راهنمای پیگیری ثبت نام سایپا و نتایج قرعه کشی سایپا

فهرست مطالب

آگاهی از نتایج قرعه کشی سایپا برای کسانی‌که به دنبال کسب اطلاع از اعلام نتایج قرعه کشی سایپا هستند، حائز اهمیت ویژه است. چرا که برنده شدن در این قرعه کشی موجب می‌شود متقاضی، محصولات این خودروساز را با فاصله قیمتی نسبتا زیادی در مقایسه با بازار خریداری کند.

با اعلام نتایج قرعه کشی سایپا  این سوال مطرح می‌شود که گام بعدی  برای تکمیل فرایند ثبت نام چیست و خودرو چه زمانی به مشتری تحویل داده می‌شود. برای کسب اطلاع از اینکه نام شما در میان برندگان سایپا هست یا نه، اولین گام مشاهده نتایج قرعه کشی سایپا با کد ملی یا کد رهگیری در سامانه یکپارچه فروش خودرو است.

میخوای بدون نگرانی، خودروی کارشناسی شده، با 100% ضمانت بدنه بخری؟ از همراه مکانیک کمک بگیر. خرید خودرو

پس از مشاهده اسامی برندگان قرعه کشی سایپا و تکمیل وجه تا گذشت نهایتا 72 ساعت از اعلام نتایج ، بر اساس شرایط مندرج در جداول طرح مربوطه خودروها طی بازه‌های مختلف  به خریداران تحویل داده می‌شوند. به عنوان نمونه در آخرین قرعه کشی انجام شده (تیر 1401) که نتایج آن از ساعت 17 روز یکشنبه دوم مرداد ماه در حساب کاربری متقاضیان قابل مشاهده بود، منتخبین می بايست ظرف 72 ساعت نسبت به واريز وجه  قيمت خودرو اقدام نمایند.

پیگیری ثبت نام سایپا چگونه انجام می‌شود؟

اگر شما جزو برندگان خودروهای سایپا یا متقاضیان طرح های پیش فروش قبلی سایپا هستید و قصد دارید وضعیت خودرو خود را بررسی کرده و از زمان تحویل آن تقریبا با خبر شوید در ادامه آموزش همراه ما باشید. پیگیری مکرر از وضعیت خودرو این امکان را به شما می‌دهد در صورتی که مشکلی در فراّیند آماده‌سازی یا نقص مدارک از سمت شما وجود داشته باشد، به سرعت از آن مطلع شده و پیگیری لازم را انجام دهید.

ابتدا وارد سایت سایپا به آدرس http://www.saipacorp.com/fa/salepage/customercarstatus شوید. در این مرحله با وارد کردن شماره پذیرش و شماره درخواست که در برگه قرارداد تحویل شده از سمت نمایندگی وجودد دارد به سامانه مشتریان وارد شوید.

پس از ورود به سامانه مشتریان امکان استفاده از خدماتی چون: خرید خودرو، لیست ثبت نام ها و پرداخت ها، پرداخت دعوت نامه، تسویه چک برگشتی، درخواست تحویل حضوری، پرداخت ودیعه، تغییر رنگ و مدل و ….. وجود دارد. در این مرحله با کلیک روی لیست ثبت نام ها و پرداخت ها وارد مرحله بعدی شوید.

در این مرحله امکان مشاهده وضعیت خودرو ثبت نام شده اعم از خودرویی که در قرعه کشی برنده آن شده اید، کد نمایندگی، تایید واریزی ها، رنگ خودرو، وضعیت ارسال به سایپا و جزییات آن وجود دارد. در صورت وجود مغایرت در این بخش به نمایندگی سایپا مراجعه کنید.

