چطور سریع‌ترین روش خرید و فروش خودرو در ایران را تجربه کنیم؟

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

در پیشرفته‌ترین روش خرید و فروش خودرو در کشور که با بهره‌گیری از تجربیات نمونه‌های موفق جهانی پیاده‌سازی شده، دیگر نیاز به انجام هیچ اقدامی از سوی فرد (خریدار یا فروشنده) نیست و تنها با یک تماس، صفر تا صد فرآیند خرید و فروش خودرو، از مشاهده و انتخاب آگهی گرفته تا پیداکردن مشتری و عقد قرارداد در کم‌ترین زمان ممکن به انجام می‌رسد.

 پیشرفته‌ترین روش خرید و فروش خودرو، اغلب توسط افرادی با مشغله فراوان و زمان محدود مورد استفاده قرار می‌گیرد که به دنبال سریع‌ترین و با کیفیت‌ترین روش برای خرید و فروش خودرو هستند. حال اگر شما نیز در دسته افرادی با مشخصات فوق هستید پیشنهاد می‌کنیم ادامه این مقاله را از دست ندهید تا با بهینه‌ترین روش خرید و فروش خودرو در کشور آشنا شوید.

برای فروش خودرو در سریع‌ترین زمان و با بهترین قیمت اینجا را کلیک کنید.

روش خرید و فروش خودرو جهانی اما در ایران

روش‌های خرید و فروش خودرو در کشورهای پیشرفته روز به روز در حال تغییر بوده و این کشورها با بهره‌گیری از تکنولوژی، روش‌های بهتر و راحت‌تری را برای خرید و فروش خودرو توسعه داده‌اند. در این روش‌ها دیگر نیازی به حضور خریدار و فروشنده در بازارهای خودرو، صرف وقت و جست جو در سایت‌های مختلف برای یافتن آگهی خرید و فروش خودرو نیست. مشتریان تنها با یک تماس و ثبت سفارش خرید و فروش خودرو؛ ادامه مراحل خرید و فروش خودرو را به مشاوران مربوطه سپرده و مشاوران تنها در صورت یافتن خودرو مشتری مورد نظر با مالک تماس گرفته و ادامه فرایند خرید و فروش خودرو را در بهینه‌ترین حالت ممکن طی می‌کنند.

شرکت همراه مکانیک، اولین و بزرگترین شرکت ارائه دهنده خدمات خرید و فروش سفارشی خودرو در کشور، اقدام به پیاده‌سازی این خدمات در قالب طرح‌های “فروش خودرو سفارشی”، “خرید خودرو سفارشی” کرده است

برای فروش خودرو در سریع‌ترین زمان و با بهترین قیمت اینجا را کلیک کنید.

فروش خودرو سفارشی

روش فروش خودرو سفارشی برای افرادی که به دلیل مشغله زیاد، فرصت کافی برای طی فرایند زمان‌بر فروش خودرو از آگهی کردن خودرو گرفته تا پاسخگویی به تماس‌های متعدد و جلسات بازدید از خودرو را ندارند، بسیار با اهمیت است. در این روش فروشندگان قادر خواهند بود که به صورت رایگان و بدون پاسخگویی به حتی یک تماس تلفنی اقدام به فروش خودرو نمایند.

برای فروش خودرو کافیست ابتدا روی دکمه فروش پایین همین صفحه کلیک کنید.

۱. بعد از ثبت سفارش، کارشناسان با شما تماس گرفته و هماهنگی جهت بازدید از خودرو و انجام کارشناسی خودرو انجام می‌شود.

۲. کارشناس اول همراه مکانیک در محل مدنظر مالک حاضر شده، خودرو را کارشناسی کرده و اطلاعات دقیق خودرو و مالک را ثبت می‌کند.

۳. قیمت‌گذاری دقیق خودرو بر اساس گزارش کارشناسی و طبق نظر مالک انجام می‌شود.

۴. آگهی فروش خودرو در سایت‌های معتبر منتشر می‌شود.

۵. کارشناسان فروش حرفه‌ای همراه مکانیک به مشتریان پاسخ می‌دهند تا خریدار واقعی را پیدا کنند.

۶. پس از یافتن مشتری مناسب، هماهنگی جلسه بازدید از خودرو توسط کارشناس همراه مکانیک انجام می‌شود.

۷. در صورت پسند خریدار و رضایت مالک، کارشناسی دوم خودرو برای اطمینان خریدار از سلامت خودرو انجام می‌شود.

۸. کارشناسان حقوقی همراه مکانیک مراحل تنظیم سند و قولنامه را انجام می‌دهند.

برای فروش خودرو در سریع‌ترین زمان و با بهترین قیمت اینجا را کلیک کنید.

خرید خودرو سفارشی

خریدار تنها یک بار با شرکت همراه مکانیک تماس گرفته و تمامی ویژگی‌های خودرو مدنظر خود شامل کارکرد، رنگ، حدود قیمتی و … را ثبت می‌کند.

۱. مشاوران همراه مکانیک به شناسایی خودروهای مطابق با مشخصات مدنظر خریدار می‌پردازند. مشاور تمامی مراحل خرید خودرو شامل پیدا کردن خودرو، مذاکره با فروشندگان، چک کردن سلامت فنی، بدنه و … را طی کرده و تنها در صورت یافتن خودرویی که با شرایط مدنظر فرد مطابقت داشته باشد برای هماهنگی بازدید از خودرو با وی تماس می‌گیرد.

۲. بعد از تست رانندگی و در صورت رضایت فرد، عقد قولنامه و سایر مراحل حقوقی انتقال سند با کمک مشاوران حقوقی همراه مکانیک طی می‌شود.

۳. گارانتی خودروهای کارشناسی شده به مدت ۷ روز و امکان خرید لیزینگی و اقساطی خدمت دیگر همراه مکانیک است که باعث رضایت مشتریان در زمان خرید خودرو شده است.

برای فروش خودرو در سریع‌ترین زمان و با بهترین قیمت اینجا را کلیک کنید.

مطالعه مقالات زیر را از دست ندهید:

عضویت
اطلاع از
امتیاز دهی
0 نظرات
کامنت گذاری داخل متن
نمایش همه دیدگاه ها

کافیست فرم زیر را پُر و ارسال کنید

تا بدون هیچ هزینه اضافه و بیشترین سود خودرو خود را بفروشید
انتخاب خودرو

خرید خودرو با بهترین شرایط

با تکمیل فرم زیر، مشاور خودرو جهت هماهنگی بازدید با شما تماس خواهد گرفت
انتخاب خودرو