ثبت نام فیدلیتی و دیگنیتی بهمن موتور؛ شرایط فروش فوری

فهرست مطالب


ثبت نام دیگنیتی و فیدلیتی 2 محصول پرفروش و پرطرفدار گروه خودروسازی بهمن به‌طور کلی ضمن اعلام قیمت نهایی در چارچوب طرح‌های شرایط فروش فیدلیتی و دیگنیتی به‌صورت فوری و فوق‌العاده در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو متعلق به وزارت صمت انجام می‌شود. موعد تحویل در شرایط ثبت نام دیگنیتی و فیدلیتی بهمن موتور نیز 90 روزه یا 3 ماهه در نظر گرفته شده است. با توجه به تفاوت بالای قیمت کارخانه و بازار این کراس‌اوورها شرایط فروش فوری دیگنیتی و شرایط فروش فوری فیدلیتی عباراتی پرتکرار در سوابق جست‌وجوی گوگل هستند.

 

سایت ثبت نام فیدلیتی و دیگنیتی

سایت فروش فیدلیتی و دیگنیتی همان سامانه یکپارچه وزارت صنعت، معدن و تجارت به آدرس sale.iranecar.com بود اما در حال حاضر می‌توانید با مراجعه به سامانه ثبت نام فیدلیتی و دیگنیتی با آدرس bahman.iranecar.com اقدام به ثبت نام کنید. اخبار مربوط به ثبت نام دیگنیتی و فیدلیتی و اعلام نتایج قرعه کشی فروش این 2 خودرو تحت پوشش رسانه‌های اختصاصی شرکت بهمن موتور و سایر رسانه‌ها قرار می‌گیرد.

 

آخرین شرایط فروش دیگنیتی و فیدلیتی

در ادامه می‌توانید آخرین طرح‌های فروش فیدلیتی و دیگنیتی را همراه با شرایط و قیمت مشاهده کنید.

اطلاعیه تکمیل وجه خودرو فیدلیتی با اولویت تحویل پاییز 1402 – 19 شهریور 1402

بخشنامه جدید محصولات بهمن موتور ویژه متقاضیان عادی خودرو فیدلیتی پرایم در تیپ های یک و دو اعلام شد. آن دسته از متقاضیان عادی که از طریق سامانه یکپارچه ثبت نام کرده‌اند، مطابق با جدول زیر می‌توانند با تکمیل وجه خودرو خود را هفته آخر آبان ماه تحویل بگیرند:

فروش یکپارچه فیدلیتی

 

فروش فوری دیگنیتی – شهریور 1401

طبق آخرین خبر منتشر شده از شرکت خودروسازی بهمن، این شرکت خودروی دیگنیتی پرایم را چهارشنبه مورخ 30 شهریور در بورس کالا عرضه خواهدکرد. مبلغ پایه تعیین شده دیگنیتی پرایم در این طرح 821 میلیون و 500 هزار تومان تعیین شده است. به این مبلغ 9 درصد مالیات نیز افزوده خواهد شد.

گفتنی است در این طرح هر کدملی تنها می‌تواند برای یکی از کدهای عرضه شده در تاریخ عرضه ثبت سفارش کند و صرفا برای یک دستگاه خودرو مجوز سفارش گذاری دارد از همین رو صدور سند و شماره گذاری خودرو فقط به اسم شخص خریدار خواهد بود.

در این روش عرضه حق واگذاری حقوق قراردادی و خودرو به غیر، به هرشکل و صورتی که باشد، از متقاضی سلب و اسقاط گردیده است و هرگونه واگذاری مغایر این قید معتبر نخواهد بود.

 

فروش فوری دیگنیتی و فیدلیتی – مرداد 1401

پس از کش‌و‌قوس های فراوان بر سر عرضه خودرو در بورس کالا، سرانجام تصمیم بر این شد که اولین دوره فروش فوری دیگنیتی و فیدلیتی در تاریخ 26 مرداد 1401 از طریق بورس کالا عرضه شود. تعداد خودرو های قابل عرضه در این طرح شامل: 220 خودرو دیگنیتی و 310 خودرو فیدلیتی است.