اعلام اسامی برندگان نتیجه قرعه کشی سایپا چه فرآیندی دارد؟

اعلام نتایج قرعه کشی سایپا تنها از طریق همان سایت مشخص‌شده برای ثبت نام اولیه، یعنی سامانه یکپارچه خودرو صورت می‌پذیرد. اما زمان اعلام نتیجه قرعه کشی سایپا معمولا بلافاصله پس از پایان قرعه کشی یا فرصت نام‌نویسی در طرح‌های بدون قرعه‌کشی اعلام می‌شود. اما پیگیری نتیجه قرعه کشی سایپا با استفاده از کد رهگیری دریافت‌شده حین ثبت‌نام امکان‌پذیر است و در صورت نداشتن این کد باید آن را به کمک کد ملی و اطلاعات ارتباطی ثبت‌شده حین نام‌نویسی بازیابی کرد. شما می‌توانید از خدمت شرایط فروش اقساطی سایپا که توسط همراه مکانیک ارائه می‌شود بهره مند شوید.

پیگیری نتایج قرعه کشی سایپا

برای دریافت نتیجه قرعه کشی یا طرح های فروش و پیش فروش سایپا دو راه وجود دارد:1- مشاهده از طریق وبسایت 2- اعلام نتیجه پیامکی 

اعلام نتایج قرعه کشی سایپا از طریق سایت

جواب قرعه کشی سایپا و سایر خودروسازان به‌صورت یکپارچه در سامانه فروش وزارت صنعت، معدن و تجارت (موسوم به صمت) به آدرس sale.iranecar.com معمولا چند روز پس از برگزاری مراسم قرعه کشی اعلام می‌شود. زمان اعلام نتایج قرعه سایپا نیز معمولا به‌صورت دقیق توسط سخنگوی وزارت صمت اعلام و در سامانه یکپارچه و سایر رسانه‌ها منتشر می‌شود.

البته برندگان محصولات سایپا تنها به طرح‌های قرعه کشی محدود نمی‌شوند و این شرکت شرایط فروش بدون قرعه کشی نیز دارد. طرح‌های فروشی که نام‌نویسی در آنها از طریق وب‌سایت فروش سایپا به آدرس https://saipa.iranecar.com/ امکانپذیر است. واجدان شرایط از طریق حساب کاربری شخصی در پورتال همین شرکت می‌توانند از وضعیت ثبت نام خود آگاه شوند. معمولا پس از پایان ثبت نام اسامی واجدین شرایط نیز مشخص و در حساب کاربری متقاضیان درج می‌شود.

میخوای بدونی قیمت روز خودرو مورد نظرت چنده ؟ از همراه مکانیک کمک بگیر. قیمت خودرو

اعلام نتایج قرعه کشی سایپا از طریق پیامک

در صورتی که شما هم جزو لیست برندگان قرعه کشی سایپا باشید، این موضوع از طریق ارسال پیامک از سمت شرکت سایپا به شما اعلام خواهد شد. این پیامک به شماره تماسی که در هنگام ثبت نام وارد سامانه کرده اید ارسال خواهد شد. باید مد نظر داشته باشید که در پیامک ارسالی وضعیت شما به عنوان برنده اصلی یا به عنوان رزرو و ذخیره مشخص شده است. ضمنا در پیامک ارسال شده از سمت شرکت سایپا هیچ لینکی برای پرداخت وجه در اختیار شما گذاشته نشده و وجود لینک برای پرداخت وجه نشانه کلاه برداری و جعلی بودن پیامک است.

اسامی برندگان قرعه کشی سایپا – مرداد 1401

اسامی برندگان دومین قرعه کشی سایپا در سامانه مشترک در سال 1401، از ساعت ۱۷ روز یکشنبه دوم مردادماه از طریق سایت sale.iranecar.com در دسترس است. در این طرح به طور کلی 61483 خودرو از طرف شرکت سایپا برای فروش در نظر گرفته شده است.

نتایج قرعه کشی محصولات سایپا در تاریخ دوم مرداد ۱۴۰۱ اعلام و برندگان فروش فوق العاده و پیش فروش محصولات سایپا  و طرح های موسوم به جوانی جمعیت اعلام شدند. دومین مرحله قرعه کشی تخصیص خودرو در سال 1401 با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی و نمایندگان شرکت‌های خودروساز برگزار شد.

