نوبت دهی تعویض پلاک اینترنتی در سایت nobatdehi.epolice.ir

میانگین امتیاز 2.5 / 5. تعداد رای: 207

اولین نفری باشید که به این مقاله رای میدهید.

در روزهای شیوع پاندمی کرونا، تعویض پلاک اینترنتی به‌عنوان راه‌حل جایگزین روش معمول دریافت نوبت فک پلاک، در دستور کار تعویض پلاک قرار گرفته است. با توجه به اهمیت موضوع، در این مقاله از مجله همراه مکانیک قصد داریم راهنمای نوبت‌ دهی تعویض پلاک را بررسی کنیم تا تمامی ابهامات موجود در ارتباط با این موضوع برطرف شود. توجه داشته باشید که قبل از مراجعه به این مراکز، مدارک لازم را حتماً همراه خود داشته باشید. 

تعویض پلاک اینترنتی در تمامی مراکز فک پلاک تهران از شهریور 99، به منظور حفظ سلامت مراجعین در راستای ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی اجرایی شده است. از این رو برای دریافت نوبت دهی تعویض پلاک با مراجعه به سامانه مربوطه و ثبت نام فک پلاک اینترنتی، اقدام به رزرو نوبت کنید. توجه داشته باشید در صورت حضور در این مراکز فاصله گذاری اجتماعی را رعایت فرمایید تا از ازدحام افراد جلوگیری شود.

میخوای بدون نگرانی، خودروی کارشناسی شده، با 100% ضمانت بدنه بخری؟ از همراه مکانیک کمک بگیر. خرید خودرو

ضمنا می‌توانید از طریق کلیک روی این علامت سبزرنگ، هر سوالی درمورد سیستم نوبت دهی دارید از ما بپرسید: 
38
سوال خود در مورد نوبت دهی و فرآیند آن را از ما بپرسیدx

نوبت‌دهی تعویض پلاک در دوران کرونا

تا پیش از شیوع بیماری کووید-۱9، روند نوبت‌گیری جهت فک پلاک، به‌صورت مراجعه حضوری خریدار و فروشنده به نزدیک‌ترین مرکز موجود در شهر محل سکونت خریدار انجام می‌شد. کافی است یک ‌بار به مراکز مربوطه مراجعه کرده باشید تا از کثرت مراجعه‌کنندگان و میزان ازدحام افراد در این مراکز مطلع باشید.

بر اساس اعلام رئیس مرکز شماره‌گذاری ناجا، از تاریخ 19 شهریور 99 به بعد، با توجه به شیوع پاندمی کرونا و لزوم توجه به اصل فاصله‌گذاری اجتماعی، پذیرش مراکز تعویض پلاک و دریافت وقت و شماره‌گذاری خودرو و موتورسیکلت در تهران، فقط به‌صورت اینترنتی انجام گرفته است.

در بیانیه این مرکز آمده است که پروسه ثبت‌نام تعویض پلاک و نوبت‌ دهی آن، کاملاً اینترنتی خواهد بود و شهروندان از مراجعه حضوری به مراکز تعیین‌شده اکیداً خودداری کنند. هم‌چنین متقاضیان باید دقت داشته باشند که خودروهای دارای پلاک زوج، در روزهای زوج و خودروهای دارای پلاک فرد، در روزهای فرد در مراکز فک پلاک پذیرش می‌شوند.

بر اساس اعلام این مرکز، از ابتدای مهرماه 99 علاوه بر استان تهران، استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اصفهان، خراسان رضوی، فارس، گیلان، کرمانشاه، البرز، یزد و قم نیز به سامانه نوبت‌دهی اینترنتی متصل شده‌اند. در ادامه، به تشریح فرایند نوبت‌دهی اینترنتی تعویض پلاک خواهیم پرداخت و مراحل نوبت‌گیری جهت این کار را با هم مرور خواهیم کرد.

