در جدیدترین روش کلاهبرداری، که توسط شرکت همراه مکانیک ثبت و مشاهده شده‌است ؛ کلاهبرداران حتی بدون مالکیت بر خودرو اقدام به کلاهبرداری میکنند.

تاثیر اینترنت در زندگی ما هر روز بیشتر می‌شود، بسیاری از کارها و خریدهایی که در گذشته با صرف زمان و انرژی زیادی انجام می‌گرفت اکنون با چند کلیک ساده انجام می‌پذیرد، صنعت خودرو نیز دگرگون شده و سایت‌های بسیاری با پیداش اینترنت در زمینه خرید و فروش خودرو به منظور راحتی افراد طراحی شده است . 
اما با افزایش سایت‌های آنلاین خرید و فروش خودرو کلاهبرداران نیز به روز شده و شیوه‌های جدیدی برای کلاهبرداری در پیش گرفته اند.

در جدیدترین روش کلاهبرداری، که توسط شرکت همراه مکانیک ثبت و مشاهده شده‌است ؛ کلاهبرداران حتی بدون مالکیت بر خودرو اقدام به کلاهبرداری میکنند.

ماجرای پی بردن به این نوع کلاهبرداری از جایی شروع شد که یک روز، افراد مختلف با فاصله زمانی کم با همراه مکانیک تماس می‌گرفتند و درخواست کارشناسی خودرویی یکسان را، در محل یکسانی داشتند. با اعزام کارشناسان همراه مکانیک به محل مورد نظر، با افرادی مواجه شدند که همگی خریدار خودرو مشابهی بودند اما مالک خودرو حضور نداشت!

وقتی از خریداران راجع به نحوه‌ی اطلاع از این خودرو سوال شد همگی جواب یکسانی داشتند. افراد عکس خودرو را در سایت‌ها و اپلیکیشن‌های ثبت آگهی خودرو مشاهده کرده بودند. که از قضا خودرویی کاملا تمیز و خوش‌رخ، بدون رنگ و خش بود و قیمت آن نیز حدود 300هزار تومان کمتر از قیمت خودروی مشابه آن در بازار تعیین شده بود.
خریداران با صاحب آگهی تماس گرفته بودند و می‌خواستند خودرو را از نزدیک ببینند، فروشنده ادعا کرده که مشکلی برایش پیش آمده و در حال حاضر در شهر نیست. اما آدرس مکانی که خودرو را پارک کرده به خریدار می‌دهد و به این ترتیب خریدار می‌تواند خودرو را ببیند.
خودرو کاملا تمیز و زیر قیمت بازار است، کاملا طبیعی است که خریدار خودرو را بپسندد. فروشنده از آنان می‌خواهد مبلغی را به عنوان بیعانه به حسابش واریز کنند تا خودرو را برایشان نگه دارد و به کس دیگری نفروشد.
متاسفانه خریداران مبالغ 200 هزار تا 2 میلیون تومان به حساب این فروشنده نامرئی و خیالی واریز می‌کردند اما از آن پس تلفن فروشنده خاموش می‌گردد و کسی پاسخگو نیست. 

نمایشگاه آنلاین همراه مکانیک خدمت مطمئنی در زمینه خرید خودرو به شما ارائه کرده است. شما می‌توانید انواع خودرو را در مدل‌ها و قیمت‌های مختلف در سایت همراه مکانیک مشاهده کرده و برای خرید هر خودرو با مشاور مخصوص آن تماس بگیرید و با حضور فروشنده و کارشناس از خودرو دیدن کنید.

در صورت پسندیدن خودرو کارشناس دوم در محل حاضر می‌شود تا مراحل حقوقی و عقد قرارداد در حضور طرفین توسط شرکت همراه مکانیک انجام بپذیرد.
به علاوه اینکه با در نظر گرفتن تمام معایب و مزایای خودرو، ضمانت نامه همراه مکانیک به شما تقدیم خواهد شد.

اپلیکیشن همراه مکانیک

با اپلیکیشن همراه مکانیک از تغییرات قیمت خودرو باخبر شوید

عضویت
اطلاع از
0 دیدگاه
کامنت گذاری داخل متن
نمایش همه دیدگاه ها