به گزارش صفحه اخبار خودرو مجله همراه مکانیک، در دو سال گذشته، گروه خودروسازی سایپا پس از بروز مشکلات مالی ناشی از تحریم‌‎ها، مجبور به توقف تولید برخی از مدل‌های خود شده بود و همین موضوع به دلیل عدم توانایی این شرکت در تحویل خودروهای ثبت‌نامی با اعتراض‌های فراوانی روبه‌رو شد. حالا سایپا اعلام کرده که به منظور پاسخ به تعهدات گذشته خود، برلیانس H۳۳۰ را دوباره تولید می‌کند و به دست مشتریانش می‌رساند. این خودرو که حدود ۲ سال از مدار تولید خارج بوده دوباره به خط تولید سایپا بازگشته است تا شاید کسانی که به امید خرید این خودرو، مدت‌ها پول خود را دراخیار سایپا گذاشته بودند، بالاخره صاحب خودرو شوند!

تابحال به فروش خودرو خودت بدون یک ثانیه اتلاف وقت فکر کردی، اینجا کلیک کن تا با بالاترین سود ممکن خودروی خودت رو بفروشی

برلیانس h330

موعد تحویل خودروهای برلیانس برای مهر و آبان سال ۹۷ بوده است. به همین منظور قیمت نهایی آن مطابق با نرخ قبل محاسبه می‌شود. همچنین برای تاخیر طولانی در تحویل برلیانس H۳۳۰ به مشتریان، مبلغی تحت عنوان مشارکت و تاخیر از قیمت نهایی کسر می‌شود. بر این اساس، قیمت نهایی برلیانس H۳۳۰ اتوماتیک از ۶۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به مبلغ ۵۴ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان تبدیل می‌شود که مشتریان ۲۸ میلیون از آن را در تابستان سال ۹۷ پرداخت کرده‌اند.  طبق اعلام سایپا، خودرو ۹۰ روز پس از تکمیل به مشتریان تحویل داده خواهد شد. جدول دعوتنامه سایپا به مشتریان خودرو برلیانس H۳۳۰ اتوماتیک بدین شرح است:

اگر قصد خرید خودرو داری ولی وقت کافی برای پیدا کردن خودرو مناسب اونم با گارانتی رو نداری کافیه اینجا کلیک کنید و یک تماس برای خرید سفارشی بگیرید

دعوتنامه ارسالی به مشتریان خودرو برلیانس اچ330 اتوماتیک (خرداد 99):

دعوتنامه ارسالی به مشتریان خودرو برلیانس اچ330 اتوماتیک (خرداد 99):

منبع: دنیای خودرو

مطالعه مقالات زیر را از دست ندهید:

چرا برلیانس h320 نخریم؟

مقایسه برلیانس H320 و H230

چرا برلیانس H320 بخریم؟

مقایسه پژو 207 و برلیانس h320

اپلیکیشن همراه مکانیک

با اپلیکیشن همراه مکانیک از تغییرات قیمت خودرو باخبر شوید

عضویت
اطلاع از
0 دیدگاه
کامنت گذاری داخل متن
نمایش همه دیدگاه ها