چطور 78256 خودرو، هر کدام فقط با یک تماس فروخته شدند؟!‌‌‌‌

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

یک ذره 5 گرمی زندگی این روزهای ما را حسابی به‌هم ریخته است. اگر قصد فروش خودرو خود در این ایام را داشته باشید، از چه روشی استفاده می‌کنید؟ آن را به دلالان و مراکز خرید و فروش می‌سپارید و یا به بازدیدهای مکرر تن می‌دهید؟ پزشکان می‌گویند حتی یک ملاقات با فرد ناقل کرونا نیز ممکن است باعث بیمارشدن شما بشود، بین اعتماد به نمایشگاه و به خطر افتادن سلامتی خود و خانواده‌تان کدام را انتخاب می‌کنید؟

1- واگذار کردن فروش خودرو به نمایشگاه‌های ماشین

این روش که حتما با آن آشنا هستید، دو عیب بزرگ دارد:

اول اینکه باید خودروی خود را در نمایشگاه بگذارید تا خریداران بتوانند آن را از نزدیک ببینند. این یعنی برای مدت نامعلومی بدون خودرو شخصی رفت‌وآمد کنید که خطرات زیادی در وضعیت فعلی فراگیری کرونا دارد.
دوم اینکه به دلیل بازار بسیار متلاطم و پرنوسان خودرو، مجبورید به هر قیمتی که صاحب نمایشگاه روی خودرو می‌گذارد تن دهید بدون آنکه مطمئن باشید این قیمت واقعی خودرو شماست. چه بسا که بعضی بنگاه‌داران، قیمت‌های متفاوتی را به فروشنده و خریدار اعلام می‌کنند تا سود بیشتری ببرند.

2-آگهی کردن خودرو در سایت‌های مختلف و هماهنگی بازدیدهای مکرر

آگهی کردن خودرو در سایت‌ها یکی از روش‌های متداول فروش خودرو است؛ اما اگر فقط یک بار این روش را امتحان کرده باشید، عطایش را به لقایش می‌بخشید؛ آن هم به سه علت:

  • اولین چالش تعیین قیمت دقیق خودرو است که در این شرایط حذف قیمت‌ها از سایت‌ها تنها راه زنگ زدن به تک تک آگهی‌ها است.  البته بازهم معلوم نیست که بتوانید به قیمت دقیق خودرو برسید چرا که دو مدل خودروی یکسان، با توجه به میزان کارکرد و نقاط تعویضی و رنگ‌شدگی می‌توانند قیمت بسیار متفاوتی داشته باشند. مثلا یک رنو ساندرو مدل 98 اتوماتیک 275 میلیون تومان قیمت دارد، در حالیکه اگر کاپوت همین خودرو تعویض شده باشد، قیمت آن به 258 میلیون تومان می‌رسد! شما چطور می‌خواهید این موضوع را از روی آگهی‌ها تشخیص دهید؟
  • مهمترین مشکل در آگهی کردن خودرو این است که باید در تمام طول روز گوش به زنگ باشید و به تلفن افراد مختلف که گاها حتی خریدار هم نیستند و فقط به دنبال پرسیدن قیمت خودرو هستند، پاسخ بدهید. این برای افراد پرمشغله بزرگترین چالش در فروش خودرو محسوب می‌شود.

– اگر چالش آگهی‌کردن و پاسخ به تماس خریداران را هم پشت سر بگذارید، باز مجبورید با تمام خریداران احتمالی برای بازدید حضوری از خودرو قرار بگذارید. علاوه بر صرف وقت فراوان برای هماهنگی این بازدیدها، چنین کاری در دوران فراگیری کرونا اصلا عاقلانه نیست.

3-فروش سریع خودرو، بدون خارج شدن از خانه

کارشناسی خودرو

این روش به عنوان یکی از جدیدترین متدهای فروش خودرو، مدت‌هاست که در خارج از کشور رواج دارد و البته چند سالی است که در ایران نیز توسط شرکت همراه مکانیک اجرا می‌شود. در این روش شما نه خودرو را آگهی می‌کنید و نه به تماسی از سمت خریدار پاسخ می‌دهید. در نهایت با حداقل بازدید و در کمترین زمان خودروی خودرو را به قیمت روز بازار می‌فروشید.

ثبت سفارش فروش خودرو

ثبت سفارش فروش خودرو

  • پس از تکمیل فرم مشاور همراه مکانیک با شما تماس می‌گیرد و طبق نظر شما، زمانی را برای مراجعه کارشناس خودرو تعیین می‌کند.
  • کارشناس خودرو با رعایت پروتکل‌های بهداشتی خودرو را در محل مدنظر شما بازدید می‌کند و ضمن عکاسی و تهیه گزارش کارشناسی کامل آن، قیمت خودرو را مشخص می‌کند. قیمت نهایی با توافق فروشنده مشخص می‌شود.
  • یک مشاور فروش خودرو به شما اختصاص داده می‌شود که خودروی شما را در نمایشگاه خودروهای کارشناسی شده همراه مکانیک و دیگر کانال‌های دسترسی به خریداران آگهی می‌کند و به تلفن افراد پاسخ می‌دهد تا بهترین خریدار را پیدا کند.
  • مشاور با حداقل بازدید و در کمترین زمان مشتری نهایی را برای خودروی شما پیدا می‌کند.
  • مشاور حقوقی همراه مکانیک تمامی مراحل تنظیم و عقد قرارداد در محل را انجام می‌دهد تا خیالتان از بابت تمامی مسائل حقوقی فروش خودرو راحت باشد.

در تمام این مراحل به‌هیچ‌وجه لازم نیست به جایی مراجعه کنید یا از منزلتان به جز برای امضا قرارداد خارج شوید.

تمامی این مراحل برای فروشندگان خودرو بدون هزینه و به صورت کاملا رایگان انجام می‌شود.

کارشناسی خودرو

اگر امروز مراقب سلامتی خود نباشید، قطعا فردا پشیمان خواهید شد.

با همراه مکانیک مطمئن بخرید، آسان بفروشید

ثبت سفارش فروش خودرو

عضویت
اطلاع از
امتیاز دهی
2 نظرات
کامنت گذاری داخل متن
نمایش همه دیدگاه ها
مهدی
۱۳۹۹-۰۵-۱۵ ۰۱:۳۵

پژو پارس تیوفایو پابه صفر و کم کار میخواستم برای خرید

کافیست فرم زیر را پُر و ارسال کنید

تا بدون هیچ هزینه اضافه و بیشترین سود خودرو خود را بفروشید
انتخاب خودرو

خرید خودرو با بهترین شرایط

با تکمیل فرم زیر، مشاور خودرو جهت هماهنگی بازدید با شما تماس خواهد گرفت
انتخاب خودرو