چرا خرید اقساطی خودرو کارکرده به نفع شماست؟

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email

میانگین امتیاز 2.5 / 5. تعداد رای: 4

اولین نفری باشید که به این مقاله رای میدهید.

خرید اقساطی خودرو عبارتی است که این روزها رتبه بالایی در سرچ گوگل دارد. می‌دانید چرا؟ زیرا به‌علت رشد بی‌سابقه قیمت خودرو طی واپسین سال‌های قرن چهاردهم خورشیدی، بسیاری از متقاضیان خرید ماشین حتی به خرید نقدی آن فکر هم نمی‌کنند. اما از سوی دیگر امروزه خودرو برای برخی یگانه منبع درآمد زندگی است، برای برخی دیگر هم‌راه روزانه جهت عبور و مرور در سطح شهر محسوب می‌شود و گروه زیادی آن را تحت عنوان وسیله‌ای جهت تفریح یا یک پرستیژ اجتماعی قلمداد می‌کنند. اما خرید اقساطی خودرو کارکرده چه مزایایی می‌تواند داشته باشد؟

برای دریافت مشاوره خرید خودرو اقساطی به‌صورت رایگان روی لینک‌ زیر کلیک کنید:

یک پیشنهاد دوستانه

با رشد شهرنشینی مالکیت خودرو شخصی در جهانِ امروز به یک نیاز بدیهی تبدیل شده است. دیگر نمی‌توان به کسی توصیه کرد به‌علت گرانی، فکر خرید خودرویی را که می‌تواند عصای دست او برای انجام امور روزمره یا منبع درآمدش باشد از سر خارج کند. همچنین با وجود عدم ثبات قیمت خودرو چندان منطقی نیست به کسی بگوییم ماه‌ها به امید ارزان شدن برای خرید ماشین انتظار بکشد. زیرا سیگنال‌های اقتصادی هنوز به اندازه‌ای پایدار نیستند که بتوان به کمک آنها آینده قیمت کالاهای سرمایه‌ای مانند خودرو را پیش‌بینی کرد.

پس به‌جای این توصیه‌ها شاید معرفی یک پلتفرم مطمئن جهت خرید اقساطی خودروهای نو و کارکرده کارشناسی‌شده به افراد متقاضی خرید خودرو پیشنهاد بهتری باشد.

مزیت خرید اقساطی به نقدی
مزیت خرید اقساطی به نقدی

خرید اقساطی خودرو به درد چه کسانی می‌خورد؟

به نظر شما خرید خودرو با دریافت تسهیلات خُرد کوتاه‌مدت به درد چه کسانی می‌خورد؟ حتما با خودتان می‌گویید: «خب مشخص است دیگر. افرادی که بخشی از پول خرید خودروهای ارزان یا رده متوسط بازار را در حساب‌شان دارند و می‌خواهند با استفاده از تسهیلات به ماشین مورد نظر خود برسند.»

اما بیایید اندکی جزئی‌تر به موضوع نگاه کنیم: «خرید اقساطی خودرو کارکرده برای چه افرادی مناسب است؟» پاسخ این سوال کمی پیچیده‌تر می‌شود و نیاز به شرح و تفصیل بیشتری دارد. به‌طور کلی می‌توان این افراد را به 2 دسته تقسیم کرد:


برای خرید اقساطی خودرو از همراه مکانیک روی لینک زیر کلیک و در صفحه موردنظر درخواست خود را ثبت کنید.

خرید اقساطی خودرو


دسته اول

اگر حتی با دریافت تسهیلات نیز زور حساب بانکی‌تان به خرید نمونه صفرکیلومتر خودروهایی که قیمت آنها طی تنها 3 سال رشد قابل توجهی داشته نمی‌رسد؛ اما به هر علتی نیاز دارید ماشین بخرید یا خودرو زیر پایتان را تبدیل به احسن کنید، کاندیدای نخست برای خرید اقساطی خودرو کارکرده شما هستید. به‌این‌ترتیب می‌توانید صاحب یک خودرو کارکرده سالم و بی‌دردسر شوید و طی کوتاه‌مدت وام دریافتی را تسویه کنید. در شرایطی که قیمت خودرو طی میان‌مدت عموما صعودی است، دریافت وام برای خرید خودرو منطقی‌تر از همیشه به نظر می‌رسد.

