چرا لازم است پیش از خرید خودروی دست دوم، حتماً آن را کامل و حرفه ای کارشناسی کنیم؟

فهرست مطالب

خرید خودروی دست دوم ترس‌ها و پیچیدگی‌های فراوانی دارد که شرکت همراه مکانیک به عنوان اولین شرکت ارائه دهنده خدمات تخصصی خودرو در محل، با تجربه کارشناسی حدود ده هزار خودرو، می تواند این نگرانی‌ها را برطرف کند.

کارشناسی حرفه ای خودرو چیست؟ کارشناسی حرفه ای خودرو، بازرسی و تست 233 نقطه مختلف خودرو است که برای هر خودرو، به صورت تخصصی  انجام می شود. اجزای اصلی کارشناسی خودرو عبارتند از:

کارشناسی بدنه خودرو
تشخیص رنگ شدگی و نیز تعویض قطعات خودرو، نیازمند تجهیزات جانبی تست رنگ و استفاده از کارشناسان خبره است که برای هر خودرو،  باید تخصص و چک لیست مربوطه را داشته باشند.

بازرسی و کارشناسی امکانات و آپشن های خودرو
خودروهای امروزی آپشن ها و امکانات متعددی دارند که صحت عملکرد این امکانات، در صورت کارشناسی دقیق خودرو قابل تشخیص است. همراه مکانیک، برای بیش از سه هزار تنوع خودرو از مدل ها و سال های مختلف، چک لیست های مخصوص به هر خودرو داشته و این خودروها را بر مبنای آنها ارزیابی می کند.

بررسی فنی و موتور خودرو
بررسی مشکلات فنی خودرو، نیازمند تست موتور با تجهیزاتی مانند دیاگ خودرو می باشد که ایرادات فنی خودرو را استخراج نماید. از سوی دیگر بررسی رادیاتور، باتری خودرو و اتصالات داخل خودرو نیز، نیازمند بازرسی حرفه ای است.

تشخیص اصالت و کیلومتر پیمایش خودرو
تجربه همراه مکانیک نشان می دهد که کیلومتر نزدیک به 30 درصد خودروها، توسط فروشنده دستکاری شده و عددی کمتر از میزان واقعی نمایش می دهد. همراه مکانیک کیلومتر واقعی پیمایش خودرو را تشخیص داده و مانع از ضرر و زیان خریدار خودرو می شود.

تست رانندگی و بازرسی سیستم تعلیق خودرو
بازرسی وضعیت سیستم های تعلیق، ترمز، کلاچ و برخی دیگر از مشکلات خودرو، تنها با تست رانندگی و ارزیابی آن امکان پذیر است.

قیمت گذاری کارشناسی خودرو
در نهایت برای هر خودرو با توجه به پارامترهای مختلف آن، مانند مدل، سال ساخت، رنگ، کیلومتر پیمایش شده، میزان رنگ شدگی و یا تعویض قطعات، یک قیمت کارشناسی وجود دارد که توسط همراه مکانیک، پس از انجام کارشناسی های ذکر شده، به خریداران اعلام می گردد.

خریداران کافی است با مراجعه به صفحه کارشناسی خودرو  ثبت سفارش کارشناسی کنند تا کارشناسان زبده همراه مکانیک  ظرف مدت سی دقیقه، در محل حاضر شده و به کارشناسی خودروی مورد علاقه بپردازند.

عضویت
اطلاع از
امتیاز دهی
1 دیدگاه
کامنت گذاری داخل متن
نمایش همه دیدگاه ها
۱۳۹۸-۰۳-۱۵ ۲۳:۱۰

تو زمینه ای که فعالیت میکنید جزو بهترین سایت ها هستید.