مطالعه مقالات زیر را از دست ندهید

نوبت دهی تعویض پلاک اینترنتی

  • برای نوبت‌گیری، ابتدا باید وارد سامانه اینترنتی نوبت دهی در اینجا شوید.
  • در اولین مرحله و پیش از هر اقدامی، باید در سامانه تعویض پلاک ثبت‌نام کنید.
  • بر اساس انتخاب استان، شهر و نوع وسیله نقلیه، جستجوی مراکز انجام می‌شود و در ادامه، لیست تمامی مراکزی را که ظرفیت نوبت‌دهی را برای فک پلاک اینترنتی در شهر مورد‌نظر دارند، نمایش داده می‌شود.

لیست مراکز تعویض پلاک اینترنتی که ظرفیت دارند.

 

  • با انتخاب مرکز مورد‌نظر، روز و ساعات‌ قابل‌انتخاب برای مراجعه حضوری دیده می‌شود.

تعیین روز فک پلاک

راهنمای فک پلاک اینترنتی تهران

تعیین ساعت حضور در مرکز مربوطه

 

  • در مرحله آخر، با ثبت ﭘﻼک نصب‌شده ﻓﻌﻠﯽ، (پلاک ﻓﺮوﺷﻨﺪه) مدارک لازم برای فک پلاک مشاهده و با انتخاب دکمه ثبت، نوبت‌دهی اینترنتی انجام می‌شود.

شماره پلاک خودرو خود را برای تکمیل فرایند وارد کنید.

دریافت نوبت اینترنتی تعویض پلاک با موفقیت انجام شد.

راهنمای تعویض پلاک اینترنتی

  • مراجعه حضوری خريدار و فروشنده يا نماينده قانوني آن‌ها (وکيل) همراه با خودروی معامله‌شده در تاریخ مقرر به مرکز فک پلاک مربوطه، الزامی است.
  • پس از نوبت‌ دهی اینترنتی در سامانه مربوطه، خريدار و فروشنده باید برای تکمیل فرایند، در روز و ساعت مقرر، همراه با اصل شناسنامه و کارت ‌ملي خريدار و فروشنده، اصل سند مالکيت خودرو و کارت خودرو به مرکز مشخص‌شده مراجعه کنند.
  • لازم به ذکر است که در صورت مفقودی سند‌ مالکيت خودرو، درج يک نوبت آگهي در روزنامه‌هاي کثير‌الانتشار در این خصوص، الزامی است و فرایند مراکز تعویض پلاک، بعد از سپری‌‌شدن ده روز از تاريخ درج آگهي فوق، امکان‌پذیر است.
  • ارائه مدارک احراز محل سکونت خريدار شامل سند مالکيت يا اجاره‌نامه معتبر به ‌نام شخص خريدار، همسر، پدر يا مادر وی هنگام مراجعه حضوری، الزامی است.
  • در صورت عدم احراز محل سکونت خريدار توسط مرکز فک پلاک، خریدار ملزم به ارائه مدارک تکمیلی مانند دفترچه تأمین اجتماعی، معرفی‌نامه از کارگزينی محل خدمت با درج آدرس منزل برای کارکنان دولتی یا معرفی‌نامه از آموزش‌ و‌ پرورش منطقه محل سکونت فرزندان با درج آدرس منزل خواهد بود.

قوانین و مقررات سامانه نوبت‌ دهی تعویض پلاک

در حال حاضر، هر فرد تنها مجاز به انتخاب یک نوبت در مراکز مربوطه است و در صورت عدم مراجعه در روز و ساعت مقرر، نوبت متقاضی به‌صورت خودکار باطل می‌شود.

لازم‌ به ذکر است که در صورت عدم مراجعه متقاضی در نوبت ثبت‌شده جهت فک پلاک، رزرو و دریافت نوبت آتی برای وی با محدودیت‌هایی مواجه خواهد شد؛ لذا در صورت انصراف از مراجعه در تاریخ مورد‌نظر، متقاضی باید پیش از سر‌‌رسید مقرر، نسبت به لغو نوبت دریافت‌شده از طریق حساب کاربری خود در سامانه مربوطه اقدام کند. خریدار باید قبل از انجام رزرو و نوبت‌گیری، نسبت به تکمیل مدارک احراز محل سکونت خود (که در بخش قبلی به آن‌ها اشاره شد) اطمينان حاصل کند.

