نوبت دهی تعویض پلاک اینترنتی در سایت nobatdehi.epolice.ir

فهرست مطالب

در روزهای شیوع پاندمی کرونا، تعویض پلاک اینترنتی به‌عنوان راه‌حل جایگزین روش معمول دریافت نوبت فک پلاک، در دستور کار تعویض پلاک قرار گرفته است. با توجه به اهمیت موضوع، در این مقاله از مجله همراه مکانیک قصد داریم راهنمای نوبت‌ دهی تعویض پلاک را بررسی کنیم تا تمامی ابهامات موجود در ارتباط با این موضوع برطرف شود. توجه داشته باشید که قبل از مراجعه به این مراکز، مدارک لازم را حتماً همراه خود داشته باشید. 

تعویض پلاک اینترنتی در تمامی مراکز فک پلاک تهران از شهریور 99، به منظور حفظ سلامت مراجعین در راستای ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی اجرایی شده است. از این رو برای دریافت نوبت دهی تعویض پلاک با مراجعه به سامانه مربوطه و ثبت نام فک پلاک اینترنتی، اقدام به رزرو نوبت کنید. توجه داشته باشید در صورت حضور در این مراکز فاصله گذاری اجتماعی را رعایت فرمایید تا از ازدحام افراد جلوگیری شود.

میخوای بدون نگرانی، خودروی کارشناسی شده، با 100% ضمانت بدنه بخری؟ از همراه مکانیک کمک بگیر. خرید خودرو

ضمنا می‌توانید از طریق کلیک روی این علامت سبزرنگ، هر سوالی درمورد سیستم نوبت دهی دارید از ما بپرسید: 
44
سوال خود در مورد نوبت دهی و فرآیند آن را از ما بپرسیدx

نوبت دهی تعویض پلاک اینترنتی

 • برای نوبت‌گیری، ابتدا باید وارد سامانه اینترنتی نوبت دهی در اینجا شوید.
 • در اولین مرحله و پیش از هر اقدامی، باید در سامانه تعویض پلاک ثبت‌نام کنید.
 • بر اساس انتخاب استان، شهر و نوع وسیله نقلیه، جستجوی مراکز انجام می‌شود و در ادامه، لیست تمامی مراکزی را که ظرفیت نوبت‌دهی را برای فک پلاک اینترنتی در شهر مورد‌نظر دارند، نمایش داده می‌شود.

 

 • ابتدا مرکز مورد نظر را انتخاب کرده و سپس با انتخاب نوع خدمت، روز و ساعات‌ قابل‌انتخاب برای مراجعه حضوری دیده می‌شود.

 • بعد از مشاهده لیست روز های دارای ظرفیت، بر روی روز موردنظر کلیک کنید تا ساعت های آزاد نمایش داده شود.

 • پس از انتخاب ساعت مورد نظر، در صورتی که دارای حساب کاربری نباشید باید ثبت نام کنید.

 • در مرحله آخر، با ثبت ﭘﻼک نصب‌شده ﻓﻌﻠﯽ، (پلاک ﻓﺮوﺷﻨﺪه) مدارک لازم برای فک پلاک مشاهده و با انتخاب دکمه ثبت، نوبت‌دهی اینترنتی انجام می‌شود.

راهنمای تعویض پلاک اینترنتی

 • مراجعه حضوری خريدار و فروشنده يا نماينده قانوني آن‌ها (وکيل) همراه با خودروی معامله‌شده در تاریخ مقرر به مرکز فک پلاک مربوطه، الزامی است.
 • پس از نوبت‌ دهی اینترنتی در سامانه مربوطه، خريدار و فروشنده باید برای تکمیل فرایند، در روز و ساعت مقرر، همراه با اصل شناسنامه و کارت ‌ملي خريدار و فروشنده، اصل سند مالکيت خودرو و کارت خودرو به مرکز مشخص‌شده مراجعه کنند.
 • لازم به ذکر است که در صورت مفقودی سند‌ مالکيت خودرو، درج يک نوبت آگهي در روزنامه‌هاي کثير‌الانتشار در این خصوص، الزامی است و فرایند مراکز تعویض پلاک، بعد از سپری‌‌شدن ده روز از تاريخ درج آگهي فوق، امکان‌پذیر است.
 • ارائه مدارک احراز محل سکونت خريدار شامل سند مالکيت يا اجاره‌نامه معتبر به ‌نام شخص خريدار، همسر، پدر يا مادر وی هنگام مراجعه حضوری، الزامی است.
 • در صورت عدم احراز محل سکونت خريدار توسط مرکز فک پلاک، خریدار ملزم به ارائه مدارک تکمیلی مانند دفترچه تأمین اجتماعی، معرفی‌نامه از کارگزينی محل خدمت با درج آدرس منزل برای کارکنان دولتی یا معرفی‌نامه از آموزش‌ و‌ پرورش منطقه محل سکونت فرزندان با درج آدرس منزل خواهد بود.

