طرح فروش قسطی خودروی خارجی بدون ضامن (تا 31 تیر)

فهرست مطالب

خودروهای خارجی اعم از مونتاژی و وارداتی در حال حاضر به کمترین قیمت خود طی چند وقت اخیر رسیده‌اند. با توجه به پیش‌بینی‌هایی که از افزایش قیمت خودرو در ماه‌های آینده وجود دارد، شرایط فعلی یک فرصت خوب برای خرید خودرو است. همراه مکانیک از طریق همکاری با چند لیزینگ رسمی، شرایط خرید خودروهای خارجی را برای خریداران تسهیل کرده است. در ادامه، شرایط استثنایی خرید خودروهای خارجی را در طرح فروش ویژه همراه مکانیک می‌خوانیم.

 

شرایط طرح ویژه فروش قسطی خودرو خارجی

خریداران این امکان را دارند تا انواع خودروی خارجی شامل مونتاژ و وارداتی را به‌صورت قسطی از نمایشگاه همراه مکانیک خریداری کنند. مهم‌ترین نکته در طرح ویژه همراه مکانیک، امکان خرید قسطی خودرو خارجی بدون ضامن است. این شرایط از آن جهت ویژه است که هیچ شرکت خودرویی در حال حاضر چنین امکانی را به خریداران خودرو نمی‌دهد.

علاوه بر این، در طرح فروش قسطی خودرو خارجی همراه مکانیک هم می‌توانید خودروی صفر بخرید و هم خودروی کارکرده. ضمن اینکه از 6 ماه تا 3 سال هم زمان دارید تا اقساط خودرو را پرداخت کنید. مبلغ پیش‌پرداخت بر اساس مبلغ کل خودروی مورد نظرتان تعیین می‌شود، اما حدودا می‌توانید یک سوم قیمت خودرو را وام بگیرید که از تمام طرح‌های لیزینگی بیشتر است.

شرایط استفاده از طرح فروش ویژه همراه مکانیک شامل این‌هاست:

 • مدل خودرو از 1397 یا 2015 پایین‌تر نباشد
 • قیمت خودرو کمتر از 1.4 میلیارد تومان نباشد

 

توجه داشته باشید که این طرح فقط تا 31 تیر ماه 1402 اجرا می‌شود و برای خرید خودروی چینی یا وارداتی مورد نظرتان کمتر از 2 ماه فرصت دارید. مدت بازپرداخت اقساط هم بسته به انتخاب خودتان، از 6 ماه تا 36 ماه متغیر است.

در جدول زیر، چند نمونه از شرایط فروش قسطی خودروی خارجی در طرح ویژه همراه‌مکانیک و مقایسه آن با سایر طرح‌های لیزینگی را می‌خوانید:

قیمت خودرو مدت بازپرداخت پیش پرداخت طرح ویژه همراه‌مکانیک پیش پرداخت سایر طرح‌های لیزینگی اختلاف پیش پرداخت
1.8 میلیارد تومان 24 ماه 1.4 میلیارد تومان 1.5 میلیارد تومان 100 میلیون تومان
2 میلیارد تومان 36 ماه 1.6 میلیارد تومان 1.7 میلیارد تومان 100 میلیون تومان
2.2 میلیارد تومان 24 ماه 1.7 میلیارد تومان 1.9 میلیارد تومان 200 میلیون تومان
2.7 میلیارد تومان 36 ماه 2.1 میلیارد تومان 2.4 میلیارد تومان 300 میلیون تومان

 

خودروهای موجود در طرح فروش قسطی خودرو خارجی

در این طرح ویژه می‌توانید انواع خودروی خارجی صفر و کارکرده را به صورت اقساطی بخرید. مدل خودروی مورد نظر شما باید حداقل 97 برای خودروهای مونتاژی و حداقل 2015 برای خودروهای وارداتی باشد. قیمت نهایی خودرو هم نباید از یک میلیارد و 400 میلیون تومان کمتر باشد. در صفحه طرح ویژه فروش قسطی خودروی خارجی می‌توانید انواع خودروهای موجود در این طرح را مشاهده کنید.

 

نحوه بازپرداخت اقساط خودرو

بازپرداخت اقساط در این طرح بر اساس توان مالی و البته خواست شما تعیین می‌شود. مدت بازپرداخت اقساطی می‌تواند 6 ماهه، 1 ساله، 18 ماهه، 2 ساله یا 3 ساله باشد. نگران شروع بازپرداخت اقساط هم نباشد چون تنفس 2 تا 3 ماهه به شما داده می‌شود.

 

شرایط تحویل و ثبت سند خودرو

یکی از مهم‌ترین مزایای این طرح، تامین سرمایه مالی مورد نیاز در سریع‌ترین زمان ممکن و تحویل خودرو در عرض 48 ساعت است. ضمنا، سند خودرو هم از همان اول به صورت شش دانگ به نام شما خواهد بود و خیال‌تان از بابت مالکیت خودرو راحت است.