هنگام مراجعه حضوری، اطلاعات ثبت‌شده در سامانه مربوطه، با شخص مراجع مطابقت داده خواهد شد و تنها با ارائه مدارک هویتی متقاضی به‌همراه خودرو با شماره پلاک ثبت‌‌شده، مجوز ورود به مرکز داده می‌شود.

درنهایت، لازم به یاد‌آوری است که با توجه به لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی، از ورود اشخاص همراه خریدار و فروشنده به مراکز جلوگیری خواهد شد؛ هم‌چنین ورود افراد بدون داشتن ماسک نیز ممنوع است. لازم به ذکر است که قبل از ورود به پارکینگ، غربال‌گری و تب‌سنجی مراجعین نیز انجام می‌شود؛ لذا در صورت مشاهده علائم بیماری، از مراجعه به مراکز تعویض پلاک جداً خودداری فرمایید.

با نصب اپلیکیشن همراه مکانیک دیگه همیشه از قیمت خودروت آگاهی و کسی نمیتونه ازت کلاهبرداری کنه.

مزایای تعویض پلاک اینترنتی

ازآن‌جایی‌که مراکز فک پلاک یکی از شلوغ‌ترین و پرازدحام‌ترین مکان‌ها بودند، شیوع ویروس کرونا این مراکز را به تعطیلی کشاند که موجب بروز مشکلات بسیاری برای مشتریان یکی از بزرگ‌ترین بازارهای مالی کشور شد. تجربه آنلاین‌شدن فرایند ثبت درخواست تعویض پلاک به‌عنوان راه‌حلی سودمند، از سویی مانع از ازدحام جمعیت در مراکز مربوطه و بالارفتن ریسک انتقال بیماری می‌شود و از سوی دیگر، از اتلاف وقت مالکان و خریداران در صف‌های طولانی جلوگیری می‌کند.  

نوبت دهی کدام مرکز تعویض پلاک، اینترنتی است؟

به‌دلیل محدودیت‌های کرونا، هم‌اکنون در اغلب شهرهای کشور نوبت دهی مراکز تعویض پلاک، تنها به‌صورت اینترنتی انجام می‌شود.

تعویض پلاک اینترنتی چگونه است؟

برای این کار به سامانه رسمی نوبت دهی تعویض پلاک که در این مقاله مراحل استفاده از آن به‌طور کامل شرح داده شده، مراجعه کنید.

نوبت دهی تعویض پلاک از چه تاریخی اینترنتی شده است؟

از 19 شهریور 1399 به بعد.

میانگین امتیاز 2.5 / 5. تعداد رای: 207

اولین نفری باشید که به این مقاله رای میدهید.

عضویت
اطلاع از
امتیاز دهی
77 نظرات
کامنت گذاری داخل متن
نمایش همه دیدگاه ها
محمد
۱۳۹۹-۰۷-۱۲ ۲۰:۰۱

با سلام بنده ماشین با پلاک شهرستان دارم الان به تهران میخام انتقال بدم از قبل هم پلاک تهران دارم و ساکن تهرانم ولی دفترچه تامین اجتماعی ندارم شغلم آزاد هستش میتونم اقدام کنم برای تعویض پلاک

Mahdi kgeiri
۱۳۹۹-۰۷-۲۵ ۰۱:۳۷

مطالب مفید بود با تشکر

علی
۱۳۹۹-۰۷-۲۵ ۱۵:۳۴

با سلام.من پلاک تهران دارم الان ماشینو فروختم ماشین دیگه خریدم باید برا گرفتن پلاک خودم قولنامه داشته باشم یا لازم نیست