راهنمای احراز هویت سایپا

برای پیگیری نتایج ثبت نام سایپا و در صورت برنده شدن در قرعه کشی یا اعلام نام متقاضی در طرح‌های فروش بدون قرعه کشی ضرورت دارد پیش‌تر احراز هویت سایپا را از طریق بررسی ثبت و صحت اطلاعات فردی و سکونتی در سامانه شماره‌گذاری نیروی انتظامی انجام بدهید. اگر اطلاعات فردی و سکونتی  متقاضی در سامانه شماره گذاری ثبت نشده یا بیش از یک سال از آخرین تاریخ به‌روز رسانی اطلاعات فردی و نشانی محل سکونت آن فرد در سامانه شماره گذاری سپری شده باشد، ثبت نام کننده باید ضمن مراجعه به سامانه سخا و به‌روزرسانی اطلاعات خود، تاییدیه اداره پست را دریافت و تصویر نشانی ثبت شده در سامانه سخا را تسلیم نمایندگی سایپا در محل ثبت نام کند.

همچنین ضروری است متقاضیان برخوردار از برگه احراز سکونت آن را به نمایندگی محل ثبت نام تحویل دهند. در غیر این‌صورت شماره پذیرش به متقاضی تخصیص داده نمی‌شود و مراحل صدور فاکتور با مشکل مواجه خواهند شد. پس در راستای احراز هویت سایپا، پیش از ثبت نام باید اقدامات لازم را مد نظر داشته باشید. بد نیست بدانید در صورت عدم احراز هویت نه‌تنها فرآیند تحویل خودرو به متقاضی دچار مشکل خواهد شد، بلکه آن شخص از دریافت سود تاخیر در تحویل محروم شده و حتی هزینه نگهداری اضافی خودرو در پارکینگ از او دریافت می‌شود. بر این اساس پیش از تکمیل وجه حتما راهنمای احراز هویت سایپا را به‌دقت مطالعه و اقدامات لازم را به سرانجام برسانید تا درگیر مشکلات و زیان‌های بعدی نشوید.

پیگیری نتیجه قرعه کشی سایپا با کد ملی

همان‌گونه که پیش‌تر اشاره شد، روش اصلی پیگیری و اطلاع از اعلام نتایج قرعه کشی سایپا وارد کردن کد پیگیری در سامانه یکپارچه است. اما با استفاده از کد ملی نیز می‌توان از نتیجه قرعه کشی سایپا اطلاع حاصل کرد، هرچند اطلاع یافتن از نتیجه طرح‌های بدون قرعه کشی سایپا که در سایت خود شرکت انجام می‌شود تنها با استفاده از کد پیگیری یا رهگیری امکانپذیر است و در صورت گم کردن آن باید به کمک کد ملی، این کد را بازیابی کرد.

عضویت در خبرنامه
عضویت
اطلاع از
امتیاز دهی
68 نظرات
کامنت گذاری داخل متن
نمایش همه دیدگاه ها
مسعود
1401-08-04 09:14

سلام اگرپیش پرداخت شاهین 150میلیون برای شرایط اقساطی باشد ما پرسنل کادر درمان همه ثبت نام میکنیم

محمد
1401-10-14 09:02
پاسخ به  مسعود

با ورود خودرو به بورس کالا وضعیت ثبت‌ نام خودروهای بدونه قرعه کشی ساینا در شرکت سایپا چه میشود
آیا با قیمت کارخانه تفاوت خاهد داشت قیمت کارخانه ۱۶۰ میلیون هست که نصف این مبلغ را داده‌ایم و باقی هم قراره موقع تعویل بپردازیم علبته به قیمت روز کارخانه

عبدالرضا اسدی
1401-08-15 23:27
امتیاز دهی :
     

با سلام… باور کنید من از اول ثبت نام چ سايپا چ ایران خودرو اسم نوشتم ولی دریغ از…. مجانی که نمیخوام عین بقیه پول میدم… بزارین ی چیزیم از تهش ب ما هم برسه… باتشکر