دسته دوم

طرح فروش اقساطی خودرو دست‌دوم نیاز گروه دیگری از خریداران ماشین را نیز برآورده می‌کند. چه کسانی؟ افرادی که سر دوراهی‌های انتخاب بین خودروهای صفرکیلومتر داخلی و کارکرده چینی با قیمت بیشتر یا صفرکیلومتر چینی و دست‌دوم وارداتی در رده‌های قیمتی بالاتر مانده‌اند.

برای چنین افرادی طرح خرید اقساطی خودرو کارکرده کارشناسی‌شده مانند یک فرشته نجات مانع از انتخاب اجباری یک مدل ماشین به صِرف نو بودن آن می‌شود.

به‌علت ممنوعیت واردات خودرو و تحریم‌های اقتصادی و صنعتی ظالمانه علیه کشورمان، تنوع خودروهای صفرکیلومتر در بازار امروز محدود به خودروهای تولید داخل و مونتاژ چینی است. گزینه‌هایی که با وجود تجهیز به فناوری‌های روز از نظر قیمت تنها اندکی ارزان‌تر از خودروهای مونتاژ یا وارداتی کارکرده با عمر کمتر از 10 سال هستند. همین موضوع خریداران را وسوسه می‌کند به کمک وام، خودرویی با برند شناخته‌شده‌تر و قابلیت‌های فنی هیجان‌انگیزتر خریداری کنند. البته در یک رده پایین‌تر این داستان در خصوص خودروهای تولید داخل و کارکرده چینی که فناوری، طراحی و ایمنی به‌روزتری دارند صادق است.

شرایط خرید اقساطی خودرو
شرایط خرید اقساطی خودرو

چرا خرید اقساطی خودرو کارکرده منطقی است؟

همان‌گونه که پیش‌تر نیز اشاره کردیم، در بازار کم‌تنوع این روزها تقریبا جز معدود خودروهای ساخت داخل و اندک مدل‌های مونتاژ چینی، ماشین صفرکیلومتر قابل اعتنای دیگری یافت نمی‌شود. قیمت معدود خودروهای نو وارداتی با مدل 2017 و 2018 نیز به‌قدری بالاست که در عمل خرید آنها تنها برای قشر اندکی امکان‌پذیر خواهد بود. اما با همه این احوالات برخی همچنان از خرید خودرو دست دوم واهمه دارند. البته اگر کمی در بحر اوضاع خرید و فروش ماشین طی ماه‌های اخیر فرو بروید، درمی‌یابید این نگرانی به هیچ عنوان بی‌راه نیست.

در هر صورت خرید خودرو کارکرده با اکتفا به اظهارات فروشنده مثل باز کردن هندوانه دربسته می‌ماند. منظورمان این نیست که همه فروشندگان خودرو واقعیت را پنهان می‌کنند، نه! زیرا در بسیاری از موارد پس از کارشناسی خودرو مشخص شده ماشین مورد نظر از مشکلاتی در بدنه یا قطعات فنی رنج می‌برده که مالک نیز از آن بی‌خبر بوده است. این موضوع به‌طور خاص در میان خودروهای با عمر بالاتر از 5 سال که ممکن است به‌اصطلاح بازار چند دست گشته باشند، بیشتر مشاهده می‌شود.

با این اوصاف می‌دانید چه زمانی خرید اقساطی خودرو کارکرده جذاب‌تر به نظر می‌آید؟ وقتی خودروهایی که امکان خرید آنها با استفاده از تسهیلات فراهم شده از نظر فنی، بدنه و دعاوی حقوقی به تائید یک مرجع مطمئن رسیده باشند. این موضوع مخصوصا برای کسانی‌که هر چه می‌کنند دست‌ودل‌شان به خرید مدل‌های صفرکیلومتر مطابق با بودجه‌شان نمی‌رود، جذابیت بالاتری دارد.