قوانین و مقررات سامانه نوبت‌ دهی تعویض پلاک

در حال حاضر، هر فرد تنها مجاز به انتخاب یک نوبت در مراکز مربوطه است و در صورت عدم مراجعه در روز و ساعت مقرر، نوبت متقاضی به‌صورت خودکار باطل می‌شود.

لازم‌ به ذکر است که در صورت عدم مراجعه متقاضی در نوبت ثبت‌شده جهت فک پلاک، رزرو و دریافت نوبت آتی برای وی با محدودیت‌هایی مواجه خواهد شد؛ لذا در صورت انصراف از مراجعه در تاریخ مورد‌نظر، متقاضی باید پیش از سر‌‌رسید مقرر، نسبت به لغو نوبت دریافت‌شده از طریق حساب کاربری خود در سامانه مربوطه اقدام کند. خریدار باید قبل از انجام رزرو و نوبت‌گیری، نسبت به تکمیل مدارک احراز محل سکونت خود (که در بخش قبلی به آن‌ها اشاره شد) اطمينان حاصل کند.

بیشتر بخوانید:

هنگام مراجعه حضوری، اطلاعات ثبت‌شده در سامانه مربوطه، با شخص مراجع مطابقت داده خواهد شد و تنها با ارائه مدارک هویتی متقاضی به‌همراه خودرو با شماره پلاک ثبت‌‌شده، مجوز ورود به مرکز داده می‌شود.

قوانین و مقررات سامانه نوبت‌ دهی تعویض پلاک

درنهایت، لازم به یاد‌آوری است که با توجه به لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی، از ورود اشخاص همراه خریدار و فروشنده به مراکز جلوگیری خواهد شد؛ هم‌چنین ورود افراد بدون داشتن ماسک نیز ممنوع است. لازم به ذکر است که قبل از ورود به پارکینگ، غربال‌گری و تب‌سنجی مراجعین نیز انجام می‌شود؛ لذا در صورت مشاهده علائم بیماری، از مراجعه به مراکز تعویض پلاک جداً خودداری فرمایید.

مزایای تعویض پلاک اینترنتی

ازآن‌جایی‌که مراکز فک پلاک یکی از شلوغ‌ترین و پرازدحام‌ترین مکان‌ها بودند، شیوع ویروس کرونا این مراکز را به تعطیلی کشاند که موجب بروز مشکلات بسیاری برای مشتریان یکی از بزرگ‌ترین بازارهای مالی کشور شد. تجربه آنلاین‌شدن فرایند ثبت درخواست تعویض پلاک به‌عنوان راه‌حلی سودمند، از سویی مانع از ازدحام جمعیت در مراکز مربوطه و بالارفتن ریسک انتقال بیماری می‌شود و از سوی دیگر، از اتلاف وقت مالکان و خریداران در صف‌های طولانی جلوگیری می‌کند.  

نوبت دهی کدام مرکز تعویض پلاک، اینترنتی است؟

به‌دلیل محدودیت‌های کرونا، هم‌اکنون در اغلب شهرهای کشور نوبت دهی مراکز تعویض پلاک، تنها به‌صورت اینترنتی انجام می‌شود.

تعویض پلاک اینترنتی چگونه است؟

برای این کار به سامانه رسمی نوبت دهی تعویض پلاک که در این مقاله مراحل استفاده از آن به‌طور کامل شرح داده شده، مراجعه کنید.

نوبت دهی تعویض پلاک از چه تاریخی اینترنتی شده است؟

از 19 شهریور 1399 به بعد.

