار تومان است.

به گزارش صفحه خبر مجله خودرو همراه مکانیک علیرضا نیک آیین در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی تسنیم ،  با اشاره به اینکه افزایش قیمت قطعات یدکی خودرو میزان مراجعه مردم به تعمیرگاه ها را کاهش داده است، اظهارداشت: این روزها با افزایش قیمت ها فروش قطعات یدکی تقلبی هم بسیار رونق دارد به نحوی که بازار پر از فیلتر و روغن تقلبی است.

همین حالا اپلیکیشن همراه مکانیک رو نصب کن و از تغییر قیمت خودرو های خارجی اولین نفر با خبر شو.

رئیس اتحادیه تعمیرکاران خودرو تهران با بیان اینکه استفاده از فیلتر و روغن های تقلبی برای خودروها مشکلات زیادی را برای مردم به وجود آورده است، افزود: قیمت فیلترهای اصلی در بازار 100 هزار تومان است اما تقلبی آنها در بازار به قیمت 20 هزار تومان به فروش می رسد.

کلیک کن و بی دغدغه با کمک همراه مکانیک پژو 2008 بخر

وی به کسری قطعات خودروهای نسل جدید از جمله برلیانس، ال 90 و ساندرو  در بازار اشاره کرد و گفت: اوضاع تأمین قطعات خودروهای چینی هم  بد شده و مصرف کننده باید برای خرید آنها مشقت زیادی را می کشد حتی بسیاری از قطعات وارداتی است و باید مشتری ماه ها در انتظار خرید این قطعات باشد.

اگر قصد خرید خودرو دارید مطالعه مقالات زیر را از دست ندهید:

مقایسه رنو تلیسمان و تویوتا کمری

مقایسه رنو ساندرو و دنا پلاس

5 نشان خرابی دینام خودرو 

سمند سورن بخریم یا سمند lx

مقایسه رنو داستر و پژو 2008

 

مطالب جدید

قیمت جدید ساینا توسط سایپا اعلام شد

5 دلیل برای اینکه ساینا بخریم

هادی اشرف

مشکلات انژکتور خودرو را بیشتر بشناسید

دیدگاه بگذارید

  اشتراک  
به من اطلاع بده
همراه مکانیک مطمئن بخرید، آسان بفروشید