وحید
1401-09-13 16:36

کلی این در اون در زدم پول جور کردم کوئیک ثبت نام کنم .یه روز وقتم رو گزاشتم آخرش هم نشد حالا نوشته ثبت نام تمام شد

نگین
1401-10-28 12:19
پاسخ به  وحید

برا من کوییک اتوماتیک دو رنگ در اومد میخوای؟

علی اکبر آفتابی
1401-10-09 04:29

خوبه انشالله برنده شم
وخسته نباشید
این همه ثبت نام کردم
دیگه برای همیشه نامید شدم
ولی ناامیدشیطانه
من ازناامیدشدن
پشیمون شدم
منتظرم که برنده شم
پس به امید خدا
دوم شما

mian
1401-10-09 23:42

من برنده شدم و کارهاشو انجام دادم پول هم واریز شده الان اون برگه رو گم‌کردم میشه بگید کحا باید برم نمیاندگی المثنی میده؟

محمد
1401-10-14 08:59

با ورود خودرو به بورس کالا وضعیت ثبت‌ نام خودروهای بدونه قرعه کشی ساینا در شرکت سایپا چه میشود

Reza
1401-10-16 02:58

خدا همه کسایی ک گرفتار هستن ماشین دلخواهشون گیرشون بیاد

درخشان
1401-10-23 17:29

چ جوری بفهمم درست ثبت نام کردم و ثبت شده یا نه

Peyman
1401-10-24 22:01

دوستان من اردیبهشت پیش فروش ثبتنام کرده بودم ، همین زوزا قراره واستم دعوتنامه بیاد مابقی پولشو واریز کنم ، الان ک میرم سایت و صفحه خودم ، سوابق خرید رو نمیاره ، فقط ویرایش پروفایل و خرید خودرو میاد ، دلیلش چیه ، ؟ مغزم داره میترکه لطفا راهنماییم کنین

سلیم ذوالقدر
1401-10-27 18:39
پاسخ به  Peyman

سلام مشکل از سایته منم دو روزه در به درم کاش ثبت نام دستی بود میرم بانک میگه بما مربوط نیست میرم نمایندگی می گه سایت خرابه

ناشناس
1401-11-02 20:57
پاسخ به  Peyman

داداش فعلا برا منم نمیاره فقط مشکل شما نیست

آقاامیر
1401-11-07 11:12
پاسخ به  Peyman

بله متاسفانه همین مشکل هم ماداریم
ن گزینه تکمیل فرایندخریدومیاره ن سوابق خرید
لطفا توضیح دهید چه کنیم؟

سعید
1401-11-08 03:10
پاسخ به  Peyman

منم گزینه سوابق خرید برام نمیاره فک کنم مشکل از سایته

Zahra.parmon......
1401-10-26 22:00

عالی

رسول
1401-10-27 09:25

سلام پیامک برام آمده تا کی وقت دارم پول واریز کنم

بینا
1401-10-27 19:54
پاسخ به  رسول

برای من هم پیام اومده ولی توی سایت کد پیگیری و کد ملی و میزنم هیچی نمیاد

رامین
1401-10-27 10:04

بیشرفا شکم خودشون سرمونی نداره انتظار دارین تو قرعه کشی به ما ماشین بدن .سایپا و این دولت بیخود همه با هم هستن

سلیم ذوالقدر
1401-10-27 18:41

سلام
من ثبت نام کرده ام اما هی اطلاعاتی از سایت میره پولم بلوکه شده کاش ثبت نام دستی شود .