علی
۱۳۹۹-۰۷-۲۶ ۱۰:۱۰

سند قطعی رو پلیس میده و نیاز به دفتر خونه نیست همونطور که کارخونه همون سند رو میده نه چیز دیگه

بلال ربانی
۱۳۹۹-۰۷-۲۹ ۰۰:۲۲

میخوام تعویض پلاک انجام بدم

رقیه علی‌زاده فرد
۱۳۹۹-۰۸-۰۳ ۱۶:۳۳
پاسخ به  بلال ربانی

سلام. با توجه به شیوع کرونا نوبت دهی تمامی مراکز تعویض پلاک به صورت اینترنتی انجام می شود. لطفا به سایت راهور مراجعه فرمایید و نوبت اینترنتی اخذ کنید.

ارش
۱۳۹۹-۰۷-۲۹ ۱۰:۵۱

مهلت تعویض پلاک من کمتر نوبتیه که تو سایت بهم میدن تکلیفم چیه ..؟

محمدیزدانی
۱۴۰۰-۰۱-۱۴ ۲۲:۳۹

جهت تعویض پلاک

محمدیزدانی
۱۴۰۰-۰۱-۱۴ ۲۲:۴۱

میخواهم نوبت تعویض پلاک بگیرم

حمید
۱۴۰۰-۰۱-۲۲ ۰۵:۱۴

سلام بند 1ماه پیش یکی از پلاکا مو گوم کردم و تا الان واسم کلی خلافی آمده دارن از پلاک سواستفاده میکنن و پلاک توسط کلانتری محل بلوکه شده و تو این مدت 24 ساعته هرچی تلاش کردم واسه نوبت دهی کارم نشده لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم

سعید
۱۴۰۰-۰۱-۲۸ ۱۷:۳۰

سلام وقت بخیر الان بخاطر کرونا دوهفته تعطیله مراکز و مهلت وکالت من تموم میشه و فروشنده هم دیگه نمیاد وکالت بده چکار باید بکنم

سعید
۱۴۰۰-۰۱-۲۸ ۱۷:۳۴

سلام وقت بخیر الان بخاطر کرونا دوهفته مراکز تعطیله و مهلت وکالت من تموم میشه،فروشنده هم شهرستانه و مشکل داریم دیگ نمیتونم وکالت بگیرم ازش باید چیکا کنم

حمید
۱۴۰۰-۰۳-۱۰ ۱۴:۱۵

سلام وعرض ادب
من مخواهم خودرو ام را بنام همسرم کنم، چکار باید بکنم؟

فرشته وزیری
۱۴۰۰-۰۴-۱۷ ۱۳:۱۱

سلام
من در تاریخ 14 و 15و 17 تیر سال 1400 به مرکز تعویض پلاک میثم مراجعه کردم ولی بسته بود، در صورتیکه در سایت زده شده که مراکز تعویض پلاک میثم و خاوران باز است، در سیستم نوبت دهی اینترنتی هم ، نوبت نمی دهد و پیام می دهد که موردی یافت نشد، تلفن مرکز میثم هم کسی پاسخگو نیست، من باید چه کنم؟

مهدی عرب
۱۴۰۰-۰۵-۱۰ ۲۳:۳۳

سلام من ناشنوا هستم..چرا هفته پیش هنوز تعویض پلاک عوض نکرده بود میتونی برای من تعویض پلاک کنید..

کیومرث
۱۴۰۰-۰۵-۱۱ ۱۰:۴۶

سلام تمام حرف هارا نوشته اید الا حرف اصلی که ساعت بارگذاری تان برای نوبت دهی روز جدید ساعت چند است و این نشان از نداشتن صداقت سایت و گردانندگان آن دارد. چرا که به صورت باند بازی ساعت مشخص در اختیار اقوامتان قرار میگیرد و مردم عادی که مراجعه میکنند با پر بودن وقت مواجعه میشوند

