چگونه خودروي مورد علاقه خود را متناسب با بودجه خريداري كنيم؟

فهرست مطالب

برای بسیاری از ما پیش آمده که بودجه مشخصی را برای خرید خودرو مشخص کرده‌ایم، ولی در انتخاب نهایی خودرو دچار سردرگمی شده‌ایم.

این اتفاق در افرادی که دانش فنی آن ها نسبت به خودرو در سطح پایین‌تری قرار دارد بیشتر به چشم می‌خورد. در این شرایط فرد می‌بایست با بررسی تعداد زیادی آگهی با اعداد متفاوت، اقدام به برقراری تماس با فروشندگان به صورت یک به یک نماید تا بتواند انتخاب خود را نهایی سازد.

شرکت همراه مکانیک  برای کمک به خریداران خودرو، به تازگی بخش “با پولم چی بخرم؟” را بر بستر وب‌سایت خود راه‌اندازی نموده است. در این سیستم شما بودجه مورد نظر خود را وارد نموده و پیشنهادهای مربوط به قیمت را با توجه به سال و کلاس خودرو دریافت می‌کنید. همچنین می‌توانید در همین صفحه اطلاعات اولیه که در تصمیم خرید شما موثر است را بررسی نمایید. از این عوامل می‌توان به شتاب صفر تا صد، مصرف سوخت و افت قیمت سالیانه پس از خرید خودرو اشاره نمود.

در پایان می‌توانید پس از انتخاب هر خودرویی، با کلیک کردن بر روی آن، به صفحه نقد، بررسی و مشخصات فنی مربوط به همان خودرو مراجعه نموده و اطلاعات کاملی از این خودرو در زمینه قیمت، نقد و بررسی و گالری عکس به دست بیاورید.

عضویت در خبرنامه
عضویت
اطلاع از
امتیاز دهی
1 دیدگاه
کامنت گذاری داخل متن
نمایش همه دیدگاه ها