میخوای بدونی قیمت روز خودرو مورد نظرت چنده ؟ از همراه مکانیک کمک بگیر. قیمت خودرو

میان 2 خودرو صفرکیلومتر، مدل گران‌تر را انتخاب کنید!

خرید اقساطی خودرو صفرکیلومتر نیز یک گزینه مناسب برای بسیاری از متقاضیان خرید ماشین در اوضاع و احوال فعلی بازار به حساب می‌آید. ممکن است افرادی میان انتخاب گزینه‌های صفرکیلومتر در 2 رده قیمتی متفاوت مردد باشند.

چنین اشخاصی با استفاده از تسهیلات خُرد کوتاه‌مدت می‌توانند به سراغ خودرو گران‌تر و مجهزتر بروند.

سلامت خودروها را تضمین می‌کنیم

همراه مکانیک با اعطای تسهیلات خُرد کوتاه‌مدت، خدمتی را تحت عنوان «طرح خرید اقساطی خودرو» به متقاضیان خرید ماشین‌های نو و دست‌دوم ارائه می‌دهد.

می‌دانیم سالم بودن خودروهای دست‌دوم از جهات مختلف برای خریداران یک دغدغه است. جهت رفع نگرانی‌ها بابت سلامت ماشین‌های کارکرده در طرح فروش اقساطی خودرو ذکر این نکته ضروری به نظر می‌رسد که: «ما در همراه مکانیک از صحت فرآیند کارشناسی خود اطمینان کامل داریم و آن را صددرصد تضمین می‌کنیم.»

افزون بر اینها با توجه به پررنگ‌تر شدن ذات سرمایه‌ای خودرو طی 3 سال اخیر می‌توانید از ابزار آنلاین و مشاوره تلفنی، واتساپی و … در همراه مکانیک جهت انتخاب بهترین خودروهای به‌اصطلاح «راستِ بازار»، «خوش‌فروش» و «کم‌استهلاک» متناسب با بودجه‌تان کمک بگیرید.مزایای طرح خرید اقساطی همراه مکانیک

مزایای طرح خرید اقساطی همراه مکانیک

سایر مزایای استفاده از طرح خرید اقساطی خودرو در همراه مکانیک عبارتند از:

  • تحویل فوری خودرو
  • امکان بازپرداخت تسهیلات طی بازه‌های 12، 18 و 24 ماهه
  • در نظر گرفتن سررسید 3 ماهه جهت پرداخت اقساط
  • عدم نیاز به ضامن و دریافت تسهیلات تنها با استفاده از چک صیادی به نام شخص متقاضی
  • سند خوردن خودرو به‌نام دریافت‌کننده تسهیلات و عدم نگهداری سند در رهن همراه مکانیک

در خاتمه باید بگوییم تمامی خودروهایی که تحت عنوان کارشناسی‌شده در نمایشگاه آنلاین همراه مکانیک موجود هستند از نظر بدنه، فنی، سلامت کابین و عمر لاستیک‌ها تائید و به‌صورت تخصصی تعیین قیمت شده‌اند. به‌این‌ترتیب ریسک بالای خرید خودرو کارکرده با همراه مکانیک تنها به استهلاک طبیعی آن در گذر زمان محدود می‌شود.

البته جهت شرکت در طرح خرید اقساطی خودرو نیازی نیست حتما ماشین مورد نظر از نمایشگاه همراه مکانیک انتخاب شده باشد. می‌توانید ماشین را خودتان جهت کارشناسی و تعیین قیمت از میان خودروهای آگهی‌شده تحت عنوان خوداظهاری در همراه مکانیک یا انواع آگهی‌های موجودر فضای مجازی و روزنامه‌ها به ما معرفی کنید.

میانگین امتیاز 2.5 / 5. تعداد رای: 4

اولین نفری باشید که به این مقاله رای میدهید.