 

 

عضویت در خبرنامه
عضویت
اطلاع از
امتیاز دهی
90 نظرات
کامنت گذاری داخل متن
نمایش همه دیدگاه ها
محمد
1399-07-12 20:01

با سلام بنده ماشین با پلاک شهرستان دارم الان به تهران میخام انتقال بدم از قبل هم پلاک تهران دارم و ساکن تهرانم ولی دفترچه تامین اجتماعی ندارم شغلم آزاد هستش میتونم اقدام کنم برای تعویض پلاک

Mahdi kgeiri
1399-07-25 01:37

مطالب مفید بود با تشکر

علی
1399-07-25 15:34

با سلام.من پلاک تهران دارم الان ماشینو فروختم ماشین دیگه خریدم باید برا گرفتن پلاک خودم قولنامه داشته باشم یا لازم نیست

علی
1399-07-26 10:10

سند قطعی رو پلیس میده و نیاز به دفتر خونه نیست همونطور که کارخونه همون سند رو میده نه چیز دیگه

بلال ربانی
1399-07-29 00:22

میخوام تعویض پلاک انجام بدم

رقیه علی‌زاده فرد
1399-08-03 16:33
پاسخ به  بلال ربانی

سلام. با توجه به شیوع کرونا نوبت دهی تمامی مراکز تعویض پلاک به صورت اینترنتی انجام می شود. لطفا به سایت راهور مراجعه فرمایید و نوبت اینترنتی اخذ کنید.

ارش
1399-07-29 10:51

مهلت تعویض پلاک من کمتر نوبتیه که تو سایت بهم میدن تکلیفم چیه ..؟

محمدیزدانی
1400-01-14 22:39

جهت تعویض پلاک

محمدیزدانی
1400-01-14 22:41

میخواهم نوبت تعویض پلاک بگیرم

حمید
1400-01-22 05:14

سلام بند 1ماه پیش یکی از پلاکا مو گوم کردم و تا الان واسم کلی خلافی آمده دارن از پلاک سواستفاده میکنن و پلاک توسط کلانتری محل بلوکه شده و تو این مدت 24 ساعته هرچی تلاش کردم واسه نوبت دهی کارم نشده لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم

سعید
1400-01-28 17:30

سلام وقت بخیر الان بخاطر کرونا دوهفته تعطیله مراکز و مهلت وکالت من تموم میشه و فروشنده هم دیگه نمیاد وکالت بده چکار باید بکنم

سعید
1400-01-28 17:34

سلام وقت بخیر الان بخاطر کرونا دوهفته مراکز تعطیله و مهلت وکالت من تموم میشه،فروشنده هم شهرستانه و مشکل داریم دیگ نمیتونم وکالت بگیرم ازش باید چیکا کنم

حمید
1400-03-10 14:15

سلام وعرض ادب
من مخواهم خودرو ام را بنام همسرم کنم، چکار باید بکنم؟

فرشته وزیری
1400-04-17 13:11

سلام
من در تاریخ 14 و 15و 17 تیر سال 1400 به مرکز تعویض پلاک میثم مراجعه کردم ولی بسته بود، در صورتیکه در سایت زده شده که مراکز تعویض پلاک میثم و خاوران باز است، در سیستم نوبت دهی اینترنتی هم ، نوبت نمی دهد و پیام می دهد که موردی یافت نشد، تلفن مرکز میثم هم کسی پاسخگو نیست، من باید چه کنم؟

مهدی عرب
1400-05-10 23:33

سلام من ناشنوا هستم..چرا هفته پیش هنوز تعویض پلاک عوض نکرده بود میتونی برای من تعویض پلاک کنید..

کیومرث
1400-05-11 10:46

سلام تمام حرف هارا نوشته اید الا حرف اصلی که ساعت بارگذاری تان برای نوبت دهی روز جدید ساعت چند است و این نشان از نداشتن صداقت سایت و گردانندگان آن دارد. چرا که به صورت باند بازی ساعت مشخص در اختیار اقوامتان قرار میگیرد و مردم عادی که مراجعه میکنند با پر بودن وقت مواجعه میشوند

اسی
1400-05-12 11:31

من موتورخریدم می خوام تعویض پلاک کنم.سایت وقت نمیده همش پره.چکارکنیم.خواهش میکنم راهنمایی کنید

فرامرز کاکی
1400-05-15 00:51

چطور ثبت نام کنم برا تعویض پلاک

ابوالفضل کیهانی
1400-05-16 19:48

سلام وقت بخیر من پلاک دارم و خودرو ندارم جدیدا یک خودرو از سایپا خریدم و به من گفتن حتما باید بری تعویض پلاک برای احراز محل سکونت که پلاک جدید بدیم . آیا من که پلاک دارم واقعا این کار در این موقعیت شلوغ و با اوضاع کرونا احتیاج هست ؟ یا نه ؟ لطفاً مرا راهنمایی کنید با تشکر از دوستان ناجا

