طرح پیش فروش عادی با موعد تحویل (حداکثر 12 ماهه) محصولات ایران خودرو مطابق جدول ذیل از روز پنجشنبه مورخ 1400/4/3 شروع و تا پایان روز شنبه مورخ 1400/4/5 ادامه خواهد داشت.

در این مرحله، گروه صنعتی ایران‌خودرو به منظور پاسخگویی به نیاز مشتریان، پیش‌فروش دو محصول خود شامل سورن پلاس و دنا پلاس توربوشارژ دنده دستی را آغاز می‌کند. موعد تحویل این خودروها بر اساس نوع محصول، از فروردین تا تیرماه 1401 خواهد بود و با ارزشی مطابق قیمت خودرو در زمان تحویل مندرج در قرارداد براساس نوع خودرو انتخابی، تعیین شده است.

پیش فروش محصولات ایران خودرومراحل ثبت نام تا واریز وجه :

در ابتدا متقاضی، با وارد کردن کد کاربری و کلمه عبور خود، به صفحه ثبت نام وارد می‌شود و خودرو را انتخاب می‌کند. در پایان فرآیند ثبت نام به فرد متقاضی کد پیگیری اختصاص داده می‌شود. مراسم قرعه کشی یک روز کاری پس از پایان مهلت ثبت نام و با حضور مراجع نظارتی برگزار خواهد شد.
همچنین فهرست منتخبین قرعه کشی، حداکثر 3 روز پس از پایان ثبت نام از طریق سایت فروش اینترنتی و ارسال پیامک اعلام می‌شود و مشتری می‌بایست با مراجعه به سایت، از وضعیت ثبت نام خود (انتخاب یا عدم انتخاب خود در قرعه کشی) مطلع شود.

شرایط عمومی بخشنامه:

شرایط پیش فروش ایران خودرو

 1. به هر کد ملی فقط یک دستگاه خودرو تعلق می‌گیرد.
 2. حداقل فاصله از آخرین خرید (ثبت نام یا تحویل خودرو) از شرکت‌های ایران خودرو و سایپا 48 ماه است. همچنین ثبت‌نام همزمان در دو شرکت مذکور امکان‌پذیر نیست.
 3. ثبت نام برای متقاضیان دارای پلاک انتظامی فعال (نصب برروی خودرو) ممنوع بوده، همچنین ارائه گواهینامه رانندگی دارای اعتبار(حداقل پایه سوم) الزامی است.
 4. انتقال امتیاز و حقوق ناشی از انتخاب شدن در قرعه‌کشی به اشخاص ثالث ممنوع است.
 5. متقاضی باید در هنگام ثبت نام، شماره حساب (شماره شبا) مربوط به خود را معرفی کند و لازم است از کارت‌های بانکی به نام خود برای واریز وجه استفاده کند.
 6. شماره تلفن‌همراه معرفی شده باید به نام فرد متقاضی باشد.
 7. ثبت نام برای مشتریان حقوقی میسر نخواهد بود.
 8. فرد انتخاب شده، می‌بایست در مرحله واریز وجه، جهت انتخاب کد نمایندگی مطابق با استان محل سکونت (آدرس و کدپستی) اقدام کند.
 9. گارانتی خودرو پس از 5 ماه از زمان تحویل در صورت عدم مراجعه به نمایندگی برای دریافت سرویس اولیه باطل می‌شود و در مراجعه به نمایندگی کارکرد حداقل 1000 کیلومتری خودرو نیز الزامی است.
 10. امکان صلح در قرارداد و نقل و انتقال خودرو حتی به صورت وکالتى مطابق با مصوبات کمیته خودرو وجود ندارد.
 11. خودروهای قابل ارائه از طریق این بخشنامه، براساس آخرین استاندارد زیست محیطی و مقررات اعلام شده و حاکم بر کشور در زمان تحویل خودرو، برخوردار خواهند بود.

لازم به ذکر است که در این بخشنامه از زمان واریز وجه تا تحویل خودرو سود مشارکت و انصراف پرداخت نخواهد شد.

منبع: ایران خودرو

با نصب اپلیکیشن همراه مکانیک دیگه همیشه از قیمت خودروت آگاهی و کسی نمیتونه ازت کلاهبرداری کنه.

 

اپلیکیشن همراه مکانیک

با اپلیکیشن همراه مکانیک از تغییرات قیمت خودرو باخبر شوید

عضویت
اطلاع از
0 دیدگاه
کامنت گذاری داخل متن
نمایش همه دیدگاه ها