Image default

دراین مقاله از سری مقالات نکات خرید و فروش خودرو قصد داریم یکی از مهم ترین مسائلی که سلامت خودرو را تضمین می کند بپردازیم.معاینه فنی مجموعه اقداماتی می باشد که صحت سلامت و ایمنی خودرو را تضمین می کند که در این مقاله قصد داریم مشخصات و آدرس و سایر امکانات مرکز معاینه فنی نیایش را به شما کاربر گرامی ارائه بدهیم برای مشاهده شرایط و مراحل معاینه فنی به مقاله شرایط معاینه فنی خودرو، مراحل و مراکز مراجعه کنید. 

مرکز معاینه فنی نیایش

آدرس و مشخصات مالک و زمان کاری معاینه فنی نیایش

مدیر معاینه فنی نیایش: آقای هادی منصوری

آدرس معاینه فنی نیایش: بزرگراه همت, بلوار اشرفی اصفهانی (مسيرجنوب به­ شمال), بعد از بزرگراه نيايش, خيابان هفتم تلفن: 3-02144827281 (سامانه پاسخگو41787)

ساعت کار: شنبه تا پنجشنبه: 7:00 الی 24:00 _ جمعه : ۷:۰۰ الی ۱۴:۰۰

بازدید چشمی مخازن خودروهای دوگانه سوز: شنبه تا چهارشنبه 8:00 الی 17:00 و پنجشنبه ها 8:00 الی 12:00

با اپلیکیشن همراه مکانیک در هر لحظه قیمت خودرو خود را چه رنگ زده و چه سیل زده بدست آورید

آدرس مرکز معاینه فنی نیایش

اطلاع رسانی پیامکی مرکز معاینه فنی نیایش

از انجایی که انتظار در صف معاینه فنی بسیار آزار دهنده خواهد بود و جهت رفاه حال مراجعه کنندگان این مرکز معاینه فنی اقدام به نوبت دهی پیامکی کرده است که شما برای اطلاع از طول صف معاینه فنی عدد “1”را به سامانه 2000112 ارسال میکنید سپس پیامکی مانند تصویر زیر برای شما ارسال می شود. 

 

اگر قصد دارید اطلاعات بروزتر و بیشتری از این مرکز معاینه فنی بدست بیاورید می توانید عدد 14 را به همان عدد بالا ارسال کنید تا اطلاعات دقیق این مرکز برای شما ارسال شود.

نوبت دهی اینترنتی مرکز معاینه فنی نیایش

یکی دیگر از خدمات ان مرکز معاینه فنی ، نوبت دهی اینترنتی می باشد که شما می توانید با مراجعه به وب سایت http://services27.tehran.ir/ در مرکز مد نظر برای خودتان نوبت رزرو کنید.

در ابتدا که وارد صفحه نوبت دهی اینترنتی مرکز معاینه فنی می شوید صفحه ای برای شما باز می شود که اطلاعاتی همچون نام و نام خانوادگی و شماره تماس شما را درخواست میکند و پس از پر کردن این اطلاعات یک کد فعالسازی برای شماره تماس شما ارسال میکند.

نوبت دهی اینترنتی معاینه فنی

پس از وارد کردن کد فعالسازی لیست مراکز معاینه فنی تهران برای شما باز می شود که میتوانید مرکز نیایش را انتخا کنید و یک نوبت برای خودتان رزرو کنید.

پس از اینکه مرکز مد نظر خودتان را انتخاب کردید ساعت مراجعه به همراه تاریخ برای شما نمایش داده می شود و شما میتوانید هزینه معاینه فنی را انلاین پرداخت کنید.

با استفاده از خدمت کارشناسی خودرو 209 نقطه ای همراه مکانیک لذت خرید و فروش خودرو دست دوم را تجربه کنید

برای خرید خودرو نیاز به کارشناسی خودرو در محل دارم  برای فروش خودرو نیاز به کارشناسی خودرو در محل دارم

دقت کنید مبلغ پرداخت شده تا 24 ساعت قبل از مراجعه حضوری قابل استرداد می باشد در غیر این صورت مرکز معاینه فنی هیچ مسئولیتی در قبال مبلغ پرداخت شده نمی پذیرد

مقالات مرتبط:

شرایط معاینه فنی

آدرس مراکز معاینه فنی خودرو

مرکز معاینه فنی بیهقی

مرکز معاینه فنی شقایق

مرکز معاینه فنی سراج

دیدگاه بگذارید

  اشتراک  
به من اطلاع بده
همراه مکانیک مطمئن بخرید، آسان بفروشید