حسن طالعی
1400-05-31 15:34

سلام بله ولی نمایندگی خودشم میتونه انجام بده

افشين
1400-05-30 12:42
بازخورد روی دیدگاه ضمنا می‌توانید از طریق کلیک روی این علامت سبزرنگ، هر سوالی درمورد سیستم نوبت دهی دارید از ما بپرسید: " بیشتر »

سلام من پتروشيمي ممسجدسليمان كارميكنم براي چهارشنبه نوبت تعويض پلاك دارم اصفهان ولي ميگن محدوديت تردداستاني هست. اگرنتونم بيام ميتونم نوبت روعوض كنم؟ چطوري؟

مظاهرمحمدی اکبر
1400-06-01 08:21

خوب هست خیلی

پیمان
1400-06-01 09:55

سلام من یه وقت تعویض پلاک گرفتم شماره پلاک اشتباه زدم لغو کردم مجدد میخوام ثبت نام کنم خطا میزنه پللک قبلا در سامانه ثبت شده است باید چیکار کنم

مسعود
1400-06-02 17:54

چطوری بدانم درتعویض پلاک رباط کریم دراین هفته نوبت هست برای فک پلاک

مرتضی حسنی
1400-06-04 01:17
بازخورد روی دیدگاه ضمنا می‌توانید از طریق کلیک روی این علامت سبزرنگ، هر سوالی درمورد سیستم نوبت دهی دارید از ما بپرسید: " بیشتر »

سلام چگونه باید نوبت بگیریم ده روزه هرچی تلاش میکنم نمیتونم نوبت بگیرم

اسماعیل رنجبر
1400-06-04 10:35

خوب

معصومه آقا زیارتی فراهانی
1400-06-05 00:49

باسلام می‌خوام تعویض پلاک کنم کرج ثبت نام اینترنتی هم که هر تعویض پلاکی مراجعه کردم نوشته تکمیل ظرفیت چهار رو بیشتر وقت ندارم برای تعویض پلاک صاحب پلاک قبلی هم قبول نمیکنه تمدید کنه وکالت تعویض پلاکو چکار کنم
توروخدا پاسخگو باشید راهنمایی کنید

ساناز
1400-06-05 06:17
بازخورد روی دیدگاه ضمنا می‌توانید از طریق کلیک روی این علامت سبزرنگ، هر سوالی درمورد سیستم نوبت دهی دارید از ما بپرسید: " بیشتر »

سلام وقت بخیر هر چی تلاش میکنم نوبت بگیرم موفق نمیشم پلاک به اسم خودمه دو تا ماشین داشتم یکیش رو فروختم الان میخوام شماره پلاک خودرویی رو که فروختم بزنم روی شماره پلاک این خودرویی که دارم لطفاً راهنمایی بفرمائید بسیار سپاسگزارم

آسیه اکبری
1400-06-06 19:05
بازخورد روی دیدگاه ضمنا می‌توانید از طریق کلیک روی این علامت سبزرنگ، هر سوالی درمورد سیستم نوبت دهی دارید از ما بپرسید: " بیشتر »

سلاو وقتتون بخیر
توی مرکزتون احراز سکونت انجام میدید؟

معصومه شیخ‌‌مرادی
1400-06-11 11:27
پاسخ به  آسیه اکبری

سلام دوست گرامی نه، فعالیت این سایت مربوط به خرید و فروش آنلاین خودرو است.

محمد جهانگیر
1401-07-07 02:08
پاسخ به  آسیه اکبری

نه

درخشان
1400-06-12 23:58
بازخورد روی دیدگاه ضمنا می‌توانید از طریق کلیک روی این علامت سبزرنگ، هر سوالی درمورد سیستم نوبت دهی دارید از ما بپرسید: " بیشتر »

سلام ایا من فروشنده بایست وقت تعویض پلاک اینترنتی بگیرم یا خریدار؟
ایا تا زمان فک پلاک ماشین بایست در اختیار من باشد یا خریدار

مهدی عامری
1400-06-13 15:05
بازخورد روی دیدگاه ضمنا می‌توانید از طریق کلیک روی این علامت سبزرنگ، هر سوالی درمورد سیستم نوبت دهی دارید از ما بپرسید: " بیشتر »

سلام میخوام وقت تعویض پلاک بگیرم نمیشه ۱۰تا کافی نت رفتم میگن ماتازه ساعت۹صبح باز میکنیم درصورتیکه نوبت دهی تا۸:۳۰صبح میباشد چیکارکنم؟

