شروع فروش فوق‌العاده چانگان CS35 پلاس وارداتی | ثبت نام با حاشیه سود 500 میلیونی!

فهرست مطالب

سایپا در روز دوشنبه 3 مهر 1402 پیامک فروش فوق‌العاده چانگان CS35 پلاس تیپ 2 را به متقاضیان سامانه فروش یکپارچه خودرو ارسال کرده است. در قالب این طرح فروش خودرو با قیمت قطعی و موعد تحویل 90 روزه در نظر گرفته شده است. در جدول زیر می‌توانید قیمت فروش فوق‌العاده چانگاه CS35 پلاس تیپ 2 را مشاهده کنید.

نام خودرو

قیمت (تومان)

چانگان CS35 پلاس تیپ 2

1.143.488.000

 

جالب است بدانید که در ابتدای تابستان سال جاری، قیمت مصوب شورای رقابت برای این خودرو حدود 850 میلیون تومان بود. با گذشت سه ماه در ابتدای مهر ماه شورای رقابت قیمت جدید این خودرو را محاسبه کرده است. بر این اساس شاهد افزایش قیمت 35 درصدی چانگان CS35 پلاس تیپ 2 هستیم.

در عین حال باید توجه داشته باشید که قیمت مدل صفر این ماشین در بازار آزاد چیزی در حدود 1 میلیارد و 600 میلیون تومان است. به‌همین دلیل اختلاف قیمت قابل توجهی را بین قیمت فروش فوق‌العاده سایپا با بازار آزاد می‌تواند مشاهده کرد. در همین راستا اگر شرایط لازم برای خرید این خودرو را دارید و همچنین کیفیت فنی و مشخصات دیگر آن را می‌پسندید، شرکت در فروش فوق‌العاده سایپا در مقایسه با خرید از بازار، حاشیه سود حدود 500 میلیون تومان را برای شما به همراه خواهد داشت.

عضویت در خبرنامه
عضویت
اطلاع از
امتیاز دهی
0 نظرات
کامنت گذاری داخل متن
نمایش همه دیدگاه ها