پس از آنکه شاهد رشد نجومی قیمت خودرو در کشور و درج این نرخ‌ها بر روی سایت‌های فروش خودرو بودیم،‌ اقداماتی برای حذف قیمت‌ها انجام شد که این مساله تا حدی تاثیر روانی بر بازار داشت.

اما با این وجود، دلالان و افرادی که خودرو برای فروش دارند همچنان در برابر کاهش قیمت‌  خودرو  مقاومت کرده و حاضر نیستند آن را با قیمت‌های پایین‌تر عرضه کنند. 

بررسی بازار نشان می‌‌دهد که با وجود کاهش قیمت برخی خودروها، همچنان نرخ‌ها در بازار غیرواقعی و حبابی هستند به طوری که پراید 131 با قیمت 51 میلیون تومان در بازار عرضه می‌شود اما خریدار چندانی برای این خودرو وجود ندارد و مردم به امید منطقی شدن قیمت‌ ها دست نگه داشته‌اند.

همچنین سایپا 111 با قیمت 53 میلیون تومان، تیبا معمولی با نرخ 53 میلیون تومان و تیبا هاچ‌بک با قیمت 58 میلیون تومان در بازار عرضه می‌شوند. قیمت ساینا نیز در بازار 62 میلیون تومان است که نسبت به دو هفته گذشته شاهد کاهش قیمت‌ها هستیم اما همچنان بازار با رکود مواجه است. 

قیمت پژو 206 تیپ 2 نیز در بازار 98 میلیون تومان و تیپ 5 این خودرو 120 میلیون تومان است، پژو 206 صندوق‌دار نیز با قیمت 118 میلیون تومان به مشتریان عرضه  می‌شود.  سمند LX و سمند EF7 نیز به ترتیب 87 و 92 میلیون تومان است. 

برای مشاهده آخرین قیمت خودروهای دست دوم و خودروهای صفر کیلومتر به لینک زیر مراجعه کنید

قیمت خودروهای دست دوم

قیمت خودورهای صفر

 

[penci_related_posts dis_pview=”no” dis_pdate=”no” title=”مقالات مرتبط” background=”” border=”” thumbright=”yes” number=”4″ style=”grid” align=”none” withids=”” displayby=”tag” orderby=”date”]

دیدگاه بگذارید

  اشتراک  
اطلاع از