بی ام و بی‌شک به دلیل کیفیت بالا و نوآوری بسیار زیاد، یکی از جذاب‌ترین و پرطرفدارترین برندهای بازار خودرو لقب گرفته و کمتر کسی است که بتواند این خودروساز پرسابقه آلمانی را زیر سوال ببرد. در سال‌های اخیر بی‌ام‌و با رونمایی از محصولات جدید و متنوع توانسته مشتریان بسیاری را به خود جذب کند و به‌نظر می‌رسد هدف‌گذاری انجام شده این شرکت عمق بخشیدن به بازار در کشورهای مختلف است. به گزارش مجله همراه مکانیک، اما تحولات صورت گرفته در این غول دنیای خودروسازی تنها محدود به بروزرسانی و دیگر اقدامات فنی و مارکتینگ نشده است. بی‌ام‌و به تبعیت از برندهای پرطرفدار دنیا که اقدام به تغییر لوگوی خود کرده بودند، دست به اصلاحاتی در لوگو خود زد تا به زودی خودروهای این شرکت با نشان جدید روانه بازار شود.

لوگو جدید بی ام و
لوگو جدید بی ام و

پیش از این شرکت‌های بزرگی نظیر اپل و گوکل نیز لوگو خود را از فرمت سه‌بعدی به دوبعدی تغییر داده بوند. تب استفاده از نشان‌های تجاری تخت سال گذشته به دنیای خودرو هم رسید و فولکس واگن اولین کمپانی بود که اقدام به اصلاح نشان خود کرد.

لوگو جدید بی ام و
لوگو جدید بی ام و

اما بی‌ام‌و پا را اندکی فراتر گذاشته و لوگو خود را مدرن هم کرده است. در این نشان دیگر از دایره‌ی سیاه‌رنگ معروفی که از اولین طرح با لوگو بی‌ام‌و همراه بود نیست خبری نیست و به جای آن نوار باریک سفید و حروف روشن BMW جایگزین شده است. این لوگو اما با حفظ دایره‌ی میانی به رنگ‌های آبی و سفید، همچنان اصالت خود را حفظ کرده و در فاصله میان دایره مرکزی تا خط پایانی سفید تنها حروف BMW را در خود جای داده است. این لوگوی جدید اگرچه به دلیل تخت تشدن به نظر ساده‌تر از قبل می‌آید، اما با تعبیه برجستگی فلزی براق ایجاد شده با سایه‌روشن در مقابل تابش نور، سبکی کاملا مدرن و جذاب را ارائه کرده است. بی‌ام‌و هنوز به شکل رسمی زمان استفاده از این لوگو را اعلام نکرده و این نشان تنها بر روی مدل‌های مفهومی که ارائه می‌شود به چشم می‌خورد.

مطالعه مقالات زیر را از دست ندهید:

مقایسه بی ام و x3 و بی ام و x4

مقایسه بی ام و x3 و پورشه ماکان

معایب بی ام و X4

چرا بی ام و X4 بخریم؟

بی ام و x4 بخریم یا x6

مقایسه پورشه ماکان و بی ام و x4 

اپلیکیشن همراه مکانیک

با اپلیکیشن همراه مکانیک از تغییرات قیمت خودرو باخبر شوید

دیدگاه بگذارید

  اشتراک  
اطلاع از