 

مدارک طرح اقساطی ویژه همراه مکانیک

برای استفاده از تسهیلات خرید خودروی همراه مکانیک، مدارک زیر را لازم خواهید داشت:

 • کارت ملی
 • شناسنامه
 • چک صیادی
 • گردش حساب 6 ماهه
 • فیش حقوقی یا جواز کسب
 • سند یا اجاره نامه محل سکونت

 

چرا طرح اقساطی ویژه همراه مکانیک یک فرصت ایده‌آل است؟

در طرح ویژه فروش قسطی خودرو خارجی همراه‌مکانیک، هیچ نیازی به ضامن ندارید. از طرف دیگر، به هیچ وجه درگیر فرآیند تامین وام نخواهید شد و کارشناسان همراه مکانیک تا لحظه آخر و انتقال سند خودرو همراه شما خواهند بود.

به طور کلی، مزایای طرح فروش قسطی ویژه همراه مکانیک شامل این‌هاست:

 • ارائه خودروهای کارشناسی شده با ضمانت کامل
 • کمترین میزان پیش پرداخت در بین تمام طرح‌های لیزینگ خودرو
 • عدم نیاز به ضامن
 • انجام اعتبارسنجی با سرعت بالا
 • تحویل 48 ساعته خودرو
 • سند شش دانگ خودرو به نام مشتری از همان ابتدا
 • تنفس پرداخت 2 تا 3 ماهه برای شروع بازپرداخت اقساط
 • همراهی کارشناسان همراه‌مکانیک در تمام مراحل قانونی از ثبت سند تا تعویض پلاک

 

چطور از طرح ویژه همراه مکانیک استفاده کنیم؟

برای استفاده از طرح فروش ویژه همراه مکانیک، باید درخواست خرید قسطی ثبت کنید. برای ثبت درخواست طبق مراحل زیر پیش بروید.

در صفحه طرح ویژه فروش قسطی خودرو خارجی روی خودروی مورد نظرتان کلیک کنید. در صفحه بازشده اطلاعات ماشین مثل برگه کارشناسی را می‌بینید. حالا باید روی گزینه خرید اقساطی کلیک کنید تا شرایط مختلف از جمله دوره بازپرداخت، میزان اقساط ماهانه و کل مبلغ قابل پرداخت را ببینید.

حالا روی دکمه ثبت درخواست خرید اقساطی کلیک کنید و در صفحه بعد اطلاعات خودتان مثل نام و نام خانوادگی و شماره تلفن‌تان را وارد کنید و روی دکمه ادامه و ارسال پیامک کلیک کنید. بعد از وارد کردن کد ارسالی، پیام موفقیت‌آمیز بودن ثبت درخواست برای شما ارسال می‌شود. در این مرحله باید منتظر بمانید تا کارشناسان فروش اقساطی همراه‌مکانیک در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و جزئیات طرح را برای‌تان توضیح دهند.

 

چطور به همراه مکانیک برای خرید اقساطی اعتماد کنیم؟

همراه مکانیک نزدیک به 10 سال در حوزه خودرو فعالیت داشته است. این شرکت تمام مجوزهای قانونی برای خرید و فروش اقساطی خودرو را دریافت کرده و با بزرگ‌ترین شرکت‌های لیزینگ کشور همکاری می‌کند. تمامی این شرکت‌ها دارای مجوز رسمی قابل استعلام از بانک مرکزی هستند.

چرا طرح ویژه همراه مکانیک یک فرصت عالی برای خرید است؟

برای بررسی این موضوع بهتر است شرایط خرید یک خودروی چینی را در طرح فروش ویژه قسطی همراه مکانیک بررسی کنیم. به عنوان مثال، خودروی دیگنیتی پرستیژ مدل 1401 را در نظر بگیریم که قیمت حدودی 2.4 میلیارد تومان را دارد:

در طرح ویژه فروش قسطی همراه‌مکانیک برای خرید این خودرو می‌توانید نزدیک به 500 میلیون تومان روی تسهیلات همراه مکانیک حساب کنید. در واقع باید 1.9 میلیارد از قیمت کل را در ابتدای کار پرداخت و باقی‌مانده را در اقساط 6 تا 36 ماهه بازگردانید. این در حالی است که در سایر طرح‌ها باید حداقل 2.1 میلیارد از قیمت خودرو را همان اول پرداخت کنید که 200 میلیون تومان بیشتر از طرح ویژه فروش قسطی همراه مکانیک است.

عضویت در خبرنامه
عضویت
اطلاع از
امتیاز دهی
0 نظرات
کامنت گذاری داخل متن
نمایش همه دیدگاه ها