آیا فروش اینترنتی لاستیک متوقف شده است؟

فهرست مطالب

روز گذشته 12 آذر ماه 1402، خبری به نقل از سخنگوی انجمن تولیدکنندگان تایر مبنی بر توقف فروش اینترنتی لاستیک منتشر شد. در این خبر از خریداران خواسته شده بود تا برای تهیه لاستیک با نرخ مصوب با در دست داشتن کارت ملی و کارت ماشین به نمایندگی‌های فروش لاستیک مراجعه کنند.

به فاصله چند ساعت، جمال میرزایی رئیس انجمن صنفی صنعت تایر در مصاحبه‌ای خبر توقف فروش اینترنتی لاستیک را تکذیب کرد. او دلیل بسته شدن سامانه فروش اینترنتی فروش لاستیک از روز گذشته را تکمیل ظرفیت اختصاص یافته برای عرضه از طریق این سامانه عنوان کرد. میرزایی اضافه کرد که افزایش قابل توجه تقاضا برای خرید تایر باعث شده تا ظرفیت پست برای ارسال مرسوله‌ها نیز تکمیل شود. به‌همین دلیل در حال حاضر مقدار زیادی از سفارش‌ها در صف انتظار برای ارسال به سراسر کشور قرار دارند.

 

رئیس انجمن صنفی صنعت تایر عنوان کرد که منتظر هستند تا تقاضا برای لاستیک کاهش پیدا کند و با ایجاد ظرفیت جدید، سامانه فروش اینترنتی مجددا فعالیت خود را از سر بگیرد. ضمن اینکه قرار است در روزهای آتی عرضه مستقیم لاستیک با نرخ مصوب از طریق نمایندگی‌های فروش در  سراسر کشور، افزایش پیدا کند.

پیگیری‌های همراه مکانیک نشان می‌دهد که سامانه فروش اینترنتی لاستیک تا این ساعت همچنان به کار خود ادامه می‌دهد.

عضویت در خبرنامه
عضویت
اطلاع از
امتیاز دهی
0 نظرات
کامنت گذاری داخل متن
نمایش همه دیدگاه ها