فروش خودرو سفارشی، خدمتی است که توسط شرکت همراه مکانیک به صورت رایگان به فروشندگان خودرو عرضه می شود.

 اما مزایای این خدمت برای فروشندگان خودرو عبارت است از:

فروش خودرو به قیمت

مساله ارزش گذاری منصفانه خودرو، می توان منجر به چانه زنی های بسیار زیاد و وقت گیر برای طرفین شود، در فروش خودرو سفارشی، شما از مشاوره تخصصی سایت همراه مکانیک، برای قیمت گذاری عادلانه و کارشناسی خودروی خود استفاده می کنید و می توانید با قیمت گذاری خودرو در محدوده کارشناسی، از فروش آن به قیمت منصفانه مطمئن شوید.

عدم صرف زمان برای بازدیدهای مکرر

در نمایشگاه خودروهای کارشناسی شده، خریداران چندین مرحله پالایش شده و تنها خریداران واقعی جهت بازدید و خرید خودرو معرفی می شوند. به این ترتیب معمولاً خرید در یک یا دو بازدید، اتفاق می افتد.

اطمینان دادن فروشنده به خریدار از سلامت خودرو

فروشندگانی که قصد فروش خودروی سالم خود را دارند، نمی توانند به سادگی اعتماد خریدار را به سلامت خودرو جلب کنند، در حالیکه با نمایشگاه خودروهای کارشناسی شده، کارشناسان همراه مکانیک به صورت رایگان بازرسی بدنه، موتور و تست رانندگی خودرو را به عمل آورده و آن را کاملاً منصفانه در معرض خریدار قرار می دهند.

عدم اتلاف وقت در تماس های تلفنی زیاد و غیرمرتبط

دادن شماره تماس در آگهی ها به معنای پذیرفتن تعداد زیادی تماس تلفنی غیرمرتبط و بعضاً آزاردهنده است که تا مدت ها ادامه دارد. در نمایشگاه خودروهای کارشناسی شده، تمامی تماس های تلفنی توسط کارشناسان همراه مکانیک پاسخ داده می شوند و تنها مشتریان واقعی، برای بازدید آورده می شوند.

راحتی از دست دلالان و خریداران حرفه ای

در صنف خودرو دلالان حرفه ای زیادی وجود دارند که در اولین ساعات درج آگهی با شما تماس می گیرند، با گفتگوهای اغواکننده شما را متقاعد می کنند که خودروی خود را به قیمت و شرایط مدنظر آنها به فروش برسانید. نمایشگاه خودروهای کارشناسی شده این امر را تسهیل می کند.

سرعت عمل در فروش

در نمایشگاه خودروهای کارشناسی شده، به دلیل اطمینان خریداران و رجوع فراوان آنها به این صفحه، فروش خودرو در مدتی کمتر از یک هفته به وقوعمی پیوندد.

اطمینان حقوقی و عقد قولنامه معتبر

در نمایشگاه خودروهای کارشناسی شده با حضور یک کارشناس، یک قولنامه بسیار معتبر حقوقی مابین طرفین امضا شده و خیال فروشنده می تواند از تبعات حقوقی آینده راحت باشد.

دیدگاه بگذارید

  اشتراک  
اطلاع از