Image default
اخبار خودرو

چرا خودرو دوباره گران شد؟

یک کارشناس خودرو می‌گوید: افزایش قیمت خودرو به وضعیت صنعت و تولید خودرو ارتباط دارد. البته کاهش و ثبات قیمت‌ها طی یک تا دو هفته گذشته مقطعی بود؛ چرا که شاخص‌های تولید بهبود وضعیت را در دراز مدت نشان نمی‌دهد.

Image result for ‫پراید همراه مکانیک‬‎

یک کارشناس خودرو در پاسخ به این پرسش که چرا قیمت خودرو مجددا گران شده است؟ به تجارت‌نیوز گفت: افزایش قیمت خودرو به وضعیت صنعت و تولید خودرو ارتباط دارد.

همین حالا اپلیکیشن همراه مکانیک رو نصب کنید و قیمت و مشخصات خودرو مورد علاقه خودتان را بدست آورید.

البته کاهش و ثبات قیمت‌ها طی یک تا دو هفته گذشته مقطعی بود؛ چرا که شاخص‌های تولید بهبود وضعیت را در دراز مدت نشان نمی‌دهد.

Related image

امیرحسین کاکایی افزود: ما معتقدیم در این بازه زمانی و با توجه به کمبود قطعات خودرو افزایش یا کاهش قیمت خودرو امری منطقی نیست. تا زمانی که مشکلات حوزه تولید برطرف نشود وضعیت خودرو به همین منوال است و ممکن است مجدد در قیمت خودرو دچار نوسان شویم؛ این صحبت‌ها در حالی است که مدیران خودرویی در تلاشند تا بتوانند وضعیت تولید خودرو را ساماندهی کنند.

Image result for ‫پراید همراه مکانیک‬‎

او در پاسخ به این پرسش که قیمت پراید چقدر است؟ پاسخ داد: چنانچه قیمت دلار ۱۳ هزار تومان ثابت باقی بماند قیمت واقعی پراید ۴۰ میلیون تومان است؛ در حالی که بعد از مذاکرات ایران و ژاپن قیمت پراید گران شد و به نرخ ۵۰ میلیون تومان رسید، معتقدیم برای چنین مدل خودرو آن هم با ارقام بالا تقاضایی وجود ندارد.

Image result for ‫پراید همراه مکانیک‬‎

کاکایی در توصیه‌ای به مردم گفت: با کاهش قیمت ارز و سکه قیمت خودرو نیز تا حدودی کاهش یافت. مهمترین توصیه ما به مردم این است در بازار فعلی نه خودرویی خریداری کنند و نه خودرویی بفروشند؛ چرا که در این مقطع ورود و خروج سرمایه در این بازار امری خطرناک است.

منبع : اقتصاد آنلاین

خواندن این مطلب را از دست ندهید:
تصمیم‌گیری دولت احیای صنعت خودرو

 

با مطالعه مقالات زیر به بهترین انتخاب ممکن برای خرید خودرو برسید:

پراید بخریم یا تیبا

راهنمای خرید پراید دست‌ دوم و نکاتی که نباید فراموش کنید

5 مشکل فنی که موجب کاهش قیمت خودرو می شود

آموزش کامل نحوه محاسبه افت قیمت خودرو

مطالب جدید

بازار حودرو های وارداتی به کجا رسید

تمایل خرید جگوار توسط پژو

محمد رحیمیان

قیمت خودرو های داخلی و مونتاژ بروز شد

دیدگاه بگذارید

  اشتراک  
به من اطلاع بده
همراه مکانیک مطمئن بخرید، آسان بفروشید