طبق گفته رییس اتحادیه صنف نمایشگاه داران خودرو پایتخت بازار خودرو تعطیل است و همه نمایشگاه‌ها بسته هستند و هیچ فعالیت خرید و فروشی در این ایام انجام نمی‌شود.

قیمت خودرو خارجی خودت رو خیلی راحت در هر شرایطی با ابزار قیمت همراه مکانیک بدست بیار

به نقل از ایرنا، سعید موتمنی روز شنبه در گفت‌وگو افزود:  قیمت خودروها همانند قیمت‌های قبل از عید است. هیچ فرد عاقلی در این شرایط به فکر خرید خودرو، جایگزین کردن خودرو یا تبدیل به احسن کردن آن نیست. در حقیقت به اعتقاد این مقام صنفی، به دلیل تعطیلی بازار هر قیمتی که این روزها برای خودروها اعلام شود، غلط است.

او به بازار خودرو در سال گذشته به طور اجمالی اشاره کرد و افزود: پارسال فقط در اردیبهشت‌ ماه شاهد جنب و جوشی در بازار خودرو بودیم که متاثر از قیمت سازی‌ها و افزایش قیمت‌ها بود، اما پس از آن با ورود نهادهای نظارتی تا شهریورماه بازار آرام بود، پس از آن شیب افزایش کند قیمت‌ها آغاز شد و تا اوایل بهمن به اوج خود رسید. از اواخر بهمن ماه نیز کاهش قیمت‌ها شروع شد.

با نصب اپلیکیشن همراه مکانیک دیگه همیشه از قیمت خودروت آگاهی و کسی نمیتونه ازت کلاهبرداری کنه.

رئیس اتحادیه صنف نمایشگاه داران خودرو پایتخت افزود: در کل سال گذشته بازاری برای خودرو صورت وجود نداشت و فقط برچسب قیمت خودروها عوض می‌شد. فقط برخی از افراد در فضای مجازی به خرید و فروش خودرو مشغول بودند ولی در عمل در نمایشگاه‌های خودرو، خرید و فروشی وجود نداشت. وی افزود این مساله سبب آسیب دیدن کسب و کار فعالان بازار به ویژه افرادی که نمایشگاه‌های خودرو اجاره کرده بودند، شد.

موتمنی نیز گفت: با توجه به شرایط کنونی اقتصادی و شیوع ویروس کرونا، اگر فعالیت‌های اقتصادی آغاز شود به نظر نمی‌رسد فردی برای خرید و فروش خودرو مراجعه کند. همچنین پیش‌بینی می‌شود این شرایط تا چند ماه آینده و ریشه کن شدن کامل این ویروس ادامه داشته باشد.

تابحال به فروش خودرو خودت بدون یک ثانیه اتلاف وقت فکر کردی، اینجا کلیک کن تا با بالاترین سود ممکن خودروی خودت رو بفروشی

موتمنی ابراز امیدواری کرد با توجه به مسائل یاد شده سازمان امور مالیاتی بخشودگی مالیات سه ماهه بهمن، اسفند و فروردین ماه این صنف را در دستور کار قرار دهد. زیرا نمایشگاه‌های خودرو در سال گذشته دچار رکود شده بودند و با شیوع کرونا این رکود شدیدتر نیز شده است.

مطالعه مقالات زیر را از دست ندهید:

تعویض پلاک

استعلام تعویض پلاک

مراکز تعویض پلاک تهران

مرکز تعویض پلاک میثم

مرکز تعویض پلاک اتحاد

مرکزتعویض پلاک چیتگر

مرکزتعویض پلاک الغدیر

شرایط و مراحل معاینه فنی خودرو

 

اپلیکیشن همراه مکانیک

با اپلیکیشن همراه مکانیک از تغییرات قیمت خودرو باخبر شوید

عضویت
اطلاع از
0 دیدگاه
کامنت گذاری داخل متن
نمایش همه دیدگاه ها