یکی ازمراحل مهم هنگام معاملات خودرو، تعویض پلاک و شماره‌گذاری خودرو است. در گذشته و پیش از شیوع ویروس کرونا، این کار با مراجعه حضوری فروشنده و خریدار به مراکز شماره‌گذاری انجام می‌گرفت؛ اما در حال حاضر، به جهت ممانعت از تجمع افراد و جلوگیری از شیوع بیماری، بخش از این فرایند به‌صورت اینترنتی انجام می‌شود. این روش جدید، علاوه بر کمک به رعایت بهتر پروتکل‌های بهداشتی کرونا، در زمان افراد نیز صرفه‌جویی می‌کند؛ چراکه برخلاف گذشته، دیگر لازم نیست در صف‌های منتظر بمانند. در ادامه، با همراه باشید تا روند نوبت‌دهی مرکز تعویض پلاک رباط کریم را با هم بررسی کنیم.

دنبال خودروی کارکرده/دست دوم هستید؟ وارد نمایشگاه خودروهای کارشناسی شده ما شوید. اینجا بهترین پیشنهاد‌هارو برات داریم.

نوبت‌دهی مرکز تعویض پلاک رباط کریم

نوبت‌دهی مرکز رباط ‌کریم مانند سایر مراکز، فقط به‌صورت اینترنتی انجام می‌شود؛ لذا مالکین هر نوع وسیله نقلیه، جهت فک پلاک خود ملزم هستند پیش از مراجعه به این مرکز، نسبت به ثبت درخواست و تعیین نوبت خود در سامانه مربوطه اقدام کنند. این مرکز شماره‌گذاری، از پذیرش افراد خارج ازآن‌چه در سامانه نوبت‌دهی ثبت‌شده، معذور است.

جهت تعویض پلاک در این روزهای کرونایی جهت دریافت نوبت باید به سامانه تعویض پلاک مراجعه کنید.

راهنمای نوبت‌دهی مرکز تعویض پلاک رباط کریم

در حال حاضر، نوبت‌دهی اینترنتی فک پلاک در اکثر استان‌های کشور امکان‌پذیر است و جهت پذیرش افراد در مراکز فک پلاک، اطلاعات ثبت‌شده در سامانه نوبت‌دهی تعویض پلاک ملاک عمل قرار می‌گیرد. ثبت درخواست در این سامانه، رایگان است و در هیچ یک از مراحل دریافت و ثبت نوبت، نیاز به پرداخت هیچ‌گونه وجهی در سامانه نیست.

برای دریافت نوبت از مرکز رباط ‌کریم، در سامانه nobatdehi.epolice.ir ثبت‌نام کنید و بعد از انتخاب استان تهران، با انتخاب شهر رباط ‌کریم، تاریخ‌ و زمان‌های قابل رزرو برای مراجعه به این مرکز شماره‌گذاری را مشاهده خواهید کرد. در این مرکز، علاوه بر خدمات نقل‌ وانتقال و فک پلاک خودرو، خدمات دیگری مانند فک رهن، احراز محل سکونت، اصلاح مشخصات، صدور کارت شناسایی المثنی، صدور پلاک المثنی، صدور سند مالکیت المثنی و صدور تأییدیه نقل ‌وانتقال المثنی نیز انجام می‌شود. لازم به ذکر است که جهت استفاده از هر یک از خدمات مذکور، باید در سامانه مربوطه نسبت به تعیین نوبت اینترنتی اقدام کنید.

مطالعه مقالات زیر را از دست ندهید

نکات مهم نوبت‌گیری تعویض پلاک رباط کریم

  • هنگام واردکردن اطلاعات خود، دقت کافی داشته باشید؛ چراکه ملاک پذیرش متقاضیان در مراکز شماره‌گذاری، اطلاعات ثبت‌شده در سامانه است.
  • دریافت نوبت فک پلاک، بر اساس زمان‌ و تاریخ مندرج در سایت امکان‌پذیر است و ادعای دریافت نوبت توسط دیگران، مطلقا پذیرفته نیست.
  • در صورت پربودن ظرفیت یک مرکز شماره‌گذاری، تا فعال‌شدن مجدد امکان نوبت‌گیری در آن مرکز صبور باشید.
  • در صورت عدم امکان مراجعه در وقت و زمان ثبت‌شده، پیش از موعد مقرر نسبت به لغو نوبت خود در سایت نوبت‌دهی اقدام کنید؛ در غیر این صورت، هنگام دریافت نوبت‌های آتی، حتماً با محدودیت مواجه خواهید شد.
  • هنگام مراجعه به مرکز شماره‌گذاری، حداقل 5 دقیقه قبل از زمان رزروشده در مرکز حضور داشته باشید و رعایت پروتکل‌های بهداشتی را فراموش نکنید.
  • ورود افراد بدون ماسک به مراکز تعویض پلاک، ممنوع است.

اطلاعات ضروری

در ادامه، برخی از اطلاعات موردنیاز درخصوص این مرکز فک پلاک را با هم مرور می‌کنیم:

آدرس مرکز تعویض پلاک رباط کریم

این مرکز شماره‌گذاری، در شهر رباط‌ کریم، بلوار امام خمینی، بعد از ميدان الغدير، پارکینگ الغدیر قرار دارد.

آدرس تعویض پلاک رباط کریم را در نقشه زیر مشاهده می‌کنید.

ساعت کار مرکز تعویض پلاک رباط کریم

ساعت کاری این مرکز، روزهای شنبه تا چهارشنبه، از 7 صبح تا 14 ظهر و روز پنج‌شنبه از 7 صبح تا 12 ظهر است.

شماره تماس مراکز تعویض پلاک رباط‌کریم

شماره تماس این مرکز، 56426096 است.

سوالات متداول مرکز شماره‌گذاری رباط ‌کریم

در انتهای مقاله به سوالات متداول مطرح شده در رابطه با این مرکز تعویض پلاک خواهیم پرداخت. اگر سوالات دیگری در این زمینه دارید از طریق کامنت با ما و دیگر دوستان به اشتراک بگذارید.

چه مدارکی را قبل از مراجعه به این مرکز باید تکمیل کنیم؟

برای دریافت اطلاعات کامل، به مقاله تعویض پلاک مراجعه کنید.

شماره مرکز تعویض پلاک رباط کریم چند است؟

56426096

هر متقاضی چند نوبت می‌تواند در این مرکز رزرو انجام دهد؟

در حال حاضر، امکان رزرو تنها یک نوبت برای هر متقاضی در مراکز تعویض پلاک وجود دارد و دریافت نوبت بعدی، بعد از اتمام مراحل کار خودرو قبلی ممکن است.

اپلیکیشن همراه مکانیک

با اپلیکیشن همراه مکانیک از تغییرات قیمت خودرو باخبر شوید

عضویت
اطلاع از
0 دیدگاه
کامنت گذاری داخل متن
نمایش همه دیدگاه ها