با 90 میلیون چه چیز بخریم؟

فهرست مطالب

سرنوشت زندگی آدمی را می توان به انتخاب ها و تصمیماتش گره زد و قطع به‌یقین انتخاب ها مسیر زندگی ما را تعیین می کنند مهم نیست که این انتخاب؛ ازدواج است یا انتخاب شغل یا خرید خودرو و یا هر انتخاب دیگری، بلکه نکته حائز اهمیت، انتخاب درست و آگاهانه می باشد. در این مقاله هدف؛ انتخاب آگاهانه خودرو است و آن‌هم خودرویی متناسب با 90 میلیون. اگر دنبال خرید خودرو باکیفیت و قیمت مناسب هستید، این مقاله برای شما نوشته‌شده است. 

1- هیوندای ولستر: برخلاف اینکه ولستر یکی از خودروهای برتر هیوندای به شمار می‌ رود، اما نظر منتقدان درباره این خودرو متفاوت است. این خودروی کوپه سه  در، دارای یک درب سمت راننده و یک درب سمت سرنشین جلو و دیگری سمت سرنشین در قسمت عقب می‌ باشد. هیوندای ولستر بیشتر به خاطر قیمت مناسب و امکانات خوب استاندارد و اسپرتش تحسین می شود. مدل 2013 فول وارداتی آن را می-توانید با 90 میلیون در بازار بیابید. 

2- هیوندای آزرا: اولین نسل خودروی Azera موجود در ایران در سال ۲۰۰۶ تولید شد، که دارای اتاقی جادار و قیمتی مناسب می‌باشد. این خودرو در دو تیپ  GLS و Limited ارائه‌شده است. هر دو تیپ این خودرو  دارای موتور V۶  و دیفرانسیل جلو هستند. آزرا 2008 فول وارداتی گزینه دیگری است که می توانید به لیست خود اضافه نمایید. 

3- کیا سراتو: خودروی سراتو یک خودرو پنج‌نفره در قسمت خودروهای کامپکت است. این خودرو از موتور چهار سیلندر و مشخصات متعدد ایمنی برخوردار است. این خودرو در مدل‌های سدان، هاچبک چهار درب و کوپه به فروش می‌رسد. رقبای این خودرو شامل هوندا سیویک و تویوتا کرولا می‌باشند. سراتو ، خودرویی است که هر خریداری را وسوسه می نماید و شما می توانید با 90 میلیون مدل 2000 شرکتی و تولید 2013 آن را خریداری نمایید.

4- کیا اسپورتیج: این خودرو یکی از نمونه‌های خوب خودروهای شاسی‌بلند جمع‌وجور در کشور ماست. طراحی زیبا، عملکرد خوب و مصرف سوخت مناسب، از ویژگی‌های این خودروی کره‌ای محسوب می‌شود. این خودرو ازنظر ظاهری، بازطراحی و بر زیبایی و تجهیزات آن افزوده‌شده است. خودروی اسپورتیج، با شاسی  بلندهایی چون هیوندا سانتافه و نیسان مورانو رقابت می‌کند. اسپورتیج جزو شاسی بلندهایی است که دارای طرفداران پروپاقرصی در بازار بوده و اگر دنبال شاسی‌بلندی خوب در محدوده قیمتی 90 میلیون هستید فول وارداتی تولید 2010 می تواند گزینه خوبی باشد. 

در بخش زیر نیز تعدادی دیگر از گزینه های 90 میلیونی را مختصراً نام می بریم:

نام خودرو رنو فلوئنس  هیوندا سانتافه هوندا سیویک جک S5
مدل اتوماتیک E2 2 دیفرانسیل فول وارداتی نیمه فول EXI اتومات
سال 2014 2007 2013 1395

همان‌طور که در جدول فوق نیز ملاحظه می شود حتی امکان خرید خودرو تولید 1395 نیز وجود دارد یعنی با 90 میلیون هم خرید خودرو تقریباً صفر و هم خرید خودرو کارکرده امکان پذیر است و این انتخاب خریدار است که دنبال خرید خودرو چینی باشد و یا خودرو غیر چینی. تجربه ثابت کرده است که خرید خودرو کارکرده سالم و باقیمت مناسب می تواند بسیار بهتر از خودرو چینی باشد. 

عضویت
اطلاع از
امتیاز دهی
0 نظرات
کامنت گذاری داخل متن
نمایش همه دیدگاه ها