اسی
۱۴۰۰-۰۵-۱۲ ۱۱:۳۱

من موتورخریدم می خوام تعویض پلاک کنم.سایت وقت نمیده همش پره.چکارکنیم.خواهش میکنم راهنمایی کنید

فرامرز کاکی
۱۴۰۰-۰۵-۱۵ ۰۰:۵۱

چطور ثبت نام کنم برا تعویض پلاک

ابوالفضل کیهانی
۱۴۰۰-۰۵-۱۶ ۱۹:۴۸

سلام وقت بخیر من پلاک دارم و خودرو ندارم جدیدا یک خودرو از سایپا خریدم و به من گفتن حتما باید بری تعویض پلاک برای احراز محل سکونت که پلاک جدید بدیم . آیا من که پلاک دارم واقعا این کار در این موقعیت شلوغ و با اوضاع کرونا احتیاج هست ؟ یا نه ؟ لطفاً مرا راهنمایی کنید با تشکر از دوستان ناجا

حسن طالعی
۱۴۰۰-۰۵-۳۱ ۱۵:۳۴

سلام بله ولی نمایندگی خودشم میتونه انجام بده

افشين
۱۴۰۰-۰۵-۳۰ ۱۲:۴۲
بازخورد روی دیدگاه ضمنا می‌توانید از طریق کلیک روی این علامت سبزرنگ، هر سوالی درمورد سیستم نوبت دهی دارید از ما بپرسید: " بیشتر »

سلام من پتروشيمي ممسجدسليمان كارميكنم براي چهارشنبه نوبت تعويض پلاك دارم اصفهان ولي ميگن محدوديت تردداستاني هست. اگرنتونم بيام ميتونم نوبت روعوض كنم؟ چطوري؟

مظاهرمحمدی اکبر
۱۴۰۰-۰۶-۰۱ ۰۸:۲۱

خوب هست خیلی

پیمان
۱۴۰۰-۰۶-۰۱ ۰۹:۵۵

سلام من یه وقت تعویض پلاک گرفتم شماره پلاک اشتباه زدم لغو کردم مجدد میخوام ثبت نام کنم خطا میزنه پللک قبلا در سامانه ثبت شده است باید چیکار کنم

مسعود
۱۴۰۰-۰۶-۰۲ ۱۷:۵۴

چطوری بدانم درتعویض پلاک رباط کریم دراین هفته نوبت هست برای فک پلاک

مرتضی حسنی
۱۴۰۰-۰۶-۰۴ ۰۱:۱۷
بازخورد روی دیدگاه ضمنا می‌توانید از طریق کلیک روی این علامت سبزرنگ، هر سوالی درمورد سیستم نوبت دهی دارید از ما بپرسید: " بیشتر »

سلام چگونه باید نوبت بگیریم ده روزه هرچی تلاش میکنم نمیتونم نوبت بگیرم

اسماعیل رنجبر
۱۴۰۰-۰۶-۰۴ ۱۰:۳۵

خوب

معصومه آقا زیارتی فراهانی
۱۴۰۰-۰۶-۰۵ ۰۰:۴۹

باسلام می‌خوام تعویض پلاک کنم کرج ثبت نام اینترنتی هم که هر تعویض پلاکی مراجعه کردم نوشته تکمیل ظرفیت چهار رو بیشتر وقت ندارم برای تعویض پلاک صاحب پلاک قبلی هم قبول نمیکنه تمدید کنه وکالت تعویض پلاکو چکار کنم
توروخدا پاسخگو باشید راهنمایی کنید

ساناز
۱۴۰۰-۰۶-۰۵ ۰۶:۱۷
بازخورد روی دیدگاه ضمنا می‌توانید از طریق کلیک روی این علامت سبزرنگ، هر سوالی درمورد سیستم نوبت دهی دارید از ما بپرسید: " بیشتر »

سلام وقت بخیر هر چی تلاش میکنم نوبت بگیرم موفق نمیشم پلاک به اسم خودمه دو تا ماشین داشتم یکیش رو فروختم الان میخوام شماره پلاک خودرویی رو که فروختم بزنم روی شماره پلاک این خودرویی که دارم لطفاً راهنمایی بفرمائید بسیار سپاسگزارم

