گروه صنعتی ایران‌خودرو از طرح فروش اعتباری محصولات ایران‌خودرو به تعداد محدود خبر داد. به گزارش مجله همراه‌ مکانیک، ایران‌خودرو این طرح را از ساعت 11 صبح روز یکشنبه 15 دی آغاز خواهد کرد که متقاضیان بایستی به وب‌سایت این شرکت مراجعه کنند. ایران‌خودرو با هدف جلوگیری از ثبت‌نام افراد سودجو، فیلترهایی را قرار داده تا خرید برای مصرف‎کنندگان واقعی هموارتر شود. در صورت عدم رعایت شرایط موجود، ثبت‌نام مشتری از سوی شرکت ایران خودرو باطل و وجه پرداختی بازگردانده خواهد شد.

با کلیک روی این دکمه و نصب اپلیکیشن همراه مکانیک دیگه همیشه از قیمت خودروت آگاهی و کسی نمیتونه ازت کلاهبرداری کنه.

در این طرح، پژو پارس مدل TU5 با قیمت 84 میلیون و 718 هزار و 400 تومان به فروش می‌رسد که با ‌پرداخت 76 میلیون و 420 هزار تومان به عنوان پیش‌پرداخت متقاضیان قادر به دریافت خودرو در ماه آتی خواهند بود. خودروی پژو 405 دوگانه‌سوز نیز 65 میلیون و 578 هزار و 400 تومان در نظر گرفته شده که از این مبلغ 59 میلیون و 150 هزار تومان به‌عنوان پیش‌پرداخت از مشتریان دریافت می‌شود. این خودرو نیز  ظرف یک ماه به مشتری تحویل داده خواهد شد.

مطابق با بخشنامه شماره 4249، دریافت کد کاربری و کلمه عبور قبل از ثبت‌نام در سایت فروش اینترنتی الزامی است. در صورت عدم دریافت کد کاربری و کلمه عبور، امکان ثبت‌نام وجود نخواهد داشت.

فروش اقساطی پژو 405 و پژو پارس

مطالعه مقالات زیر را از دست ندهید:

کارشناسی پژو پارس (کارشناسی در محل با همراه مکانیک) + ویدئو

معایب پژو پارس اتومات

5 دلیل برای اینکه پژو پارس سال بخریم

با مدل های مختلف پژو پارس بیشتر آشنا شوید

مقایسه سمند سورن و پژو پارس

راهنمای خرید پژو پارس دست دوم 

اپلیکیشن همراه مکانیک

با اپلیکیشن همراه مکانیک از تغییرات قیمت خودرو باخبر شوید

عضویت
اطلاع از
0 دیدگاه
کامنت گذاری داخل متن
نمایش همه دیدگاه ها