به گزارش مجله خودرو همراه مکانیک  چند ماهی است رسانه‌ها خبرهای گوناگونی درباره تولید AMG GT R بلک‌سریز منتشر می‌کنند اما برخی منابع خبری ادعا کرده‌اند شاید این شرکت از نام Evo به‌جای بلک‌سریز استفاده کند.

کلیک کن تا بدون اتلاف وقت و پاسخ گویی به تلفن ماشینت رو بصورت سفارشی بفروشی

در چند ماه گذشته چندبار شاهد تست مرسدس AMG GT R سری مشکی در مکان‌های گوناگون بوده‌ایم و این بار هم مهندسان آلمانی با یک نمونه پوشیده‌شده در نوربرگ‌رینگ دیده شده‌اند. داغ‌ترین نسخه AMG GT R که در بالاترین جایگاه قرار خواهد گرفت و پرفورمنس بهتری حتی نسبت به نسخه Pro خواهد داشت.

توبیاس موئرز رئیس کمپانی AMG چند ماه پیش اعلام کرده بود این خودرو حداقل تا زمان عرضه هایپرکار  AMG One در اواسط سال 2020 پرشتاب‌ترین خودرو تاریخ شرکت خواهد بود.

چند ماهی است رسانه‌ها خبرهای گوناگونی درباره تولید AMG GT R بلک‌سریز منتشر می‌کنند اما برخی منابع خبری ادعا کرده‌اند شاید این شرکت از نام Evo به‌جای بلک‌سریز استفاده کند.

تنها با یک کلیک میتونی تا 30 دقیقه بعد خودروت رو با طرح فروش فوری همراه مکانیک به پول نقد تبدیل کنی

از آخرین‌باری که AMG اقدام به تولید مدلی با پسوند بلک‌سریز کرد، زمان نسبتا زیادی گذشته است. این نام که تنها برای مدل‌های بسیار خاص استفاده می‌شد، آخرین بار در سال 2013 و برای مدل SLS به‌کار رفت.

انتظار می‌رود مرسدس AMG GT R بلک‌سریز و یا Evo اوایل سال آینده معرفی شود و هدفش نیز جذب خریداران ثروتمند باشد. همین خریداران هم‌اکنون به‌دنبال خرید مدل‌های GT پورشه هم هستند، بنابراین باید منتظر یک جنگ جذاب بین این دو کمپانی باشیم.

منبع:اخبار خودرو

مطالعه مقالات زیر را از دست ندهید:

مرسدس بنز C200 بخریم یا CL500

چرا مرسدس بنز سری E بخریم

مرسدس بنز CLS بخریم یا CLA

مرسدس بنز سری E کروک بخریم یا کوپه

اپلیکیشن همراه مکانیک

با اپلیکیشن همراه مکانیک از تغییرات قیمت خودرو باخبر شوید

عضویت
اطلاع از
0 دیدگاه
کامنت گذاری داخل متن
نمایش همه دیدگاه ها