فروش فوری دیگنیتی و فیدلیتی - مرداد 1401

اطلاعات تکمیلی فروش فیدلیتی و دیگنیتی پرایم در بورس کالا:

 •  اخذ کد بورس کالا و افتتاح حساب وکالتی
 • سفارش گذاری و پرداخت قیمت نهایی مورد معامله در بورس
 • پرداخت ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده قیمت نهایی معامله (قیمت نهایی فروخته شده در بورس کالا)
 • پرداخت مبلغ ۱۷.۵ میلیون تومان برای فیدلیتی و ۳۵.۵ میلیون تومان برای دیگنیتی برای هزینه های جانبی
 • انتخاب نمایندگی و تشکیل پرونده

 

اینجا میتونی قیمت روز فیدلیتی رو ببینی

 

فروش فوری دیگنیتی و فیدلیتی – تیر 1401

در آخرین ثبت نام فیدلیتی و دیگنیتی با موعد تحویل 30 روزه برای دیگنیتی و 90 روزه برای فیدلیتی، قیمت مصوب دیگنیتی پرایم 935.000.000 (نهصد و سی و پنج) و تیپ یک و 2 فیدلیتی (5 و 7 نفره) 844.000.000 (هشتصد و چهل و چهار) و 859.000.000 (هشتصد و پنجاه و نُه) میلیون تومان تعیین شده است. در جدول زیر می‌توانید شرایط کامل ثبت نام فیدلیتی ۷ نفره و 5 نفره را ببینید.

فروش فوری دیگنیتی و فیدلیتی – اردیبهشت 1401

اولین مرحله از فروش فوری خودروهای دیگنیتی و فیدلیتی در سال 1401 در روز یک شنبه 27 اردیبهشت از ساعت 10 صبح آغاز خواهد شد. ثبت نام خودرو فیدلیتی و دیگنیتی در قالب سامانه یکپارچه خودرو و به صورت قرعه کشی انجام شده و به مدت 7 روز ادامه دار خواهد بود و در تاریخ سوم خرداد پایان می‌یابد.

فروش فوری دیگنیتی و فیدلیتی – اسفند 1400

شرکت بهمن موتور از ساعت 10 صبح روز یکشنبه 22 اسفندماه 1400، فروش نقدی دو خودروی دیگنیتی و فیدلیتی را آغاز می‌کند. ثبت نام دیگنیتی و فیدلیتی بهمن موتور تا زمان تکمیل ظرفیت فروش خودروها ادامه دارد.

*سایر هزینه ها شامل: 1-هزینه هوشمند سازی کارت خودرو 2-هزینه پست و خدمات 3-هزینه شماره گذاری 4-هزینه بیمه شخص ثالث 5- مالیات و عوارض شماره گذاری

ظرفیت قرعه کشی دیگنیتی، ظرفیت قرعه کشی فیدلیتی

ظرفیت قرعه کشی دیگنیتی و ظرفیت قرعه کشی فیدلیتی طبق جداول منتشر شده 930 دستگاه در مجموع طرح‌های عادی و جوانی جمعیت (مادران) است. در آخرین دوره طرح جوانی 9.006 و در طرح عادی ثبت نام لاماری ایما 249.229 نفر ثبت نام کرده‌اند. بر همین اساس شانس برند شدن هر یک از متقاضیان در هر گروه معادل 9.68 و 0.18 درصد خواهد بود. برای مشاهده نتایج قرعه کشی دیگنیتی و فیدلیتی را می‌توانید در همان سامانه ثبت نام بهمن موتور مشاهده کنید.

 

مراحل سایت ثبت نام فیدلیتی و دیگنیتی در سامانه یکپارچه خودرو

برای ثبت نام دیگنیتی و فیدلیتی باید مراحلی را جهت ایجاد حساب یا ویرایش حساب کاربری و پروفایل موجود در سامانه یکپارچه فروش خودرو به شرح زیر طی کنید.