محمد علی
1401-11-06 12:00

سلام
منم ساینا ثبت نام کردم پولم بلوکه شده نه کم میشه که خیالم راحت بشه پولمو خوردن رفت
نه پولم آزاد میشه که به یه زخمی بزنم
اگه کسی در این مورد چیزی میدونه کمکم کنه ممنونم

محمد
1401-11-10 19:11
پاسخ به  محمد علی

ساینا نبود که؟

وحید
1401-10-27 18:57

سلام چرا این سایت سایپا اینجوریه
بعد از ثبت نام نمیتونی از ثبت نامت مطمئن بشی
من ثبت نام کردم کد پیگیری هم گرفتم
و در زمان ثبت نام گزینه سوابق خرید رو نمیاره
برای همین من دوباره ثبت نام میکردم تا خیال راحت بشه که ثبت نام ثبت شده و سایت هم میزد شما قبلا ثبت نام انجام دادید
ولی الان گزینه سوابق خرید اومده و ثبت نام من رو اصلا نشون نمیده
این چه سیستم مسخره اییه واقعا متاسفم که هرچه مسئول ه یا دزده یا بی سواد
بیچاره این مردم

بهمن
1401-11-07 02:02
پاسخ به  وحید

من هم مثل شما هستم کسی جوابگو نیست
نیم‌ساعت‌پشت‌خط‌میمونی‌تا‌جواب‌بدند‌انهم‌میگه‌صبرکن
آقا جان من‌نه‌صب ایوب دارم‌نه‌عمر‌نوح

ناصرصابری
1401-10-28 21:42

سلام بنده قرعه کشی برنده نشدم ولی از حسابم پول کوییک پلاس برداشت شده حال چه کنم

آقاامیر
1401-11-07 11:15
پاسخ به  ناصرصابری

عزیز کی پول برداشت شده؟
کی پبامک تعیین نمایندگی اومده؟
ینی بینشون چند روز طول کشید؟

ناصرصابری
1401-11-02 10:46

برای من کد پذیرش تا حال ارسال نشده وبرا امروز وقت دادن جهت تعیین نمایندگی

حوربه
1401-11-02 19:07
پاسخ به  ناصرصابری

برای منم کد پذیرش نیومده. تو سایت هم جایی نیست ک بتونم نمایندگی رو انتخاب کنم

مهدی
1401-11-02 23:31
پاسخ به  ناصرصابری

برای منم نیومده امروز وقت دادن

مهدی
1401-11-02 23:31
پاسخ به  ناصرصابری

چیکار کنم

mar
1401-11-02 23:32
پاسخ به  ناصرصابری

منم همین مسکل رو دارم باید چیکار کنیم؟

Peyman
1401-11-03 08:37
پاسخ به  ناصرصابری

سلام منم همین مشکل رو دارم ثبت نامم قبول شده پول هم برداشت شده
ولی کد پذیرش برام نیومده

علیرضا
1401-11-04 00:18
پاسخ به  Peyman

براهیچکی نیومدالان زده لیست اول مشتریان اقدام کنیدبراهرکی کدپیگیری اومده بگه بقیه هم اطلاع داشته باشن اومده براکسی یانه

داور
1401-11-04 22:09
پاسخ به  علیرضا

کد پیگیری که برای همه هست اما باید شماره پذیرش هم بیاد من زنگ زدم سایپا گفتن با پیام میدیم هیج جوره تا حالا نتونستم تکمیل ثبت نام کنم موندم چکار کنم

بهمن
1401-11-07 02:04
پاسخ به  Peyman

منم مثل شما هستم
از خدا صبر ایوب وعمرنوح‌خواستارم

بهمن
1401-11-07 02:03
پاسخ به  ناصرصابری

منم مثل شما

رضا
1401-11-02 18:05

برای بنده هم کد پذیرش تا حال ارسال نشده وبرا امروز وقت دادن جهت تعیین نمایندگی

مهران
1401-11-03 18:51
پاسخ به  رضا

نگران نباشید
ارسال میکنن

رضا
1401-11-02 18:08

iهر چقدر تلاش کردن نتونستم تو سایت تعیین نمایندگی انجام بدهم. پشتیبانی سایپا هم زنگ زدم ولی به علت ترافک موفق به بر قراری تماس با پشتیبانی نشدم. کسی می تونه کمک کنه. ممنونم.