آسیه اکبری
۱۴۰۰-۰۶-۰۶ ۱۹:۰۵
بازخورد روی دیدگاه ضمنا می‌توانید از طریق کلیک روی این علامت سبزرنگ، هر سوالی درمورد سیستم نوبت دهی دارید از ما بپرسید: " بیشتر »

سلاو وقتتون بخیر
توی مرکزتون احراز سکونت انجام میدید؟

معصومه شیخ‌‌مرادی
۱۴۰۰-۰۶-۱۱ ۱۱:۲۷
پاسخ به  آسیه اکبری

سلام دوست گرامی نه، فعالیت این سایت مربوط به خرید و فروش آنلاین خودرو است.

درخشان
۱۴۰۰-۰۶-۱۲ ۲۳:۵۸
بازخورد روی دیدگاه ضمنا می‌توانید از طریق کلیک روی این علامت سبزرنگ، هر سوالی درمورد سیستم نوبت دهی دارید از ما بپرسید: " بیشتر »

سلام ایا من فروشنده بایست وقت تعویض پلاک اینترنتی بگیرم یا خریدار؟
ایا تا زمان فک پلاک ماشین بایست در اختیار من باشد یا خریدار

مهدی عامری
۱۴۰۰-۰۶-۱۳ ۱۵:۰۵
بازخورد روی دیدگاه ضمنا می‌توانید از طریق کلیک روی این علامت سبزرنگ، هر سوالی درمورد سیستم نوبت دهی دارید از ما بپرسید: " بیشتر »

سلام میخوام وقت تعویض پلاک بگیرم نمیشه ۱۰تا کافی نت رفتم میگن ماتازه ساعت۹صبح باز میکنیم درصورتیکه نوبت دهی تا۸:۳۰صبح میباشد چیکارکنم؟

آرزو
۱۴۰۰-۰۶-۱۵ ۱۴:۲۱
بازخورد روی دیدگاه ضمنا می‌توانید از طریق کلیک روی این علامت سبزرنگ، هر سوالی درمورد سیستم نوبت دهی دارید از ما بپرسید: " بیشتر »

خودروي بنده ژرايد مدل 86 آيا ميتوانم ژلاك آنرا تغيير دهم؟

پار
۱۴۰۰-۰۶-۱۶ ۰۵:۱۷
امتیاز دهی :
     

خوب

گل محمدی
۱۴۰۰-۰۶-۱۶ ۲۰:۱۲
بازخورد روی دیدگاه ضمنا می‌توانید از طریق کلیک روی این علامت سبزرنگ، هر سوالی درمورد سیستم نوبت دهی دارید از ما بپرسید: " بیشتر »

سلام من پلاک شهرستان دارم میخوامپلاک تهرانو بگیرم .چکار باید بکنم.ممنون که پاسخ میدید.

سولماز
۱۴۰۰-۰۶-۱۶ ۲۱:۱۷
امتیاز دهی :
     

سلام ببخشید ی سوال من میخوام ماشین بخرم بعد رزرو اینترنتی و من می تونم به اسم خودم بزنم و اطلاعات پلاک فروشنده رو بزنم یا خود فروشنده باید رزرو رو انجام بده
ممنون میشم راهنمایی کنین

محمود سلیمی حاجی محود
۱۴۰۰-۰۶-۱۷ ۱۹:۵۴
بازخورد روی دیدگاه ضمنا می‌توانید از طریق کلیک روی این علامت سبزرنگ، هر سوالی درمورد سیستم نوبت دهی دارید از ما بپرسید: " بیشتر »

چطوری باید نوبت برای تعویض پلاک بگیرم؟

احسان
۱۴۰۰-۰۶-۲۰ ۱۳:۲۹
بازخورد روی دیدگاه ضمنا می‌توانید از طریق کلیک روی این علامت سبزرنگ، هر سوالی درمورد سیستم نوبت دهی دارید از ما بپرسید: " بیشتر »

