مرکز معاینه فنی بیهقی یکی از مراکز معاینه فنی خودرو در تهران می باشد. با مجله همراه مکانیک همراه شوید تا در این مقاله مشخصات معاینه فنی بیهقی و اطلاعات تکمیلی آن را بررسی کنیم.

با کلیک روی این دکمه و نصب اپلیکیشن همراه مکانیک دیگه همیشه از قیمت خودروت آگاهی و کسی نمیتونه ازت کلاهبرداری کنه.

معاینه فنی بیهقی یکی از مراکز معاینه فنی تهران را قصد داریم در این مقاله بررسی کنیم.آدرس محل معاینه فنی ، مشخصات اولیه ،ساعات کار مرکز  و هر آنچه در مورد معاینه فنی بیهقی نیاز دارید در اختیار شما قرار خواهیم داد.

مشخصات  معاینه فنی بیهقی:

مدیر/ناظر مرکز معاینه فنی بیهقی: آقای مجید بابائی

آدرس: ميدان آرژانتين, پارک­سوار بيهقی, ضلع شمال شرقی پارک سوار تلفن: 02188523066 (سامانه پاسخگو41787)

ساعت کار: شنبه تا پنجشنبه : شبانه روزی و جمعه ها از ساعت ۷:۰۰ الی 14:00 فعال می باشد.

مطالعه مقالات زیر را از دست ندهید

تعویض پلاک خودرو

راهنمای خرید دست دوم

استعلام خلافی خودرو

بازدید چشمی مخازن خودروهای دوگانه سوز: شنبه تا چهارشنبه 8:00 الی 16:00 و پنجشنبه ها 8:00 الی 13:00آدرس مرکز معاینه فنی بیهقی

اطلاع رسانی پیامکی مرکز معاینه فنی بیهقی

برای اطلاع از طول صف مرکز معاینه فنی بیهقی عدد “1” را به سامانه 2000112  ارسال کنید. نتیجه پیامک مشابه تصویر زیر برای شما ارسال خواهد شد:

 

برای اطلاع از وضعیت صف معاینه فنی بیهقی کافی است عدد 10 را مجدد به همان شماره 2000112 ارسال نمائید تا اطلاعات کامل تری در خصوص مرکز دریافت کنید. در پیامک دریافتی لینک آدرس  معاینه فنی بر روی نقشه نیز برای شما ارسال خواهد شد.

کلیک کن تا بدون اتلاف وقت و پاسخ گویی به تلفن ماشینت رو بصورت سفارشی بفروشی

نوبت دهی اینترنتی معاینه فنی بیهقی

برای فرار از انتظار های طولانی  یکی از بهترین کارها استفاده از نوبت دهی اینترنتی معاینه فنی می باشد. برای رفتن به معاینه فنی بیهقی نیز می توانید از سیستم نوبت دهی اینترنتی معاینه فنی استفاده کنید به همین منظور برای دریافت نوبت اینترنتی معینه فنی به صفحه http://services27.tehran.ir/مراجعه نمائید.

در صفحه ای که باز می شود، شماره پلاک، نام و نام خانوادگی و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید. یک کد فعالسازی برای شماره تلفنی  که وارد کرده اید، ارسال می شود.

نوبت دهی اینترنتی معاینه فنی

پس از وارد کردن کد فعالسازی به صفحه ای مشابه تصویر زیر هدایت می شود که میزان انتظار در صف هر یک از مراکز را نمایش می دهد. در این صفحه می تواند مرکز معاینه فنی بیهقی و تاریخ مراجعه خود را مشخص نمائید.

با انتخاب مرکز بیهقی و تاریخ مدنظر، صفحه ای باز می شود که در آن اطلاعات مرکز معاینه فنی بیهقی، تاریخ و ساعت مراجعه مشخص شده است. در پایین صفحه امکان پرداخت اینترنتی هزینه معاینه فنی وجود دارد. توجه کنید که در صورت پرداخت مبلغ تا ۲۴ ساعت قبل از تاریخ مراجعه امکان استرداد وجه وجود دارد در غیر این صورت مرکز معاینه فنی بیهقی مسئولیتی در قبال استرداد وجه پرداختی ندارد.

با یه کلیک میتونی هر نوع ماشینی رو چه صفر کیلومتر چه صد هزار کیلومتر از بزرگترین نمایشگاه خودرو آنلاین در کشور کارشناسی شده و با شرایط ویژه بخری!!!

تنها با یک کلیک میتونی تا 30 دقیقه بعد خودروت رو با طرح فروش فوری همراه مکانیک به پول نقد تبدیل کنی

مطالعه مقالات مرتبط زیر را از دست ندهید

شرایط معاینه فنی خودرو، مراحل و مراکز معاینه فنی خودرو

2
دیدگاه بگذارید

2 تعداد نظرات
0 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
پرطرفدار ترین دیدگاه ها
دیدگاه با بیشترین پاسخ
0 تعداد نویسندگان دیدگاه
  اشتراک  
اطلاع از

[…] مرکز معاینه فنی بیهقی […]

[…] مرکز معاینه فنی بیهقی […]