به گزارش مجله خودرو همراه مکانیک پرشیاخودرو، نماینده رسمی ب‌ام‌و و مینی در ایران شرایط فروش جدید خودروهای نو ب‌ام‌و را با قیمت‌های جدید و رقابتی اعلام کرد.

با یه کلیک میتونی هر نوع ماشینی رو چه صفر کیلومتر چه صد هزار کیلومتر از بزرگترین نمایشگاه خودرو آنلاین در کشور کارشناسی شده و با شرایط ویژه بخری!!!

این شرایط فروش که در مدت محدود برگزار می‌شود، در نوع خود بی‌سابقه بوده و با شرایط استثنایی همراه است. مشتریان می‌توانند تنها با 40درصد پیش‌پرداخت و اقساط تا 36‌ماه، خودروهای 320i و 330i سدان، 530i سدان و 730Li را به‌صورت تحویل فوری خریداری کنند.

مطالعه مقالات زیر را از دست ندهید:

بی ام و z4 بخریم یا 428i

بی ام و x1 بخریم  یا x3

 چرا بی ام و 730 بخریم

بی ام و x4 بخریم یا x6

مقایسه بی ام و x3  و پورشه ماکان

چرا بی ام و 320 بخریم

خودروهای موردنظر در شرایط فروش تابستانی، دارای 5‌سال یا 150هزارکیلومتر گارانتی پرشیاخودرو بوده که به همراه 2سال سرویس BSI+ هستند.

در این جشنواره فروش‌ویژه که در نمایندگی‌های فروش پرشیاخودرو در سراسر کشور برگزار شده، مالکان خودروهای ب‌ام‌و و مینی نیز می‌توانند خودرو کارکرده خود را تحویل پرشیاخودرو دهند و در مقابل خودرو نو ب‌ام‌و با همان شرایط استثنایی و حداقل سود تحویل بگیرند.

به لطف امکان تعویض خودرو کارکرده با نمونه صفر کیلومتر توسط پرشیاخودرو، ب‌ام‌و و مینی‌سواران ایرانی با راحتی هر چه بیشتر می‌توانند اقدام به خرید خودرو جدید خود کنند.

تنها با یک کلیک میتونی تا 30 دقیقه بعد خودروت رو با طرح فروش فوری همراه مکانیک به پول نقد تبدیل کنی

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به نمایندگی‌های پرشیاخودرو در سراسر کشور مراجعه کنند.

منبع:دنیای خودرو

اپلیکیشن همراه مکانیک

با اپلیکیشن همراه مکانیک از تغییرات قیمت خودرو باخبر شوید

عضویت
اطلاع از
0 دیدگاه
کامنت گذاری داخل متن
نمایش همه دیدگاه ها