سلام ، من یه ماشین خریدم از اصفهان ، خودم ساکن شهرکردم… دیگه هم وکالت نمیدن ، اگه همون اصفهان نوبت تعویض پلاک بگیرم ، پلاک شهرکرد بهم میدن یانه؟؟

عباس
۱۴۰۰-۰۶-۲۰ ۱۴:۴۳
بازخورد روی دیدگاه ضمنا می‌توانید از طریق کلیک روی این علامت سبزرنگ، هر سوالی درمورد سیستم نوبت دهی دارید از ما بپرسید: " بیشتر »

سلام چجوری نوبت تعویض پلاک بگیرم. پروفیلم کامله ثبتنام کردم.کدملی را واردمی کنم میگه این کدملی ثبت شده؟ توقسمت نوبت من پیام میده هیچ نوبتی ثبت نشده؟

رشیدی
۱۴۰۰-۰۶-۲۱ ۰۸:۵۹
بازخورد روی دیدگاه ضمنا می‌توانید از طریق کلیک روی این علامت سبزرنگ، هر سوالی درمورد سیستم نوبت دهی دارید از ما بپرسید: " بیشتر »

سلام ، من خیلی وقته که مشخصات مو پر کردم ولی نوبت بهم داده نشده ، لطفا پیگیری کنید

بهشتی
۱۴۰۰-۰۶-۲۱ ۰۹:۴۱
امتیاز دهی :
     

باسلام، آیا برای دریافت نوبت فقط خود خریدار یا فروشنده بایستی در سایت ثبت نام کنند یا فرد دیگری که کاربری دارد می تواند نوبت را برای آن ها دریافت کند؟

ابراهیم چمنی
۱۴۰۰-۰۶-۲۲ ۰۸:۲۰
بازخورد روی دیدگاه ضمنا می‌توانید از طریق کلیک روی این علامت سبزرنگ، هر سوالی درمورد سیستم نوبت دهی دارید از ما بپرسید: " بیشتر »

سلام
من سیلندر ماشینم را عوض کردم ،برای انجام مراحل قانونی چکاربایدبکنم؟؟

علی
۱۴۰۰-۰۶-۲۲ ۱۰:۲۵
بازخورد روی دیدگاه ضمنا می‌توانید از طریق کلیک روی این علامت سبزرنگ، هر سوالی درمورد سیستم نوبت دهی دارید از ما بپرسید: " بیشتر »

سلام . دو هفته دارم تلاش میکنم سایت همش میزنه تا یک هفته رزرو . لطفا راهنمایی کنید چجوری میتونم وقت بگیرم . آیا بدون نوبت اینترنتی مثل سابق میشه حضوری انجام داد

زمانی
۱۴۰۰-۰۶-۲۳ ۱۰:۳۷
بازخورد روی دیدگاه ضمنا می‌توانید از طریق کلیک روی این علامت سبزرنگ، هر سوالی درمورد سیستم نوبت دهی دارید از ما بپرسید: " بیشتر »

سلام نمیتونم اینترنتی نوبت بگیرم..نمیشه حضوری مراجعه کنم؟

غلامرضا قادری
۱۴۰۰-۰۶-۲۷ ۱۰:۴۴
بازخورد روی دیدگاه ضمنا می‌توانید از طریق کلیک روی این علامت سبزرنگ، هر سوالی درمورد سیستم نوبت دهی دارید از ما بپرسید: " بیشتر »

سلام من ماشینم باید فک رهن شود نامه شرکت را دارم چطوری باید اقدام کنم باید نوبت بگیرم چون اینجا نوشته نوبت دهی تعویض پلاک

سردبیر
۱۴۰۰-۰۶-۲۹ ۱۲:۰۷

سلام دوست عزیز،

بله، جهت فک رهن خودرو باید به یکی از مراکز تعویض پلاک مراجعه کنید که با توجه به راهنمایی‌‌های همین مقاله می‌تونید نوبت رزرو کنید.

