تعداد محدودی تیگو 5 توربو توسط شرکت مدیران‌خودرو به بازار عرضه خواهد شد. تولید این خودرو در ایران، از واپسین ماه‌های سال 1394 آغاز شد و تا به امروز در چند تیپ متفاوت ادامه یافته است؛ مطابق شنیده‌ها، به‌زودی نمونه مجهز به موتور توربوشارژ نیز به بازار کشور راه خواهد یافت. چری تیگو 5 خودرویی مدرن و به‌روز است که امکانات رفاهی و ایمنی قابل قبولی را در خود جای داده است.

دنبال خودروی کارکرده/دست دوم هستید؟ وارد نمایشگاه خودروهای کارشناسی شده ما شوید. اینجا بهترین پیشنهاد‌هارو برات داریم.

فروش بیش از 40 هزار دستگاه از خودرو تیگو 5 از سال 1394 و همخوانی سایز و جثه ماشین با نیازهای خانواده‌های ایرانی و انتظارات آنان از یک خودرو کراس‌اوور این خودرو را بیش از پیش محبوب ساخت. البته از این نکته نباید عبور کرد که اقدام خوب شرکت مدیران‌خودرو مبنی بر انجام به موقع دو فیس‌لیفت در طول 5 سال حضور این خودرو در بازار ایران نیز نقش مهمی ‌در حفظ محبوبیت این خودرو ایفا کردند.

در اولین به‌روزرسانی شرکت مدیران‌خودرو چراغ‌های جلو خودرو با نمونه جدید تغییر یافت و در فیس‌لیفت دوم سایز نمایشگر تصویری خودرو بزرگ‌تر شد و با حذف دکمه‌های تهویه مطبوع خودرو تمامی ‌دکمه‌های سیستم تهویه مطبوع به‌صورت دیجیتال و به داخل مونیتور خودرو افزوده شد که طراحی داخلی خودرو را به‌روزتر کرد.

کافیست فرم زیر را پُر و ارسال کنید
تا بدون هیچ هزینه اضافه و بیشترین سود خودرو خود را بفروشید
انتخاب خودرو

تیگو 5 توربو

بعد از 5 سال حضور در بازار اینک زمان آن است که شاهد تغییراتی اساسی در سیستم انتقال نیرو خودرو باشیم که این نیاز سبب معرفی خودرو تیگو 5 توربو شد. تیگو 5 توربو با استفاده از پلت‌فرم سابق خودرو تیگو 5، به موتور 1.5 لیتری توربو، گیربکس CVT نه سرعته و فرمان برقی مجهز شده است که احساس رانندگی کاملا سریع و متفاوتی را برای سرنشینان به همراه می‌آورد. قیمت و شرایط فروش خودرو تیگو 5 توربو به زودی توسط شرکت مدیران‌خودرو اعلام می‌شود.

بیشتر بخوانید:

اپلیکیشن همراه مکانیک

با اپلیکیشن همراه مکانیک از تغییرات قیمت خودرو باخبر شوید

عضویت
اطلاع از
0 دیدگاه
کامنت گذاری داخل متن
نمایش همه دیدگاه ها