شرکت همراه مکانیک، به عنوان ارائه دهنده خدمت فروش سفارشی خودرو، الگویی برای فروشندگان خودرو توسعه داده است. فروش خودرو دربرگیرنده نکات ریز و درشتی است که اغلب فروشندگان خودرو، از آن جهت که هر چند سال یک بار اقدام به تعویض خودروی خود می کنند، اطلاع کاملی از آنها ندارند، در سوی دیگر، دلالان و فروشندگان حرفه ای خودرو، به عنوان کسانی که در این بازار حضور دائمی دارند، از این نکات به نفع خود نهایت استفاده را می کنند.

خودروی شما یک قیمت کارشناسی شده دارد که باید آن را به همان قیمت بفروشید
خودروی شما با تمام ویژگی ها و مشخصات، یک ارزش کارشناسی شده دارد، این ارزش کارشناسی اغلب از دید فروشنده پنهان است. اغلب فروشندگان حرفه ای، این ارزش را می دانند، خودروی شما را کمتر از ارزش واقعی، ارزش گذاری می کنند. در حالیکه در خدمت فروش سفارشی خودرو، همراه مکانیک به عنوان مرجع ارزش گذاری خودروهای دست دوم،  ارزش کارشناسی آن را محاسبه می نماید.

با کارشناسی خودرو و ارائه گزارش کارشناسی، یک فروش خودروی منصفانه خواهید داشت.
دلالان خودرو، تلاش می کنند همزمان نقش کارشناس خودرو را نیز بازی کرده و قیمت خودروی شما را به حداقل مدنظرشان نزدیک کنند. در خدمت فروش سفارشی خودرو، همراه مکانیک به صورت رایگان خودروی شما را بازرسی کامل بدنه، فنی، آپشن و تست رانندگی نموده و آن را آنگونه که هست، نه بالاتر و نه پایین تر، به خریدار عرضه می کند.

اولین بازدید کنندگان، بهترین خریداران خودروی شما نیست!
اگر شما خودروی خود را آگهی کرده باشید، فروشندگان حرفه ای خودرو اولین کسانی هستند که با شما تماس خواهند گرفت و انتخاب وی برای فروش خودرو، از بین تعدادی دلال اتفاق می افتد نه از بین تعدادی خریدار واقعی خودرو! در حالیکه در خدمت فروش سفارشی خودرو، تنها خریداران واقعی که با ارزش گذاری آن موافق هستند، برای بازدید از خودرو هماهنگ می شوند.

آگهی کردن خودرو در سایت های آگهی خودرو، دردسرهای بزرگی به دنبال خواهد داشت.
با آگهی کردن خودرو در سایت های آگهی، شماره های تماس شما در معرض تعداد زیادی دلال خودرو قرار می گیرید که تلاش می کنند در همان تماس تلفنی، شما را متقاعد به فروش خودرو کنند، معمولاً این تماس های تلفنی تا مدت ها ادامه خواهد داشت. اما در خدمت فروش سفارشی خودرو، پاسخگوی تمامی تماس های تلفنی، همراه مکانیک خواهد بود و به دلیل ارائه گزارش کارشناسی و ارزش گذاری، تماس های انجام شده واقعی تر خواهند بود و از بین تمام تماسها، تنها برای خریداران واقعی بازدید هماهنگ می شود.

برای فروش خودرو باید قولنامه معتبر و دقیق امضا کنید
پس از توافق بر سر شرایط فروش خودرو، ملاحظات حقوقی و ریسک های آتی فراوانی وجود دارد که برخی از دلالان خودرو، از عدم آگاهی فروشنده به نفع خود استفاده می کنند. در خدمت فروش سفارشی خودرو، همراه مکانیک یک قولنامه و قرارداد حقوقی معتبر که تمامی نکات لازم در آن در نظر گرفته شده است مابین طرفین تنظیم می کند و ریسک های آنها را به حداقل خود می رساند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت رایگان سفارش برای فروش خودرو، می توانید به صفحه فروش سفارشی خودرو مراجعه نمایید.

اپلیکیشن همراه مکانیک

با اپلیکیشن همراه مکانیک از تغییرات قیمت خودرو باخبر شوید

عضویت
اطلاع از
4 دیدگاه
کامنت گذاری داخل متن
نمایش همه دیدگاه ها