علیرضا
1401-11-04 00:06
پاسخ به  رضا

سلام من زنگ زدم گفت اون پیام که اومده اشتباه شده توهمین چندروزشماره پذیرش میادانشاالله بیادهمه ازنگرانی دربیان

بهمن
1401-11-07 02:08
پاسخ به  رضا

من بعد از نیم ساعت طوری جواب داد‌که‌از‌خدا‌صبر‌ایوب‌عمر‌نوح‌وگنج‌قارون‌خواستارم‌
پیش فروش تعیین تکلیف‌نکرده‌بازهم‌ماشین‌ثبت‌نام‌میکنن‌

سلیم ذوالقدر
1401-11-03 13:59

سایت سایپا همیشه دچار اشکال هست
واقعا کلافه شدم
امکان تکمیل ثبت سفارش فعال نمی شود

بهمن
1401-11-07 02:09

پول راحت میگرن پس دادن باید‌گرصبرکنی‌زغوره‌حلواسازی‌منم‌مثل‌شما‌هستم

moji
1401-11-03 14:25

باسلام سایپا دوم بهمن وقت تعین کردن الانم سوم شده ن کد پذیرشی ن چیزی خواهشا برسی کنید انجام بدیم

بهمن
1401-11-07 02:12
پاسخ به  moji

پول گرفتن سایت‌کار‌میکنه‌بعدأ‌خراب‌میشه‌‌باید‌صبرکنیم
ای خدا برام‌صبر‌ایوب‌عمر‌نوح‌گنج‌قارون‌خواسنارم
منم مثل شما هستم
از نظر‌شرعی‌وانسانی‌‌نمیدانم‌در‌پیشگاه‌خدا‌چه‌جوابی‌دارند

حسین
1401-11-03 18:45

سلام من پیش فروش کوییک برنده شدم ، کد پذیرش برام نیومده ؟؟ باید چیکار کرد

علیرضا
1401-11-04 10:44

سلام براکشی کدپیگیری اومده

داور
1401-11-05 14:55

من یک هفته هست پول ساینا اس دوگانه رو با حساب وکالتی پرداخت کردم برام مسج هم اومده که یکشنبه تکمیل ثبت نام کنم موندم چکار کنم چون نه سایت چیزی نشون میده نه نمایندگیها جوابگو هستن نه پشتیبانی سایپا

فاطمه
1401-11-05 17:49

سلام ببخشید از حساب وکالتی من مبلغ کوئیک رو امروز برداشتن ولی پیامی از طرف سایپا نیومده که برنده شدم یا نه چیکار کنم

علیرضا
1401-11-05 23:13

سلام براکسی کدپذیرش اومده؟ثبت نام تکمیل کرده؟

Ali
1401-11-06 11:49

سلام وقت بخیر من چند روزه که پیام برنده شدن برام اومده رفتم نمایندگی گفت کد پذیرش باید برات بیاد ولی هنوز کد چیزی برام نیومده نمیدونم الان چیکارکنم

Ali
1401-11-06 11:50

پول هم از حسابم برداشت شده

محمد حیدری
1401-11-06 15:09

سلام من تعیین نمایندگی نتونستم انجام بدم حضوری رفتم نمایندگی سایپاگفتن ظرفیت کامل شده الان چی میشه؟

محمود
1401-11-06 15:49

گزینه بخش مشتریان حذف شده از سایپاه
از حساب وکالتی ما هم برداشت کرده سایپاه
ولی معلوم نیستش این پول چی شده چون بخش مشتریان رو حذف کردن از سایت و حتی یک اس ام اس هم ندادن

میتونید لاگین کنید ببینید فقط بخش ویرایش پروفایل و خرید خودرو هستش همین.