 • در نخستین گام متقاضی باید به سامانه iranecar.com مراجعه کرده و نسبت به انتخاب شرکت گروه بهمن و یکی از محصولات دیگنیتی و فیدلیتی اقدام کند.
 • در این گام انتخاب روش ثبت نام از جمله فروش فوق العاده، فوری یا پیش فروش عادی انجام می‌شود. درخصوص طرح‌های قرعه کشی بهمن موتور شرایط فروش فوری دیگنیتی و شرایط فروش فوری فیدلیتی مد نظر قرار دارد. پس از انتخاب این موارد متقاضی باید در صورت نداشتن حساب کاربری آن را بسازد یا پروفایل قبلی خود را ویرایش کند. هر چند پیش از ورود به مرحله گزینش خودروساز و محصول نیز می‌توان در سامانه یکپارچه خودرو حساب کاربری ایجاد کرد.
 • کد پیگیری یا کد رهگیری مورد مهمی است که پس از ثبت نام به هر متقاضی تعلق می‌گیرد. این کد باید برای مراجعه‌های بعدی و کسب اطلاع از نتایج طرح قرعه کشی و ثبت نام فیدلیتی و دیگنیتی همچنین سایر خودروسازان جهت مراجعات بعدی نزد متقاضی محفوظ بماند.
 • زمانی‌که مهلت تعیین شده جهت ثبت نام دیگنیتی و فیدلیتی به پایان رسید، قرعه کشی زیر نظر کلیه ارگان‌های مسئول انجام می‌شود.
 • نتایج هر قرعه کشی طبق موعد از پیش اعلام‌شده در پروفایل شخصی متقاضی و وب‌سایت سامانه یکپارچه تخصیص خودرو اعلام می‌شود. هرچند کد پیگیری مرحله سوم در این مرحله کاربرد دارد، در صورت فراموشی امکان بازیابی کد پیگیری به کمک کد ملی و اطلاعات ارتباطی مانند شماره تلفن همراه و آدرس ایمیل امکان‌پذیر است.
 • گام ششم به واریز وجه خودروها مربوط می‌شود. فرد برگزیده در قرعه کشی بهمن موتور ۳ روز یا 72 ساعت از زمان اعلام نتایج برای واریز وجه خودرو مهلت خواهد داشت و عدم پرداخت وجه طی این زمان موجب ابطال نام‌نویسی و انتخاب نام فرد جهت تخصیص خودرو می‌شود.

 

شرایط ثبت نام فیدلتی و دیگنیتی بهمن موتور

کسانی‌که قصد دارند در طرح ثبت نام دیگنیتی و فیدلیتی شرکت کرده و وارد قرعه کشی شوند، الزامی است که شرایط خاصی را داشته باشند. شرایط و مدارک لازم برای ثبت نام فیدلیتی و دیگنیتی در ادامه آمده است:

 • برخورداری از کارت ملی، گواهینامه پایه سوم رانندگی، حساب بانکی، شماره شبا و سیم کارت تلفن همراه اپراتورهای داخلی به نام متقاضی
 • سن بالای 18 سال
 • عدم خرید خودرو صفرکیلومتر طی 48 ماه گذشته
 • عدم برخورداری از پلاک انتظامی نصب‌شده روی خودرو

نکات قابل توجه برای ثبت نام فیدلیتی و دیگنیتی

 • صلح خودرو به غیر در طرح‌های قرعه کشی ممکن نیست.
 • اطلاعات هویتی و محل سکونت افراد براساس سامانه امتا صحت‌سنجی می‌شوند.
 • در صورت عدم مراجعه به نمایندگی‌های بهمن موتور در سراسر کشور برای سرویس اولیه، گارانتی خودرو بعد از ۵ ماه یا پیمایش10 هزار کیلومتر از تاریخ تحویل باطل خواهد شد.
 • آدرس درگاه پرداخت اینترنتی در سامانه یکپارچه، بدون هیچ‌گونه حرف یا علامت کمتر و بیشتر، باhttps شروع و با.shaparak.ir  پایان می‌یابد.
 • درصورتی‌که نام ثبت‌نام‌کننده بعد از اعلام برندگان در میان اسامی وجود داشته باشد و او طی مهلت مقرر اقدام به تکمیل وجه نکند، در 2 دوره بعدی طرح‌های فروش یکپارچه امکان نام‌نویسی نخواهد داشت.

 

سامانه یکپارچه خودرو و ثبت نام دیگنیتی و فیدلیتی

وزارت صنعت، معدن و تجارت موسوم به صمت، باتوجه به اختلاف قیمت قابل توجه ایجاد شده بین نرخ مصوب کارخانه‌ای و بازار خودرو تصمیم به مدیریت یکپارچه فروش خودروهای تولیدی کارخانه‌های داخلی در قالب یک سامانه متمرکز گرفته است. بر همین اساس ثبت نام دیگنیتی و فیدلیتی نیز مانند سایر خودروهای تولید کشورمان تنها از طریق این سامانه سراسری صورت می‌پذیرد.