آرزو
1400-06-15 14:21
بازخورد روی دیدگاه ضمنا می‌توانید از طریق کلیک روی این علامت سبزرنگ، هر سوالی درمورد سیستم نوبت دهی دارید از ما بپرسید: " بیشتر »

خودروي بنده ژرايد مدل 86 آيا ميتوانم ژلاك آنرا تغيير دهم؟

پار
1400-06-16 05:17
امتیاز دهی :
     

خوب

گل محمدی
1400-06-16 20:12
بازخورد روی دیدگاه ضمنا می‌توانید از طریق کلیک روی این علامت سبزرنگ، هر سوالی درمورد سیستم نوبت دهی دارید از ما بپرسید: " بیشتر »

سلام من پلاک شهرستان دارم میخوامپلاک تهرانو بگیرم .چکار باید بکنم.ممنون که پاسخ میدید.

سولماز
1400-06-16 21:17
امتیاز دهی :
     

سلام ببخشید ی سوال من میخوام ماشین بخرم بعد رزرو اینترنتی و من می تونم به اسم خودم بزنم و اطلاعات پلاک فروشنده رو بزنم یا خود فروشنده باید رزرو رو انجام بده
ممنون میشم راهنمایی کنین

محمود سلیمی حاجی محود
1400-06-17 19:54
بازخورد روی دیدگاه ضمنا می‌توانید از طریق کلیک روی این علامت سبزرنگ، هر سوالی درمورد سیستم نوبت دهی دارید از ما بپرسید: " بیشتر »

چطوری باید نوبت برای تعویض پلاک بگیرم؟

احسان
1400-06-20 13:29
بازخورد روی دیدگاه ضمنا می‌توانید از طریق کلیک روی این علامت سبزرنگ، هر سوالی درمورد سیستم نوبت دهی دارید از ما بپرسید: " بیشتر »

سلام ، من یه ماشین خریدم از اصفهان ، خودم ساکن شهرکردم… دیگه هم وکالت نمیدن ، اگه همون اصفهان نوبت تعویض پلاک بگیرم ، پلاک شهرکرد بهم میدن یانه؟؟

عباس
1400-06-20 14:43
بازخورد روی دیدگاه ضمنا می‌توانید از طریق کلیک روی این علامت سبزرنگ، هر سوالی درمورد سیستم نوبت دهی دارید از ما بپرسید: " بیشتر »

سلام چجوری نوبت تعویض پلاک بگیرم. پروفیلم کامله ثبتنام کردم.کدملی را واردمی کنم میگه این کدملی ثبت شده؟ توقسمت نوبت من پیام میده هیچ نوبتی ثبت نشده؟

رشیدی
1400-06-21 08:59
بازخورد روی دیدگاه ضمنا می‌توانید از طریق کلیک روی این علامت سبزرنگ، هر سوالی درمورد سیستم نوبت دهی دارید از ما بپرسید: " بیشتر »

سلام ، من خیلی وقته که مشخصات مو پر کردم ولی نوبت بهم داده نشده ، لطفا پیگیری کنید

بهشتی
1400-06-21 09:41
امتیاز دهی :
     

باسلام، آیا برای دریافت نوبت فقط خود خریدار یا فروشنده بایستی در سایت ثبت نام کنند یا فرد دیگری که کاربری دارد می تواند نوبت را برای آن ها دریافت کند؟

ابراهیم چمنی
1400-06-22 08:20
بازخورد روی دیدگاه ضمنا می‌توانید از طریق کلیک روی این علامت سبزرنگ، هر سوالی درمورد سیستم نوبت دهی دارید از ما بپرسید: " بیشتر »

سلام
من سیلندر ماشینم را عوض کردم ،برای انجام مراحل قانونی چکاربایدبکنم؟؟

علی
1400-06-22 10:25
بازخورد روی دیدگاه ضمنا می‌توانید از طریق کلیک روی این علامت سبزرنگ، هر سوالی درمورد سیستم نوبت دهی دارید از ما بپرسید: " بیشتر »

سلام . دو هفته دارم تلاش میکنم سایت همش میزنه تا یک هفته رزرو . لطفا راهنمایی کنید چجوری میتونم وقت بگیرم . آیا بدون نوبت اینترنتی مثل سابق میشه حضوری انجام داد

