شورای رقابت آرای شکایات مردمی از سایپا و ایران خودرو را صادر کرد

فهرست مطالب


شورای رقابت آرای شکایات مردمی از سایپا و ایران خودرو در سال 1402 را صادر کرد. سپهر دادجوی توکلی، سخنگوی مرکز ملی رقابت، این موضوع را در مصاحبه اخیر خود اطلاع‌رسانی کرد.

نتایج شکایت‌های مردمی در سامانه شورای ملی رقابت ثبت شده است. این شورا نتایج ابلاغ احکام خود را در قالب پیامک به اطلاع شاکیان رسانده است. بنابراین افراد می‌توانند با مراجعه به سایت مرکز ملی رقابت در جریان آرای صادر شده قرار بگیرند.

شکایت‌های مردمی از خودروسازان در حوزه‌های مختلف مانند عدم رعایت استانداردهای لازم در خودرو، تاخیر در تحویل ماشین، تغییر قیمت ماشین‌ها، تغییر نوع خودروهای تحویلی به مشتریان و … بوده است.

سخنگوی شورای رقابت همچنین عنوان کرد که علاوه بر شکایت‌های سایپا و ایران خودرو، آرای مربوط به شکایات از مونتاژکاران نیز صادر شده و در دسترس افراد قرار دارد.

عضویت در خبرنامه
عضویت
اطلاع از
امتیاز دهی
1 دیدگاه
کامنت گذاری داخل متن
نمایش همه دیدگاه ها
ابراهیم
1403-02-23 19:06

سلام پارسال برج 3 خرداد سال 1402 برنده شاهین دستی طرح مادران شدیم دوماه بعد برج 5 دعوتنامه رسیده نصف مبلغ واریز کنید مجبور شدیم پراید داشتیم فروختیم تا 50%واریز کنیم موعد تحویل بهار سال 1403/03/31 الحمدلله نظر بنده این طرح بدبختی مادران هست نه طرح مادران خجالت خوب چیزی طرح مادران و طرح عادی فراخوان تکمیل وجه شدند زنگ زدیم شرکت میگه شما ماه بعد برج 1403/03/31 تکمیل وجه میشی مگر مادارن هم فرق دارند ما هم صاحب 4 فرزند هستیم خدایی از پارسال ماشین داشتیم فروختیم تا نصف مبلغ واریز کنیم تا حالا بی ماشین و در روستا… بیشتر »