به‌طور کلی از آغاز سال 1401 همه طرح‌های فروش، فروش فوری، فروش فوق‌العاده و پیش‌فروش خودرو در سامانه یکپارچه تحت نظارت وزارت صمت انجام می‌شود. اما باید توجه داشت که تمرکز سایت مذکور در زمینه نام نویسی خودرو است و سایر کالاهای صنعتی مانند لوازم خانگی یا تلفن همراه در این سامانه عرضه نمی‌شوند.

 

خودرو های دیگنیتی و فیدلیتی در بورس کالا با چه قیمتی خریداری شدند؟

 • دیگنیتی با میانگین قیمت یک میلیارد و 33 میلیون (25 درصد بالاتر از قیمت پایه) در بورس کالا معامله شد.
 • فیدلیتی 7 نفره با میانگین قیمت 996 میلیون و 538 هزار تومان (29 درصد بالای قیمت پایه) در بورس کالا معامله شد.
 • فیدلیتی 5 نفره با میانگین قیمت قیمت 960 میلیون (26 درصد بالای قیمت پایه) در بورس کالا معامله شد.
 • قیمت های فوق بدون محاسبه مالیات بر ارزش افزوده و هزینه شماره گذاری است.

 

زمان ثبت نام فیدلیتی و دیگنیتی چه موقع است؟

زمان ثبت نام فیدلیتی و دیگنیتی توسط شرکت بهمن موتور، چند روز قبل از شروع ثبت نام اعلام می‌شود. برای اطلاع سریع از زمان ثبت نام دیگنیتی و فیدلیتی می‌توانید در کانال تلگرام همراه مکانیک عضو شوید.

نتایج قرعه کشی ثبت نام دیگنیتی و فیدلیتی چه زمانی اعلام می‌شود؟

نتایج قرعه کشی دیگنیتی و فیدلیتی تا یک هفته بعد از پایان یافتن مهلت ثبت نام و تکمیل فرایند احرازهویت برای شرکت‌کنندگان عادی و طرح جوانی جمعیت در سایت ثبت نام بهمن موتور درج خواهد شد. 

مدت زمان تحویل فیدلیتی و دیگنیتی چقدر است؟

زمان تحویل فیدلیتی و دیگنیتی بهمن موتور بستگی به طرح‌های مختلف آن دارد. بنابراین برای اطلاع دقیق از موعد تحویل فیدلیتی و دیگنیتی باید بخشنامه مربوط به هر طرح را مطالعه کنید.

عضویت در خبرنامه
عضویت
اطلاع از
امتیاز دهی
50 نظرات
کامنت گذاری داخل متن
نمایش همه دیدگاه ها
فریدون قره برچک
1403-01-04 23:24

دیگینتی

علی تیموری
1402-07-17 23:06
امتیاز دهی :
     

با سلام آیا برای خودروهای دیگنیتی پرستیژ وفیدلتی هم شرایط اقساطی وجود دارد اگر هست چند قسطه وچقدر؟

رضا غضنفرپور
1402-06-30 15:10
امتیاز دهی :
     

سلام ببخشید میخواستم یک ماشین فیدلتی ۷نفره ثبت نام کنم ایا اقساط هم داره شرکت بهمن موتور ممنون میشم راهنمایی کنید

رضا یلالی
1402-06-18 04:02

ثبت نام

سعید ارجمند
1402-06-12 16:40

بهترین از لحاظ کمیت و کیفیت دیگنتی بی نظیره من خودم دارم استفاده میکنم

حسین نعمتی فرد
1402-06-05 21:35

سلام ببخشید فیدیلیتی پرایم اقساطی با پیش کم و طولانی مدت چطور باید ثبت نام کنیم

شاپور صمدزاده
1402-03-06 15:24

سلام اسم ما در سامانه یکپارچه که به فیدلتی ثبت نام کرده بودیم به تابستان ۱۴۰۲ درآمده اما تا حالا هیچ دعوتنامه ای نداشتیم لطفاً راهنمایی بفر مایید به کجا مراجعه کنیم ممنون