زمانی
1400-06-23 10:37
بازخورد روی دیدگاه ضمنا می‌توانید از طریق کلیک روی این علامت سبزرنگ، هر سوالی درمورد سیستم نوبت دهی دارید از ما بپرسید: " بیشتر »

سلام نمیتونم اینترنتی نوبت بگیرم..نمیشه حضوری مراجعه کنم؟

غلامرضا قادری
1400-06-27 10:44
بازخورد روی دیدگاه ضمنا می‌توانید از طریق کلیک روی این علامت سبزرنگ، هر سوالی درمورد سیستم نوبت دهی دارید از ما بپرسید: " بیشتر »

سلام من ماشینم باید فک رهن شود نامه شرکت را دارم چطوری باید اقدام کنم باید نوبت بگیرم چون اینجا نوشته نوبت دهی تعویض پلاک

سردبیر
1400-06-29 12:07

سلام دوست عزیز،

بله، جهت فک رهن خودرو باید به یکی از مراکز تعویض پلاک مراجعه کنید که با توجه به راهنمایی‌‌های همین مقاله می‌تونید نوبت رزرو کنید.

حمید علیزاده
1400-06-30 09:22
بازخورد روی دیدگاه ضمنا می‌توانید از طریق کلیک روی این علامت سبزرنگ، هر سوالی درمورد سیستم نوبت دهی دارید از ما بپرسید: " بیشتر »

سلام من دوماه نتونستم نوبت بگیرم هر زمان وارد سایت میشم تا اخر هفته رزرو شده چی کار باید بکنم ؟؟؟

مسلم مبارکی
1400-07-14 04:28
بازخورد روی دیدگاه ضمنا می‌توانید از طریق کلیک روی این علامت سبزرنگ، هر سوالی درمورد سیستم نوبت دهی دارید از ما بپرسید: " بیشتر »

ازآگاهی نامه دارم که بیارم شماره اتاق رادستکاری کردن موقع سرقت

اميد جلالى
1400-07-27 08:25
بازخورد روی دیدگاه ضمنا می‌توانید از طریق کلیک روی این علامت سبزرنگ، هر سوالی درمورد سیستم نوبت دهی دارید از ما بپرسید: " بیشتر »

سايت جهت احراز محل سكونت نوبت نمى ده تهران هستم

محمد مایلی
1400-08-11 04:27
بازخورد روی دیدگاه ضمنا می‌توانید از طریق کلیک روی این علامت سبزرنگ، هر سوالی درمورد سیستم نوبت دهی دارید از ما بپرسید: " بیشتر »

باسلام ببخشید من میخوام برم واسه تعویض پلاک فروشنده خودرو هستم اما متأسفانه کارت ماشینو گم کردم اما بقیه مدارک تکمیل دارم آیا مشکل ساز میشه نداشتن کارت ماشی؟

سولماز
1400-08-17 13:18
بازخورد روی دیدگاه ضمنا می‌توانید از طریق کلیک روی این علامت سبزرنگ، هر سوالی درمورد سیستم نوبت دهی دارید از ما بپرسید: " بیشتر »

سلام
من ساکن قزوین هستم مراحل تهیه پلاک تهران چگونه است؟

مهرداد سهیلیان
1400-08-18 19:34
بازخورد روی دیدگاه ضمنا می‌توانید از طریق کلیک روی این علامت سبزرنگ، هر سوالی درمورد سیستم نوبت دهی دارید از ما بپرسید: " بیشتر »

سلام من ماشین خریدم و مشکل داشتیم برای انتقال سند که صاحب سند شکایت کرده و خودرو توقیف شده والان حل شده کارمون حالا میخوایم هم رفع توقیفی بگیریم هم فک پلاک انجام بدیم چیکار باید بکنیم؟لطفا راهنمایی کنید

سیداکبر صفوی
1400-08-20 15:38
بازخورد روی دیدگاه ضمنا می‌توانید از طریق کلیک روی این علامت سبزرنگ، هر سوالی درمورد سیستم نوبت دهی دارید از ما بپرسید: " بیشتر »

اقاانیجا نزدیک منزل ما یه تعویض پلاک است خیابان مقداد فلکه سوم بایدبانجا مراجعه کنم.

سید‌محمود موسوی
1400-11-24 16:21
بازخورد روی دیدگاه ضمنا می‌توانید از طریق کلیک روی این علامت سبزرنگ، هر سوالی درمورد سیستم نوبت دهی دارید از ما بپرسید: " بیشتر »

کارت‌ماشین نیومده ماشین تازه گرفتیم مشکلی هست برا تعویص پلاک