Image default
خانه » مقالات » نکات خرید و فروش خودرو » 5 امتیاز منحصر به فرد نمایشگاه مجازی خودروهای کارشناسی‌شده
نکات خرید و فروش خودرو

5 امتیاز منحصر به فرد نمایشگاه مجازی خودروهای کارشناسی‌شده

قطعا مهمترین دغدغه افراد به هنگام خریداری خودرو، خرید خودرویی سالم از نظر فنی، بدنه و صدالبته کیلومتر خودرو می‌باشد. نکته مسلم اینکه یافتن خودرویی با این مشخصات، کاری دشوار، زمانبر و در عین حال همراه با ریسک و خطرپذیری می‌باشد.
 شرکت همراه مکانیک به عنوان اولین شرکت ارائه‌دهنده خدمات تخصصی خودرو در محل در جدیدترین نمونه نوآوری در ایران، اقدام به راه‌اندازی نمایشگاه خودروهای کارشناسی‌شده جهت خریداری توسط مشتریان نموده است. این شرکت 5 نکته کلیدی و اساسی را در مورد خودروهای موجود در نمایشگاه خود تضمین می‌نماید:

1- تضمین قیمت خودرو:
تمام خودروهای موجود در نمایشگاه همراه مکانیک با گارانتی قیمت به مشتریان ارائه می‌گردند. به عبارتی تنها خودروهایی در نمایشگاه مجازی همراه مکانیک به خریداران ارائه می‌گردند که در محدوده قیمت مصرف‌کننده قرار داشته باشند.

2- تایید میزان کارکرد و کیلومتر واقعی خودرو: 
اگر نگوییم مهمترین، حداقل باید بگوییم یکی از مهمترین مواردی که برای خریداران خودرو اهمیت دارد، میزان کارکرد واقعی خودرو می‌باشد. همراه مکانیک کیلومتر واقعی تمامی خودروهای موجود در نمایشگاه مجازی وب‌سایت خود را تایید می‌نماید.

3- تایید سلامت بدنه و شاسی: 
تمامی خودروهایی که در نمایشگاه همراه مکانیک توسط این شرکت در معرض خرید خریداران قرار می‌گیرد، از نظر شاسی و نقاط حساس بدنه کاملا مورد بررسی قرار گرفته و فاقد هرگونه عیبی در این نقاط می‌باشند. تمامی خودروهای نمایشگاه مجازی، فاقد هرگونه رنگ‌شدگی و تعویض در شاسی‌ها، سقف و ستون‌ها می‌باشند.

4- تایید سلامت فنی خودرو:
همراه مکانیک سلامت فنی، موتوری و گیربکس تمام خودروهای موجود در نمایشگاه مجازی خودروهای کارشناسی‌شده خود را تایید می‌نماید. به عبارت دیگر می‌توان گفت، تمامی خودروهای موجود در نمایشگاه همراه مکانیک، در زمان ارائه، در وضعیت سلامت فنی به سر می‌برند. 

5- تایید سلامت آپشن‌های خودرو:
آپشن‌های خودرو از جمله مواردی می‌‌باشد که بر روی قیمت خودرو  اثری قابل توجه دارد. گزارش همراه مکانیک از خودروهای موجود در نمایشگاه، علاوه بر تعیین آپشن‌های موجود بر روی خودرو، صحت عملکرد آپشن‌ها را نیز بررسی می‌نماید.

جهت بازدید از نمایشگاه خودروهای کارشناسی‌شده و آماده فروش همراه مکانیک اینجا کلیک نمایید.

مطالب جدید

هفت نکته درباره نمایشگاه آنلاین خودرو

admin

چه کسانی از نمایشگاه خودروهای کارشناسی شده استفاده می کنند و دلایلشان چیست؟

admin

دیدگاه بگذارید

  اشتراک  
به من اطلاع بده
همراه مکانیک مطمئن بخرید، آسان بفروشید