عضویت
اطلاع از
امتیاز دهی
11 نظرات
قدیمی ترین
جدید ترین بیشترین امتیاز
کامنت گذاری داخل متن
نمایش همه دیدگاه ها
اردشیر خدابخشی
۱۴۰۰-۱۰-۱۳ ۱۲:۴۹
امتیاز دهی :
     

خرید خودرو

رضا کتولی
۱۴۰۰-۱۰-۱۳ ۱۴:۱۲

سودش چند درصده؟

سردبیر
همراه مکانیک(@hamrah-mechanic-com)
۱۴۰۰-۱۰-۱۳ ۱۸:۳۶
پاسخ به  رضا کتولی

درود رضا جان
مدت بازپرداخت تسهیلات خودروهای داخلی و خارجی 12، 18 و 24 ماهه است. فاصله بین چک‌های وصولی، سه‌ماه یک‌بار و نرخ سود سالانه طبق مصوبات بانک مرکزی است.
جهت کسب اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید:
https://www.hamrah-mechanic.com/creditbuyrules/

محمد جواد سینایی اصفهانی
۱۴۰۰-۱۰-۱۴ ۰۳:۰۶

چند درصد گرفته میشه

سردبیر
همراه مکانیک(@hamrah-mechanic-com)
۱۴۰۰-۱۰-۱۷ ۱۱:۴۹

سلام محمد جواد عزیز
به لینک زیر مراجعه کنید:
https://www.hamrah-mechanic.com/creditbuyrules/

جهت دریافت مشاوره رایگان لطفا به لینک زیر مراجعه کنید:
https://hmlanding.landin.ir/free-consultation/

امیرخان
۱۴۰۰-۱۰-۱۴ ۰۴:۲۹

اگر واقعا بشه من یک ماشین دارم .ومیخام جایگزین بهتری داشته باشم ولی چطوری؟ اگر پولم کم بیاد کمک میکنید.. ؟ اگر تماس بگیرید که ممنون

سردبیر
همراه مکانیک(@hamrah-mechanic-com)
۱۴۰۰-۱۰-۱۷ ۱۱:۴۵
پاسخ به  امیرخان

سلام امیر جان
باعث افتخار ماست که هر چه از دستمون بر میاد برای شما در جهت خرید خودرو مورد نظرتان انجام بدهیم.

https://www.hamrah-mechanic.com/other-service/

جهت دریافت مشاوره رایگان لطفا به لینک زیر مراجعه کنید:
https://hmlanding.landin.ir/free-consultation/

رضا
۱۴۰۰-۱۰-۱۹ ۱۴:۴۵

سلام.بنده هیچگونه چک برگشتی نداشته ام و دست چک سیبا بانک ملی دارم که دو سال پیش اخذ کردم
و حسابم جاری است و چک صیادی ندارم.می توانم
خودرو قسطی بخرم؟

سردبیر
همراه مکانیک(@hamrah-mechanic-com)
۱۴۰۰-۱۰-۲۱ ۱۱:۵۰
پاسخ به  رضا

سلام رضا جان
جهت دربافت مشاوره رایگان لطفا به لینک زیر مراجعه کنید:
https://hmlanding.landin.ir/free-consultation/

قطعا کارشناسان فروش راهنماییتون خواهند کرد.

بهزاد
۱۴۰۰-۱۰-۲۱ ۱۰:۳۶
امتیاز دهی :
     

عالی بیست
درود بر شما
امیدوارم در زمانی که نیاز به خرید خودرو داشته باشم بتونم از زحمات شما استفاده کنم

سردبیر
همراه مکانیک(@hamrah-mechanic-com)
۱۴۰۰-۱۰-۲۱ ۱۱:۴۵
پاسخ به  بهزاد

درود بهزاد عزیز
قویا در خدمت شما هستیم.
جهت اطلاع از خدمات مشاوره‌ای ما به لینک زیر مراجعه کنید:
https://hmlanding.landin.ir/free-consultation/

شرح خدمات پکیج‌های خدماتی همراهی در خرید و خدمات پس از فروش همراه مکانیک را نیز می‌توانید در لینک زیر مشاهده کنید:
https://www.hamrah-mechanic.com/mag/hamrah-mechanic-after-sale-packages/

[hm_buy_form]
[hm_sell_form]