استعلام خلافی خودرو با پیامک (SMS) در 1401

فهرست مطالب

استعلام خلافی خودرو با پیامک یا از طریق ارسال اس ام اس به شما این امکان را می‌دهد که بدون نیاز به اینترنت از جریمه خودرو خود باخبر شوید.

استفاده از تکنولوژی و به‌خصوص اینترنت باعث شده است کارها با سرعت بیشتری نسبت به قبل انجام شوند. تا چند سال پیش برای استعلام خلافی خودرو و پرداخت جرائم رانندگی نیاز بود ابتدا در صف طولانی پلیس+۱۰ بایستید تا خلافی خود را بگیرید و تازه پس از آن، در صف بانک منتظر پرداخت جریمه باشید.

حال، فرض کنید حجم اینترنت گوشی شما به پایان رسیده یا دسترسی به اینترنت برایتان مقدور نیست؛ در این شرایط هم می‌توانید پیامکی خلافی خودرو را دریافت کنید.

میخوای بدون نگرانی، خودروی کارشناسی شده، با 100% ضمانت بدنه بخری؟ از همراه مکانیک کمک بگیر. خرید خودرو

استعلام خلافی با پیامک

برای دریافت پیامکی خلافی خودرو تنها لازم است شماره VIN خودرو که روی کارت ماشین ثبت شده را به شماره ۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰ SMS کنید تا مبلغ کل خلافی ماشین به‌همراه تعداد تخلفات و آخرین تاریخ به‌روزرسانی خلافی خودرو برای شما در قالب یک پیام ارسال شود.

توجه داشته باشید، این کد 17 رقمی با IR شروع می‌شود و برای نوشتن آن نیاز به استفاده از فاصله نیست.

استعلام خلافی با پیامک راهی ساده برای دیدن ریز خلافی خودرو
استعلام خلافی با پیامک، راهی ساده برای دریافت خلافی خودرو

هزینه دریافت خلافی خودرو با پیامک چقدر است؟

قابل ذکر است، هزینه استعلام جریمه خودرو با ارسال اس ام اس در حال حاضر ۳۵۰ تومان است که این هزینه از شارژ تلفن‌ همراه شما کم می‌شود.

همچنین علاوه بر این روش، راه‌های ساده دیگری چون استعلام خلافی خودرو با شماره پلاک یا با شماره‌گیری کد USSD به شماره *110# نیز وجود دارد.

هزینه استعلام خلافی با sms چقدر است؟

350 تومان، این هزینه از شارژ موبایل شما کم خواهد شد.

برای استعلام خلافی با پیامک به چه مدارکی نیاز داریم؟

هیچ مدرکی برای این کار نیاز نیست؛ تنها باید کد وین خودرویتان را به سرشماره‌ای که در این مقاله آورده شده است، پیامک کنید.

عضویت
اطلاع از
امتیاز دهی
1 دیدگاه
کامنت گذاری داخل متن
نمایش همه دیدگاه ها
مجتبی خالصی
۱۴۰۱-۰۱-۲۱ ۲۳:۰۰

بله