نمایشگاه آنلاین خودروهای کارشناسی شده خدمتی است که در ایران از سال گذشته توسط سایت همراه مکانیک، به خریداران خودرو ارائه شده است. این نمایشگاه شامل خودروهایی است که به صورت کامل بازرسی شده اند و با ارزش گذاری کارشناسی، با قیمت کارشناسی شده در معرض انتخاب خریدار قرار می گیرند. اما خرید از این نمایشگاه چه مزیت هایی برای خریدار خودرو دارد؟

خرید خودرو به قیمت منصفانه و کارشناسی
سایت همراه مکانیک با فراهم آوردن ابزار محاسبه قیمت خودرو، با ارائه محدوده قیمت کارشناسی خریداران را در رسیدن به یک قیمت منصفانه برای معامله خودرو یاری می دهد.

خرید خودرو با اطلاع کامل از شرایط آن
با توجه به بازرسی کامل خودرو در مرحله اول، خریداران می توانند با احاطه کامل به شرایط آنها و با مطالعه گزارش بدنه و فنی خودرو، نسبت به خرید خودرو اقدام کنند.

صرفه جویی در وقت برای تماس های تلفنی
خرید از نمایشگاه خودروهای کارشناسی شده زمان تماس های مکرر را صرفه جویی می کند و به شما کمک می کند با یک یا دو تماس، به خودروی مدنظر خود برسید.

صرفه جویی در زمان و هزینه کارشناسی خرید خودرو
ممکن است ساعت ها وقت خریدار برای بازدید از خودروهای مختلف گرفته شود و ممکن است علی رغم پرداخت هزینه کارشناسی، خریدار به خودروی مورد نظر خود دست نیابد. همچنین هزینه متوسط پرداختی بابت خدمات کارشناسی و خرید از نمایشگاه، از متوسط هزینه پرداختی خود فرد برای خدمات کارشناسی، کمتر است.

مذاکره با فروشندگان واقعی خودرو
در نمایشگاه خودروهای کارشناسی شده تنها فروشندگان واقعی حضور خواهند داشت و خریدار می تواند با حضور کارشناس همراه مکانیک، به راحتی خرید خود را انجام دهد.

سرعت عمل در خرید
در نمایشگاه خودروهای کارشناسی شده، خریداران به راحتی می توانند به انتخاب نهایی رسیده و از بین خودروها، خودروی مورد علاقه خود را پیدا کنند. 

جلب اطمینان در عقد قرارداد حقوقی و معتبر
با توجه به عقد یک قرارداد حقوقی بسیار معتبر که تمام ریسک های حقوقی را درنظر گرفته و پوشانده است، اطمینان و راحتی خیال خریدار از هر گونه احتمالات مختلف به وجود خواهد آمد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده نمایشگاه خودروهای کارشناسی شده، می توانید به صفحه نمایشگاه مراجعه نمایید.

مطالب جدید

مرکز تعویض پلاک میثم

میناوند

مرکز معاینه فنی سراج

میناوند

5 دلیل برای اینکه پژو 301 بخریم

هادی اشرف

دیدگاه بگذارید

  اشتراک  
به من اطلاع بده
با اپلیکیشن همراه مکانیک از تغییرات قیمت خودرو باخبر شوید! نصب اپلیکیشن
+
همراه مکانیک مطمئن بخرید، آسان بفروشید