محمد
1401-11-06 15:51

سلام . برای من کد پذیرش نیومده ولی پول رو از حساب برداشت کردن . در سایت هم هیچ قسمتی نیست که وضعیت و کد رو بزنه .
برای کسی کد اومده ؟
یا کسی زنگ زده پیگیر بشه اطلاع بده به ما ؟

رضا
1401-11-06 16:33

سلام خسته نباشید من یه سوال داشتم ساینا اس تحویل اسفند دارم کسی اطلاع داره چ زمانی دعوت نامه صادر میشه ؟

بهمن
1401-11-07 01:53

نحوه انصراف از خرید خودرو سایپا چگونه است
وچقد زمان میبره تا پول به حساب برگرده

بهمن
1401-11-07 01:58

سلام
در مورخه 1401/10/27ازحسابم‌برداشت‌شده
درمورخه1401/10/28پیام‌منتخب‌امده
میخوام‌انصراف‌بدم‌چقدر‌زمان‌میبره‌پولم‌برگرده
خودشان اگه‌تا3روز‌تکمیل‌موجودی‌نکنی‌حذف‌میشه
آیا از نظر شرعی‌تامورخه1401/11/6کسی‌جوابگو‌نیست
من انصراف میدم چکار کنم

محمد
1401-11-07 16:59

پولمونو بلوکه کردن طلا و ماشینمو فروختم که شاهین بخرم سایتو باز نکرده بستن

آرش
1401-11-08 14:13

با سلام خدمت همه دوستان خواستم با این پیام به دوستان بگم که من هم مثل خیلی ها در ثبت اواخر دی ماه شرکت کردم و قرار بود نهایتا تا تاریخ 29 ام پول از حساب من برداشت بشه اما تا اون تاریخ برداشت نشد و من دیگه بی خیال شده بودم ولی روز 5 بهمن دیدم که سایپا از حساب من برداشت کرد در خصوص ارسال کد پذیرش هم همین شرایط وجود دارد و تا امروز که 8 بهمن باشه هیچ پیامی نیومده . من از یکی از نمایندگی ها سوال پرسیدم و به من گفتند برای ثبت نام… بیشتر »

محسن
1401-11-09 11:42

امروز ۹ بهمن هنوز خبری از کد پذیرش قرعه کشی کوییک جی ایکس نیست برای همه اینجثره یا فقط برای من نیومده؟

Fffff
1401-11-09 19:07
پاسخ به  محسن

من امروز با نمایندگی تماس گرفتم گفتن که منتطر باشین تا اخر هفته کد پدیرش واستون ارسال میشه

بهروز
1401-11-12 12:22
پاسخ به  محسن

بله برای منم نیومده

علیرضا
1401-11-10 10:14

کسی میدونه این لیست اول ودوم چیه که توسایت سایپازده براتکمیل ثبت نام پیش فروش؟

بهروز
1401-11-12 12:28
پاسخ به  علیرضا

سلام لیست اولی برای ساینا اس دوگانه و کوئیک بود که در تاریخ ۲۲ دی گذاشتن دوم برای شاهین و کوئیک اوتوماتی بود که در تاریخ ۳ بهمن گذاشته بودن اینا بدون اینکه ما اطلاع داشته باشیم از حسابمون پول برداشت کردن هر کسی تو حسابش پول بوده برداشت کردن بعد بهش پیام دادن که شما انتخاب شدین خوبه یا بازهم توضیح بدم

علی
1401-11-11 19:14

نتیجه استعلامات از مراجع ذیربط دریافت نشد یعنی چی چیکار کنم؟

علی
1401-11-11 21:33

با سلام بنده هم برا ساینا دوگانه شرکت کردم امروز یازدهم بهمن ماه با نمایندگی سایپا تماس گرفتم گفتن هنوز برا هیچکی کد پذیرش نفرستادن فعلا صبر کنید تا کد پذیرش را براتون بفرستن

Last edited 4 days ago by علی
آرش
1401-11-13 11:50

سلام دوستان بلاخره کد پذیرش و کد درخواست اوکی شد . امیدوارم برای شما هم زودتر ارسال بشه
این رو برای دوستان جدیدی که ثبت نام می کنند و نگران هستند میگم برای ما از 27ام دی شروع شد و تازه 12 ام بهمن پروسه ثبت نام تمام شد پس شمایی که تازه ثبت نام می کنید صبور باشید .