چندین سال است که خانواده پژو با ایرانی‌ها رابطه خوبی را برقرار کرده است. این ازدیاد طیف به نسبت سایر شرکت‌های تولید کننده خودرو، ایرانیان را با دسته بندی‌های سنی به خودروها وابسته کرده است.

با یک کلیک استعلام خلافی خودرو را بدون دغدغه از اینجا بگیرید

شاید بتوان پرطرفدارترین خودروی ایران در رنج قیمتی 60 تا 100 سال را پژو 206 دانست. این خودرو به واسطه قیمت پایین و ظاهر متناسب آن، توانسته جایگاه خوبی در خرید و فروش خودروهای کارکرده از آن خود کند.

این شدت گرایش خودرویی در بازه‌های سنی تکرار شده است. به نحوی که در بازه سنی 50 تا 60 سال، علاقه خریداران خودرو بر تهیه خودرو پژو 405 و علی الخصوص پرشیا (پژو پارس) است.

پژو پارس
پارس

علاقه بیش از حد ایرانیان با سن بیش از 50 سال به خودروی پژو پارس و به طبع آن خرید این خودرو، باعث شده تا میزان خرید و فروش آن کاهش بیابد.

با کلیک روی این دکمه و نصب اپلیکیشن همراه مکانیک دیگه همیشه از قیمت خودروت آگاهی و کسی نمیتونه ازت کلاهبرداری کنه.

زیرا افرادی که با این سن خودرویی را که از نظر فنی سالم باشد را انتخاب می‌کنند، به سختی مایل به فروش آن می‌شوند. این خودرو به دلیل جادار بودن و همچنین ثبات آن در سفرهای جاده ای، توانسته به بهترین نحو دارندگان خود را راضی نگه دارد.

آنچه مطالعه خواهید کرد

دلایلی برای نخریدن پژو پارس

از نظر فضای داخل خودرو، صندلی‌های عقب خودرو پژو پارس ، فضای چندان بازی را برای سرنشینان فراهم نمی‌کند. سواری خودرو برای افراد قد بلندی که روی صندلی‌های عقب نشسته اند، برای طولانی مدت اذیت کننده خواهد بود.

از نظر استهلاک، می‌توان خودروهای فرانسوی را خودروهایی متوسط دانست. این مورد در خودرو 206 نیز به خوبی به چشم می‌خورد.

پارس
پژو پارس

در خودروهای هم مدل می‌توان گزینه‌های مشابهی با قیمت پایین تر و ظاهری متناسب نظیر خودروهای سمند، پژو 405 و یا سی یلو تهیه نمود.

کلیک کن تا بدون اتلاف وقت و پاسخ گویی به تلفن ماشینت رو بصورت سفارشی بفروشی

مصرف سوخت پژو پارس قطعاً شما را در خرید به شک خواهد انداخت!!! جالب است که بدانیم مصرف سوخت خودروی پژو پرشیا، به طور ترکیبی عددی برابر 13.8 لیتر در هر 100 کیلومتر می‌باشد. شاید عجیب بودن این عدد را در مقایسه با خودروهایی نظیر ماکسیما، رونیز، 405 و سمند بهتر درک کنیم:

نام خودرو حجم موتور (لیتر) مصرف سوخت در 100 کیلومتر
رونیز 2.4 14.7
پژو پارس 1.8 13.8
ماکسیما 3 12.3
405 1.8 12.8
سمند 1.8 11
سی یلو 1.5 8.6

 

با یه کلیک میتونی هر نوع ماشینی رو چه صفر کیلومتر چه صد هزار کیلومتر از بزرگترین نمایشگاه خودرو آنلاین در کشور کارشناسی شده و با شرایط ویژه بخری!!!

مطالعه مقالات مرتبط زیر را از دست ندهید:

با مدل های مختلف پژو پارس بیشتر آشنا شوید

مقایسه سمند سورن و پژو پارس

مقایسه رانا و پژو پارس

معایب پژو پارس TU5

مقایسه سمند و پژو پارس

مقایسه دنا و پژو پارس

مقایسه کوییک و پژو پارس

مقایسه پژو پارس و تندر 90

1
دیدگاه بگذارید

0 تعداد نظرات
0 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
پرطرفدار ترین دیدگاه ها
دیدگاه با بیشترین پاسخ
0 تعداد نویسندگان دیدگاه
  اشتراک  
اطلاع از