خرید قسطی خودرو از همراه‌مکانیک با شرایط ویژه (فقط 2 ماه)

فهرست مطالب

تجربه نشان داده که قیمت خودرو معمولا از خرداد ماه هر سال با رشد مواجه می‌شود. در این شرایط، خرید قسطی خودرو می‌تواند بهترین و شاید تنها گزینه بسیاری از خریداران خودرو باشد تا قبل از افزایش قیمت‌ها بتوانند خودروی مورد نظرشان را بخرند. طرح ویژه اقساطی همراه مکانیک این فرصت را فراهم کرده تا با کمترین پیش‌پرداخت ممکن اقدام به خرید قسطی خودرو کنند.

 

شرایط طرح اقساطی ویژه همراه‌مکانیک

در حال حاضر، یکی از مشکلات خرید لیزینگی خودرو مربوط به مبلغ پیش‌پرداخت است که با توجه به افزایش قیمت خودروها با بودجه خریداران چندان تناسب ندارد. اما طرح اقساطی ویژه همراه‌مکانیک با این هدف طراحی شده که با کاهش میزان پیش‌پرداخت، قدرت خرید مشتریانش را بالا ببرد.

در این طرح، با پرداخت 10 درصد کمتر از سایر طرح‌ها می‌توانید صاحب خودروی مورد نظرتان شوید. بقیه مبلغ خودرو را هم می‌توانید طی 6 ماه تا 3 سال به صورت اقساط ماهیانه پرداخت کنید. شرایط استفاده از طرح اقساطی ویژه همراه مکانیک شامل این‌هاست:

 • مدل خودرو از 97 پایین‌تر نباشد
 • قیمت خودرو بالاتر از 800 میلیون نباشد

 

در نظر داشته باشید که مدت اجرای این طرح فقط تا 31 تیر ماه 1402 است و برای خرید شرایط خودروی مورد نظرتان فقط دو ماه فرصت دارید. مدت بازپرداخت اقساط هم بسته به انتخاب خودتان 6 ماهه، 12 ماهه، 18 ماهه، 24 ماهه و 36 ماهه خواهد بود.

در جدول زیر، چند نمونه از شرایط خرید اقساطی خودرو در طرح ویژه همراه‌مکانیک و مقایسه آن با سایر طرح‌های لیزینگی را می‌خوانید:

قیمت خودرو مدت بازپرداخت پیش پرداخت طرح ویژه همراه‌مکانیک پیش پرداخت سایر طرح‌های لیزینگی اختلاف پیش پرداخت
300 میلیون تومان 24 ماه 169 میلیون تومان 191 میلیون تومان 22 میلیون تومان
300 میلیون تومان 36 ماه 178 میلیون تومان 198 میلیون تومان 20 میلیون تومان
500 میلیون تومان 24 ماه 281 میلیون تومان 318 میلیون تومان 37 میلیون تومان
500 میلیون تومان 36 ماه 296 میلیون تومان 330 میلیون تومان 34 میلیون تومان
650 میلیون تومان 24 ماه 365 میلیون تومان 413 میلیون تومان 48 میلیون تومان
650 میلیون تومان 36 ماه 384 میلیون تومان 429 میلیون تومان 45 میلیون تومان

 

خودروهای موجود در طرح اقساطی ویژه همراه‌مکانیک

در این طرح ویژه امکان خرید انواع خودروی صفر و کارکرده را به صورت قسطی دارید. مدل خودروی مورد نظر شما باید 97 یا بالاتر باشد. در صفحه طرح اقساطی ویژه همراه‌مکانیک می‌توانید انواع خودروهای موجود در این طرح را مشاهده کنید.

 

خودروهای قسطی همراه مکانیک

 

نحوه بازپرداخت اقساط خودرو

بازپرداخت اقساط در این طرح متناسب با خواست و توان شما برای پرداخت ماهانه تنظیم می‌شود.. بر همین اساس می‌توانید بازپرداخت 6 یا 36 ماهه را انتخاب کنید. همچنین برای شروع بازپرداخت اقساط هم تنفس 2 تا 3 ماهه خواهید داشت.

 

شرایط تحویل و ثبت سند خودرو

بعد از تکمیل مدارک و انجام اعتبارسنجی، بلافاصله فرآیند تامین وام خوردو شروع می‌شود. انجام این کار و تامین وام معمولا به سرعت اتفاق می‌افتد و در عرض 48 ساعت خودرو به شما تحویل داده می‌شود. سند خودرو هم به صورت شش دانگ به نام شما زده می‌شود و بعد از بازپرداخت تمام اقساطی از رهن خارج خواهد شد. این در حالیست که معمولا در خرید لیزینگی، سند به صورت 4 دانگ- 2 دانگ یا 3 دانگ- 3دانگ زده می‌شود.