عاشورمحمدپقه
1402-02-20 20:09

واسه ما هم یکی بدن دیدگاه هم درست میشه

سید سهیل ابطحی
1402-02-12 22:19

خریدارم به شدت ونمیتوانم ثبت نام کنم

Alale
1402-10-09 20:46

سلام من میتونم ثبت نام کنم امتیازشو ب شما بفروشم

موسی اسکندری
1402-02-07 02:30
امتیاز دهی :
     

عالیه

موسی اسکندری
1402-02-07 02:30

من تابحال نتونستم ماشین بخرم کمکم کنید لطفا

امیر
1402-01-02 20:06

سلام آیا در سال ۱۴۰۱ بازهم قرعه کشی دارد؟!

جلال الدین
1401-12-04 15:02

باسلام واقعاجهت ثبت نام باید هفت خوان رستم راطی کنیم خاک به سرماکه حق سوارشدن ماشین چینی راهم نداریم

نرجس پیشقدم
1401-11-16 10:32

با سلام و احترام
زمان ثبت نام خودرو دیگنیتی را علام بفرمائید

مرتضی مجیدی
1401-11-12 10:02

ثبت نام دیگنیتی

توحید عبدال زاده
1401-11-08 11:19

چرا فقط برای فرزند پسرباشه ماشین میدن مگه دختر آدم نیست

ضرغام زمانی دیز
1401-11-07 11:17

از این خودرو خوشم اومده کی میتونم ثبت نام کنم

اردلان
1401-11-05 00:01

با سلام خاک توی سر ما که چسبیدیم ب چین و محصولات اشغالش.. خداوکیلی کل محصولات فیدیلتی و دیگنتی اج لاستیک ی راوفور نمیارزه..خداوکیلی حیفه که بخوایم اینارو با برند هیوندا کیا تویوتا مقایسه کنیم اصلا بنظرک مقایسه ش کفر محسوب میشه و کفاره و استغاثه داره

ناموسن یا ماشین بدین شرافتن دست بالون خالیه انشا
1401-11-03 23:20
امتیاز دهی :
     

عالی

عبدالله
1401-10-29 02:04
امتیاز دهی :
     

خرید خودرو

هدا سواری
1401-10-26 01:26

طرح مادران

درسا
1401-10-20 23:04

طرح جوانی جمعیت ایا پلاک ماشین ٨٣بنام دارم میتونم ثبت نام کنم

حسین قاسمی قاسموند
1401-10-16 06:49

خداروزی حسین رو بی حساب وکتاب میده….شک ندارم…..تابحال داده بازم میده انشالله،ایمان دارم امید دارم،هیچ وقت نا امید نمیشم شما هم نشید

حسین قاسمی قاسموند
1401-10-16 06:45

با اینکه ۳۰۰هزارنفرثبت نام کردن برا دیگنیتی و فیدلیتی وکارا ولی من امید دارم که خدا روزی دهنده است و خداروزی ماکان کوچولو رو بی حساب وکتاب میده ومابرنده یک دستگاه دیگنیتی پرستیژمیشیم،خدا همیشه هوامو داشته و الانم شک ندارم که بازم دستمو رها نمیکنه،انشالله بعدازاعلام نتایج میام و دوباره کامنت میکنم که برنده شدم،انشاالله

مجید ئیل خانی
1401-10-12 23:18

ماشین خوبی هست

Zahra
1401-10-11 20:01

خوبه

علیرضا نامجو
1401-10-02 16:42

چگونه میتونم ثبت نام کنم؟

بهزاد نجفی
1401-09-23 12:01

ثبت نام ماشین فیدیلیتی

احسان وهابی
1401-09-15 20:05

سلام معلوم هست کجا و کی قرعه کشی میشه و کدام مقامی شرکت میکند آیا امکان حضور در قرعه کشی وجود داره. ممنون میشم جواب بدید

علی
1401-09-15 14:56

من پراید مدل 85 پلاک به نام خودم دارم میتونم ثبت نام کنم یانه؟

امین
1401-08-26 07:15

سلام.ثبت نام خودرو های فیدلتی کی شروع می شه؟

فرشید اصلانی
1401-08-24 14:32
امتیاز دهی :
     

برای همسرم فیدلتی از بازار آزاد خریداری کردم ولی وجه خودرو به حساب یکی از نمایندگی های بهمن واریز شد. واقعا متاسفم. بهتر بود مبلغ را لااقل کارخانه میگرفت.