حمید علیزاده
۱۴۰۰-۰۶-۳۰ ۰۹:۲۲
بازخورد روی دیدگاه ضمنا می‌توانید از طریق کلیک روی این علامت سبزرنگ، هر سوالی درمورد سیستم نوبت دهی دارید از ما بپرسید: " بیشتر »

سلام من دوماه نتونستم نوبت بگیرم هر زمان وارد سایت میشم تا اخر هفته رزرو شده چی کار باید بکنم ؟؟؟

مسلم مبارکی
۱۴۰۰-۰۷-۱۴ ۰۴:۲۸
بازخورد روی دیدگاه ضمنا می‌توانید از طریق کلیک روی این علامت سبزرنگ، هر سوالی درمورد سیستم نوبت دهی دارید از ما بپرسید: " بیشتر »

ازآگاهی نامه دارم که بیارم شماره اتاق رادستکاری کردن موقع سرقت

اميد جلالى
۱۴۰۰-۰۷-۲۷ ۰۸:۲۵
بازخورد روی دیدگاه ضمنا می‌توانید از طریق کلیک روی این علامت سبزرنگ، هر سوالی درمورد سیستم نوبت دهی دارید از ما بپرسید: " بیشتر »

سايت جهت احراز محل سكونت نوبت نمى ده تهران هستم

محمد مایلی
۱۴۰۰-۰۸-۱۱ ۰۴:۲۷
بازخورد روی دیدگاه ضمنا می‌توانید از طریق کلیک روی این علامت سبزرنگ، هر سوالی درمورد سیستم نوبت دهی دارید از ما بپرسید: " بیشتر »

باسلام ببخشید من میخوام برم واسه تعویض پلاک فروشنده خودرو هستم اما متأسفانه کارت ماشینو گم کردم اما بقیه مدارک تکمیل دارم آیا مشکل ساز میشه نداشتن کارت ماشی؟

سولماز
۱۴۰۰-۰۸-۱۷ ۱۳:۱۸
بازخورد روی دیدگاه ضمنا می‌توانید از طریق کلیک روی این علامت سبزرنگ، هر سوالی درمورد سیستم نوبت دهی دارید از ما بپرسید: " بیشتر »

سلام
من ساکن قزوین هستم مراحل تهیه پلاک تهران چگونه است؟

مهرداد سهیلیان
۱۴۰۰-۰۸-۱۸ ۱۹:۳۴
بازخورد روی دیدگاه ضمنا می‌توانید از طریق کلیک روی این علامت سبزرنگ، هر سوالی درمورد سیستم نوبت دهی دارید از ما بپرسید: " بیشتر »

سلام من ماشین خریدم و مشکل داشتیم برای انتقال سند که صاحب سند شکایت کرده و خودرو توقیف شده والان حل شده کارمون حالا میخوایم هم رفع توقیفی بگیریم هم فک پلاک انجام بدیم چیکار باید بکنیم؟لطفا راهنمایی کنید

سیداکبر صفوی
۱۴۰۰-۰۸-۲۰ ۱۵:۳۸
بازخورد روی دیدگاه ضمنا می‌توانید از طریق کلیک روی این علامت سبزرنگ، هر سوالی درمورد سیستم نوبت دهی دارید از ما بپرسید: " بیشتر »

اقاانیجا نزدیک منزل ما یه تعویض پلاک است خیابان مقداد فلکه سوم بایدبانجا مراجعه کنم.

سید‌محمود موسوی
۱۴۰۰-۱۱-۲۴ ۱۶:۲۱
بازخورد روی دیدگاه ضمنا می‌توانید از طریق کلیک روی این علامت سبزرنگ، هر سوالی درمورد سیستم نوبت دهی دارید از ما بپرسید: " بیشتر »

کارت‌ماشین نیومده ماشین تازه گرفتیم مشکلی هست برا تعویص پلاک