کاهش درآمد شرکت پژو با خروج از ایران

فهرست مطالب

گروه خودروسازی پژوی فرانسه اعلام کرد درآمدش ۱.۱ درصد در سه ماهه اول سال جاری میلادی کاهش یافته که یکی از دلایل آن خروج از ایران بوده است.

گروه خودروسازی پژوی فرانسه اعلام کرد درآمدش ۱٫۱ درصد در سه ماهه اول سال جاری میلادی کاهش یافته است چون فروش آن در خارج از اروپا پایین آمده است.

به گزارش تسنیم، سهام این خودروساز فرانسوی روز پنج شنبه پس از اعلام کاهش درآمد آن سقوط کرد. درآمد این خودروسازی به ۱۷٫۹۸ میلیارد یورو (۲۰٫۰۵ میلیارد دلار) طی ژانویه تا مارس نسبت به ۱۸٫۲ میلیارد دلار سال گذشته کاهش یافت.

آیا می دانید با استفاده از خدمت مشاوره تخصصی همراه مکانیک می توانید به راحتی و بدون دغدغه به مناسب ترین خودرو خود برسید

صفحه مشاوره تخصصی همراه مکانیک

مقدار فروش جهانی این شرکت ۱۵٫۷درصد سقوط کرد و به ۸۸۶ هزار و ۴۰۰ خودرو در سه ماهه اول سال جاری رسید که یکی از دلایل آن خروج از ایران بود. به جز ایران، تحویل خودرو ۶٫۱ درصد سقوط داشت. کاهش فروش ۳۰ درصدی در آمریکای لاتین هم بی تاثیر نبود.

این شرکت اعلام کرد حالا انتظار دارد بازار خودروهای آمریکای لاتین ۲% در ۲۰۱۹ کاهش پیدا کند. خودروسازی پژو فروش در اروپا را ثابت پیش بینی می کند در حالی که فروش در چین ۳ درصد و در روسیه ۵ درصد کاهش داشته است.

آیا می دانید با استفاده از خدمت  فروش فوری خودرو همراه مکانیک در هر ساعتی از روز در کمتر از 30 دقیقه میتوانید خودرو خود را به مناسب ترین قیمت ممکن به فروش برسانید

برای اطلاع بیشتر از جزئیات این خدمت اینجا کلیک کنید

پژو قصد دارد برای کمک به کاهش تولید دی اکسید کربن به تولید مدل های آدام، کارل و کاسکادا خاتمه دهد.

عضویت در خبرنامه
عضویت
اطلاع از
امتیاز دهی
0 نظرات
کامنت گذاری داخل متن
نمایش همه دیدگاه ها