۵ دلیل مهم برای سپردن کارشناسی خودرو به متخصص

فهرست مطالب

ریسک انجام معاملات در بازار خودرو، با توجه به وجود چاله‌های قانونیِ بسیار و به‌وجود آمدن روش‌های جدید کلاهبرداری، روزبه‌روز در حال افزایش است. این افزایش ریسک، موجب اهمیت پیدا کردن بیش از پیشِ امر کارشناسی خودرو شده است. در بسیاری از روش‌‌های رایج کلاهبرداری، نادیده‌ گرفتن اهمیت کارشناسی خودرو باعث ساده‌ شدن کار کلاهبردارها می‌شود. به‌علاوه، بسیاری از افرادی که خود را کارشناس معرفی می‌کنند، به‌دلیل عدم تجربه و تخصص کافی، مسئولیت بعد از اتمامِ کارشناسی را به‌عهده نمی‌گیرند و موجب از بین رفتن اعتماد خریداران و فروشندگان می‌شوند.

توصیه‌ ما این است که برای جلوگیری از وقوع چنین اتفاقاتی، از خدمت کارشناسی خودرو همراه‌‌مکانیک استفاده کنید. در این مقاله به شما خواهیم گفت که چرا همراه‌مکانیک را برای این امر مهم توصیه می‌کنیم. همچنین با مطالعه مقاله جلوگیری از ضرر میلیونی با خرید خودرو کارشناسی شده مانع از پرداخت هزینه‌های گزاف هنگام معاملات خودرویی شوید.

1. 250 هزار تجربه‌ کارشناسی موفق!

همراه‌مکانیک بیش از 8 سال است که کارشناسی خودرو انجام می‌دهد و در این زمینه از تجربه‌ کافی برخوردار است. به‌عبارت دیگر این مجموعه قدیمی‌ترین و حرفه‌ای‌‌ترین تیم کارشناسی خودرو در ایران را داراست. بنابراین، تجربه‌ای که از آن حرف می‌زنیم، به کلمات خلاصه نمی‌شود و آمار و ارقام‌ها نیز حاکی از این واقعیت هستند.

کارشناسان مجرب و متخصص همراه‌مکانیک، با تجربه‌ بیش از 250 هزار کارشناسی موفق خودرو، این مسیر را طی کرده‌اند و توصیه‌ ما مبنی‌بر استفاده از خدمات کارشناسی این مجموعه، ریشه در همین تجربیات موفق دارد که در دانش و تخصص کارشناسان همراه‌مکانیک عیان می‌شود.

شما می‌توانید نمونه‌ای از کارشناسی خودرو را در مقاله کارشناسی پراید در محل با همراه مکانیک مشاهده کنید.

خودروهای کارشناسی شده

2. ثبت درخواست کارشناسی، فقط در عرض چند دقیقه!

همراه‌مکانیک همه‌چیز را در بخش کارشناسی خودرو، سریع و دقیق پیش می‌برد. شما می‌توانید از طریق سایت یا اپلیکیشن این مجموعه که پلتفرمی بسیار مطمئن برای ارائه قیمت خودرو است، درخواست خود را برای کارشناسی خودرو به‌راحتی و تنها در عرض چند دقیقه ثبت کنید و به فرآیند خرید یا فروش خودرو خود سرعت ببخشید.

3. فقط 30 دقیقه با کارشناسان همراه‌مکانیک فاصله دارید!

هرکجا که باشید، با ثبت درخواست کارشناسی از طریق سایت یا اپلیکیشن همراه‌مکانیک، فقط 30 دقیقه طول می‌کشد تا کارشناس در محل بازدید حاضر شود. بنابراین، اگر نیاز فوری به حضور کارشناس در محل داشتید، فقط لازم است پس از ثبت درخواست خود 30 دقیقه منتظر بمانید.

4. هر کارشناس، یک متخصص!

کارشناسان همراه‌مکانیک از لحظه‌ اول حضور در محل بازدید، حواس‌شان به همه‌چیز است. فرآیند کارشناسی خودرو در همراه‌مکانیک با بررسی چهار بخش فنی، بدنه، رنگ و آپشن‌ها آغاز می‌شود و پس از آن برگه‌ ارزیابی خودرو که موارد جزئی مختلف در آن ذکر شده، توسط کارشناس تایید می‌شود و در اختیار خریدار و فروشنده قرار می‌گیرد تا همه‌ مشکلات احتمالی خودرو درنظر گرفته شود.

با مطالعه مقاله کارشناسی رنگ خودرو؛ 0 تا 100 ابزار و روش‌های تشخیص رنگ خودرو با ضرورت کارشناسی رنگ خودرو و ابزارهای تشخیص آن بیشتر آشنا شوید.

کارشناسی خودرو کارکرده

5. تضمین 100 درصدی روی برگه‌ کارشناسی!

تخصص و دانش مبتنی‌بر تجربه‌ کارشناسان همراه‌مکانیک باعث می‌شود تا خریداران و فروشندگان از آن‌ها ضمانت صددرصدی جبران خسارت کارشناسی دریافت کنند. این ضمانت تا 24 ساعت اعتبار دارد و اگر در برگه‌ کارشناسی یا همان برگه‌ ارزیابی خودرو مشکلی وجود داشته باشد، خریداران و فروشندگان می‌توانند با مراجعه به همراه‌مکانیک از این ضمانت استفاده و خسارت خود را دریافت کنند.

هرکدام از ما برای قدم گذاشتن در مسیر معاملات خودرویی چالش‌های بسیاری در پیش داریم. این چالش‌ها برای هرکس نگرانی و دغدغه‌هایی ایجاد می‌کند و این نگرانی‌ها منجر به تردید و در نهایت اختلال در فرآیند خرید و فروش خودرو خواهد شد.

کارشنای خودرو

همراه‌مکانیک با ارائه‌ خدمات ذکر شده در بحث کارشناسی، سعی دارد با تکیه بر تخصص و دانش کارشناسانش، تجربیات خود را در اختیار کسانی بگذارد که در این راه سردرگم شده‌اند و قصد انجام یک معامله‌ موفق، مطمئن و آسان را دارند.

بیشتر بخوانید

[hm_buy_form_inline]

عضویت در خبرنامه
عضویت
اطلاع از
امتیاز دهی
1 دیدگاه
کامنت گذاری داخل متن
نمایش همه دیدگاه ها
محسن
1400-06-17 21:30
امتیاز دهی :
     

سلام چرا امکان درج درخواست همزمان دو یا ۳خودرو همزمان در یک رنج قیمتی در گزینه هاتون لحاظ نشده؟ اینطور بین چندمدل و سازنده با رقمی مشخص حق انتخاب بیشتری برای مشتری و درامد بهتری بزای شما وجود داره. درهرحال ممنونم. من دنبال ریو مدل ۹۰ یا ۸۹ یا ۹۱ هستم و اگر نباشه مزدا ۳۲۳ تو همون رنج قیمتی نهایتا ۲۰ تا ۳۰ تومن بیشتر میتونم هزینه کنم. الان ریو پیامک دادین موجود نیست مزدا هم فعلا ثبت شده. دوماه پیش درخواست ریو داده بودم ولی خبری نشد. شب بخیر نوفق باشید