جواد
1401-11-11 13:30

برادر اگه اینقدر پول داری برا منم ۵۰۰ میلیون بده یه پراید بخرم

بصیر
1401-08-05 20:10

برای ثبت نام دیگینیتی کی آغاز می‌شود

فاطمه زورآبادی
1401-11-11 13:28
پاسخ به  بصیر

من میخوام ولی بلد نیستم چطور کجا وچجوری بورس چیه

علی کمالی
1401-06-23 20:29

سلام علیکم. چند برابر قیمت واقعی خودرو را نقد میگیرن و با پول مردم کلی کار میکنن و کلی منفعت میبرن، بعد سه ماهه با کلی منت و دردسر و … به تعداد محدودی خودرو میدهند ( می اندازند). اسم این کار چیه؟ چقدر شیره ملت را میکشند؟

مهدی میزبانی
1401-06-09 04:59

دیگنیتی

علیرضا بردال
1401-06-03 06:49
امتیاز دهی :
     

باسلام وعرض ادب ممنون میشم بیشتردرباره شرایط اقساطی توضیح ارایه شود

رضا ف م
1401-05-27 07:49

سلام
مثلا فیدیلیتی ۹۹۰ میلیون بورس کالا داده و ۱۰۰ میلیون هم ارزش افزوده بخوره و مسلما چند میلیون هم براش پول میتراشند خوب شما ۱/۱۰۰ میلیارد باهات داره میفته ..
مردم سودی نمیکنن و پول سود میره توی جیب بورس و دلال دولتی

Behrooz Tannazi
1401-06-24 00:01
پاسخ به  رضا ف م

بله اگر سودی نداشته باشد چه حسنی برای قرعه کشی ویا بگیر ببند دارد

احمد
1401-05-13 21:59
امتیاز دهی :
     

برای تحویل بموقع خودرو وثبات قیمت کمی بیشتر تلاش کنند

نادیا پور شیخ
1401-05-12 23:31

ارزش یک ریال هم ندارند.

فاطمه
1401-05-11 11:16

موافقم

محمد
1401-05-10 23:41

مکه.بودیم..
مونتاژ فیدلیتی که در عربستان است خیلی عالی بود و دواگززدرعقب.ماشین.بود.جلوداشبورد.آن.هم.قسمت.پلاستیکی که هوای گرم و.سردان.بیرون میاید..خیلی.بهتربود.ولاستیکهای کومهو..جعبه اچار.وجک عالی.ویک پتو.دوعددپشتی بادی.دستگاه باد الکتونیکی.چادرباجنس عالی.که در صندوق عقب ماشین گذاشته بودند.خلاصه خیلی مشتری نداری خوبی دارند

محمد
1401-05-10 23:29
امتیاز دهی :
     

مدیر عامل بهمن موتور جای شما خالی ماه بودیم خودرویی که شما خوبید میکنید با فیدیلیتی در عربستان 30درصد فرق میکند واین بدلیل مونتاژضعیف آن است حیف که این مطالب بدست شما نمیرسد وگرنه فیلم خودروی فیدلیتی در عربستان را با وواگرزدرعقب که کارساده ای است داده شما ارسال میکردم تافرق مونتاژراببینید حیف از این خودرو بامونتاژضعیف آن

اسفندیار ابراهیمی
1401-05-10 15:27

لطفا دست واسطه ها را قطع کنید تا حداقل همه بتوانند ثبت خرید کنند

اسفندیار ابراهیمی
1401-05-10 15:25

نمی شود خرید کرد

علی اسدنیا؛ جامعه شناس اقتصادوتوسعه
1401-05-10 13:29
امتیاز دهی :
     

هوالخالق قادرمتعال والرئوف؛
سلام، خداقوت
برای پیشگیری نسبت به خسران ناشی از
تکرارلغو فروش دربورس مستلزم تضمین
مطمئن ازسوی عرضه کنندگان خودرو وسازمان بورس خواهدبود.
این موضوع خواسته و انتظارمؤکدمردم
(مشتریان) می باشد.