 

مدارک طرح اقساطی ویژه همراه مکانیک

در صورتی که بودجه کافی برای پیش پرداخت 40 درصدی خودروی مورد نظرتان را داشته باشید، برای استفاده از تسهیلات خرید خودروی همراه مکانیک، مدارک زیر را لازم خواهید داشت:

 • کارت ملی
 • شناسنامه
 • چک صیادی
 • گردش حساب 6 ماهه
 • فیش حقوقی یا جواز کسب
 • سند یا اجاره نامه محل سکونت

 

چرا طرح اقساطی ویژه همراه مکانیک یک فرصت ایده‌آل است؟

در طرح اقساطی ویژه همراه مکانیک، مشتری درگیر امور اداری مربوط به دریافت وام نخواهد شد و در کوتاه‌ترین زمان ممکن می‌تواند خودروی خود را تحویل بگیرد. همچنین همراه مکانیک برخلاف رویه معمول اکثر لیزینگ‌ها، سند خودرو را از همان ابتدا به صورت شش دانگ به نام مشتری می‌کند.

به طور کلی، مزایای طرح اقساطی ویژه همراه مکانیک شامل این‌هاست:

 • ارائه خودروهای کارشناسی شده با ضمانت کامل
 • کمترین میزان پیش پرداخت در بین تمام طرح‌های لیزینگ خودرو
 • عدم نیاز به ضامن
 • انجام اعتبارسنجی با سرعت بالا
 • تحویل 48 ساعته خودرو
 • سند شش دانگ خودرو به نام مشتری از همان ابتدا
 • تنفس پرداخت 2 تا 3 ماهه برای شروع بازپرداخت اقساط
 • همراهی کارشناسان همراه‌مکانیک در تمام مراحل قانونی از ثبت سند تا تعویض پلاک

 

چطور از طرح ویژه همراه مکانیک استفاده کنیم؟

برای استفاده از طرح ویژه خرید قسطی خودرو، باید اول درخواست خود را ثبت کنید. برای ثبت درخواست طبق مراحل زیر پیش بروید.

در صفحه طرح اقساطی ویژه همراه‌مکانیک روی خودروی مورد نظرتان کلیک کنید. در صفحه بازشده می‌توانید اطلاعات مختلف خودرو از جمله برگه کارشناسی را ببینید. در این صفحه روی گزینه خرید اقساطی کلیک کنید تا شرایط خرید آن مثل دوره بازپرداخت، میزان اقساط ماهانه و کل مبلغ قابل پرداخت را مشاهده کنید.

 

خرید قسطی خودرو از همراه مکانیک

 

حالا روی گزینه ثبت درخواست خرید اقساطی کلیک کنید و در صفحه بعد اطلاعات خودتان شامل نام و نام خانوادگی و شماره تلفن‌تان را وارد کنید و روی دکمه ادامه و ارسال پیامک کلیک کنید. بعد از وارد کردن کد ارسالی، یک پیام مبنی بر موفقیت‌آمیز بودن ثبت درخواست همراه با کد پیگیری برای شما ارسال می‌شود. درخواست خود را تکمیل کنید تا کارشناسان فروش اقساطی همراه‌مکانیک در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و جزئیات طرح را برای‌تان توضیح دهند.

 

چطور به همراه مکانیک برای خرید اقساطی اعتماد کنیم؟

مجموعه همراه مکانیک نزدیک به یک دهه است که در حوزه خودرویی کشور فعالیت دارد. این شرکت دانش بنیان مجوزهای قانونی برای خرید و فروش قسطی خودرو را دارد و با معتبرترین شرکت‌های لیزینگ همکاری می‌کند. تمامی این شرکت‌ها دارای مجوز رسمی قابل استعلام از بانک مرکزی هستند.

 

چرا طرح ویژه همراه مکانیک یک فرصت عالی برای خرید است؟

برای بررسی این موضوع بهتر است شرایط خرید خودرو را در طرح اقساطی معمولی همراه مکانیک با طرح ویژه مقایسه کنیم.

به عنوان مثال، یک شاهین مدل 1401 با قیمت 600 میلیون را در نظر بگیریم:

در طرح اقساطی قبلی همراه‌مکانیک برای خرید این خودرو با بازپرداخت 36 ماهه نیاز به بودجه 396 میلیون تومانی به عنوان پیش‌پرداخت داشتید. این در حالیست که در طرح ویژه و جدید همراه‌مکانیک برای خرید همین خودرو نیاز به 355 میلیون تومان به عنوان پیش‌پرداخت دارید. این یعنی اختلاف 41 میلیون تومانی در ابتدای کار!

بنابراین، می‌توانید با پیش پرداخت کم اقدام به خرید خودروی صفر یا کم‌کارکرد مورد نظرتان کنید و باقی مبلغ را طی 3 سال پرداخت کنید.

عضویت در خبرنامه
عضویت
اطلاع از
امتیاز دهی
0 نظرات
کامنت گذاری داخل متن
نمایش همه دیدگاه ها