Image default
اخبار خودرو

ایران خودرو برای داخلی سازی قطعات فراخوان داد!

 گروه صنعتی ایران خودرو روز یکشنبه اعلام کرد:  در راستای تحقق اهداف و سیاست های تعیین شده اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و بهره مندی از توان، استعداد و دانش متخصصان متعهد کشور بویژه در دوران سخت تحریم های ظالمانه و به منظور حمایت از توسعه تولید ملی برپایه فناوری های برتر در عرصه صنعت، این گروه صنعتی از همه صنعتگران، دانشگاهیان، شرکت های دانش بنیان و نخبگان کشور دعوت به همکاری میکند.

در این فراخوان از علاقه مندان دعوت شده تا زنجیره تامین ایران خودرو را در این جهاد خودکفایی با ارسال طرح ها و پروژه های خود با رویکرد توسعه داخلی سازی قطعات و کاهش ارزبری یاری کنند.

ایران خودرو نمایشگاه برای عرضه و معرفی قطعات خودکفا نشده در شرکت ساپکو برپا کرده که هر روز از ساعت هشت تا 17 پذیرای بازدیدکنندگان است.

علاقه مندان برای مشارکت و انتخاب قطعات مورد نظر در این طرح میتوانند به فرم جهاد خودکفایی قطعات در پایگاه اینترنتی ساپکو به آدرس www.sapco.com مراجعه کنند.

 

آیا می دانید بدون پاسخ گویی به یک تلفن می توایند خودرو لوکس خود را بروز کنید

با استفاده از فروش سفارشی همراه مکانیک بدون پاسخ گویی به یک تماس خودرو لوکس خود را بفروشید و از نمایشگاه خودرو های مجازی خودرو لوکس بروز مد نظر خود را خریداری کنید

 کارشناسان، تعمیق داخلی سازی قطعات دستکم برای خودروهای پرتیراژ را تنها راه حل خروج خودروسازی از وضعیت دشوار کنونی میدانند تا ارزبری ها هرچه بیشتر کاهش یابد، اما تاکید دارند دستگاه های مرتبط باید به دور از بخشی نگری، در این راستا هماهنگ اقدام کنند.

منبع : ایساکو

مقالات مرتبط:

5 راز که دلالان خودرو دوست ندارند شما بدانید

راهنمای خرید خودرو دست دوم -نکات فنی

راهنمای خرید خودرو دست دوم نکات حقوقی

راهنمای خرید خودرو دست دوم

مطالب جدید

قیمت جدید خودروهای داخلی و مونتاژ اعلام شد

محمد رحیمیان

جلوگیری از ورود دلالان به مراکز خرید خودرو

محمد رحیمیان

ایران‌خودرو و سایپا سال ۹۹ خصوصی می شوند

محمد رحیمیان

دیدگاه بگذارید

  اشتراک  
به من اطلاع بده
همراه مکانیک مطمئن بخرید، آسان بفروشید