Image default

مرکز معاینه فنی بیهقی یکی از مراکز معاینه فنی خودرو در تهران می باشد. با همراه مکانیک همراه شوید تا در این مقاله مشخصات معاینه فنی بیهقی و اطلاعات تکمیلی ان را بررسی کنیم.

معاینه فنی بیهقی یکی از مراکز معاینه فنی تهران را قصد داریم در این مقاله بررسی کنیم.آدرس محل معاینه فنی ، مشخصات اولیه ،ساعات کار مرکز  و هر آنچه در مورد معاینه فنی بیهقی نیاز دارید در اختیار شما قرار خواهیم داد.

برای مشاهده شرایط و مراحل معاینه فنی مطالعه مقاله شرایط و مراحل معاینه فنی و مراکز مربوط به آن را از دست ندهید

 معاینه فنی بیهقی

مشخصات  معاینه فنی بیهقی:

مدیر/ناظر مرکز معاینه فنی بیهقی: آقای مجید بابائی

آدرس: ميدان آرژانتين, پارک­سوار بيهقی, ضلع شمال شرقی پارک سوار تلفن: 02188523066 (سامانه پاسخگو41787)

ساعت کار: شنبه تا پنجشنبه : شبانه روزی و جمعه ها از ساعت ۷:۰۰ الی 14:00 فعال می باشد.

بازدید چشمی مخازن خودروهای دوگانه سوز: شنبه تا چهارشنبه 8:00 الی 16:00 و پنجشنبه ها 8:00 الی 13:00

آدرس مرکز معاینه فنی بیهقی

اطلاع رسانی پیامکی مرکز معاینه فنی بیهقی

برای اطلاع از طول صف مرکز معاینه فنی بیهقی عدد “1” را به سامانه 2000112  ارسال کنید. نتیجه پیامک مشابه تصویر زیر برای شما ارسال خواهد شد:

 

برای اطلاع از وضعیت صف معاینه فنی بیهقی کافی است عدد 10 را مجدد به همان شماره 2000112 ارسال نمائید تا اطلاعات کامل تری در خصوص مرکز دریافت کنید. در پیامک دریافتی لینک آدرس  معاینه فنی بر روی نقشه نیز برای شما ارسال خواهد شد.

نوبت دهی اینترنتی  معاینه فنی بیهقی

برای فرار از انتظار های طولانی  یکی از بهترین کارها استفاده از نوبت دهی اینترنتی معاینه فنی می باشد. برای رفتن به معاینه فنی بیهقی نیز می توانید از سیستم نوبت دهی اینترنتی معاینه فنی استفاده کنید به همین منظور برای دریافت نوبت اینترنتی معینه فنی به صفحه http://services27.tehran.ir/مراجعه نمائید.

در صفحه ای که باز می شود، شماره پلاک، نام و نام خانوادگی و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید. یک کد فعالسازی برای شماره تلفنی  که وارد کرده اید، ارسال می شود.

نوبت دهی اینترنتی معاینه فنی

پس از وارد کردن کد فعالسازی به صفحه ای مشابه تصویر زیر هدایت می شود که میزان انتظار در صف هر یک از مراکز را نمایش می دهد. در این صفحه می تواند مرکز معاینه فنی بیهقی و تاریخ مراجعه خود را مشخص نمائید.

با انتخاب مرکز بیهقی و تاریخ مدنظر، صفحه ای باز می شود که در آن اطلاعات مرکز معاینه فنی بیهقی، تاریخ و ساعت مراجعه مشخص شده است. در پایین صفحه امکان پرداخت اینترنتی هزینه معاینه فنی وجود دارد. توجه کنید که در صورت پرداخت مبلغ تا ۲۴ ساعت قبل از تاریخ مراجعه امکان استرداد وجه وجود دارد در غیر این صورت مرکز معاینه فنی بیهقی مسئولیتی در قبال استرداد وجه پرداختی ندارد.

 

آیا می دانید با استفاده از خدمت فروش فوری خودرو همراه مکانیک در هر ساعتی از روز در کمتر از 30 دقیقه میتوانید خودرو خود را به مناسب ترین قیمت ممکن به فروش برسانید.

برای اطلاع بیشتر از جزئیات این خدمت اینجا کلیک کنید.

مقالات مرتبط:

مراکز معاینه فنی تهران، آدرس، ساعات کاری و نقشه مراکز معاینه فنی خودرو

شرایط معاینه فنی خودرو، مراحل و مراکز معاینه فنی خودرو

استعلام خلافی خودرو و روش کم کردن خلافی

مراحل و مدارک تعویض پلاک خودرو از صفر تا صد

راهنمای خرید خودرو دست دوم – بخش اول نکات فنی خرید خودرو

راهنمای خرید خودرو دست دوم – بخش دوم نکات حقوقی خرید خودرو

دیدگاه بگذارید

  اشتراک  
به من اطلاع بده
همراه مکانیک مطمئن بخرید، آسان بفروشید