پژو پارس به تاریخ پیوست؛ خبر ویژه برای حواله‌داران این خودرو

فهرست مطالب


به گزارش همراه مکانیک، توقف تولید پژو پارس در 31 خرداد قطعی شد. سازمان ملی استاندارد با اعلام این خبر، به مشتریان حواله‌دار این خودرو فرصت داد تا از میان سه خودرو جایگزین، یکی را انتخاب کنند.

ایران خودرو برای تشویق حواله‌داران به جایگزینی پژو پارس، امتیازات ویژه‌ای در نظر گرفته است. این امتیازات شامل تسهیلات 100 میلیون تومانی بدون بهره و تخفیف 15 میلیون تومانی برای خرید سورن پلاس، امکان ثبت نام و خرید یکی از سه خودرو جایگزین با قیمت کارخانه و همچنین اولویت در انتخاب سورن پلاس به عنوان جایگزین می‌شود. حواله‌داران خودرو پژو پارس می‌توانند با مراجعه به سایت ایران خودرو و ثبت درخواست تغییر خودرو، نسبت به انتخاب و خرید خودروی جایگزین اقدام کنند. به گفته‌ مسئولان ایران خودرو، تاخیر در انتخاب و خرید خودروی جایگزین، به معنای طولانی‌تر شدن موعد تحویل خواهد بود؛ لذا بهتر است حواله‌داران هرچه سریع‌تر نسبت به تغییر خودرو و انتخاب خودرو جایگزین اقدام کنند.

با توقف تولید پژو پارس، سبد محصولات ایران خودرو از خودروهای غیر استاندارد خالی می‌شود و به گفته ایران خودرو، این شرکت از این پس، فقط خودروهای ایمن و استاندارد را به مشتریان عرضه خواهد کرد که با استاندارد 85 گانه مطابق خواهند بود.

این خبر را با حواله‌داران پژو پارس به اشتراک بگذارید.

عضویت در خبرنامه
عضویت
اطلاع از
امتیاز دهی
0 نظرات
کامنت گذاری داخل متن
نمایش همه دیدگاه ها