بررسی تخصصی XC60 2014,وارداتی R-Design

همراه مکانیک
حد بالای کارشناسی:
قیمت کارشناسی:
حد پایین کارشناسی:
گزارش اشکال

فروش خودروی سفارشی


فروش خودرو بدون هزینه
فروش تضمینی خودرو به قیمت مصرف کننده
صرفه‌جویی در زمان مشتری،عدم نیاز به نشان دادن خودرو به خریداران
عدم پاسخ گویی به تلفن و معامله با دلالان خودرو
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
فروش خودرو سفارشی
رایگان و به قیمت مصرف کننده

خرید خودروی کارشناسی شده

معرفی خودروهای کارشناسی شده و مطمئن
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده
صرفه‌جویی در وقت و زمان مشتری
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
تکمیل فرآیند خرید در مدت ۷ روز کاری

از نمایشگاه همراه مکانیک

کارشناسی خودرو در محل

بررسی دقیق ۲۰۹ نقطه از خودرو؛ بدنه، فنی و آپشن
بررسی کیلومتر و میزان کارکرد خودرو
ارائه گزارش رسمی و مکتوب از خودروی کارشناسی‌شده
قیمت‌گذاری دقیق بر روی خودروی کارشناسی‌شده
حضور در محل ۳۰ دقیقه پس از تماس
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده

نقد و بررسی ولوو XC60,2014 وارداتی R-Design

ظرفيت تعداد سرنشین:
(لیتر) مصرف سوخت:  
موتور:
حداکثر سرعت خودرو (Km/h):
صفر تا صد (ثانیه):
حجم مخزن سوخت (لیتر):

معرفی خودرو

در این بازار متلاطم خودرو، شرکت ولوو خودروی مدل XC۶۰ را روانه بازار کرد که با نظرات مثبت کارشناسان مواجه شد. ظاهر زیبا در کنار موتور کم صدای این خودرو، باعث ایجاد یک حس آرامش در سرنشینان خودرو گشته ولی با وجود همه‌ی این قابلیت‌ها، محصولات جدید رقبای شرکت ولوو باعث شده این خودرو کمی قدیمی و از رده خارج به نظر برسد. ایرادات نسبی که در این خودرو وجود دارد بیشتر مربوط است به راحتی سرنشینان در خودرو تا چابکی و سرعت آن، اما با این وجود XC۶۰ هنوز هم خودرویی بسیار امن و راحت است. تغییرات ظاهری که روی این مدل خودرو انجام شده، این خودرو را به خودرویی زیبا تبدیل کرده است. 
ولوو XC60,2014 وارداتی R-Design

نقد و بررسی فضای داخلی

این خودرو از یک طراحی بسیار زیبا و منحصر به فرد بهره می‌برد به خصوص وجود یک کنسول وسط و طراحی ویژه داخل این خودرو، جذابیت خاصی به این خودرو بخشیده است. در نظر برخی منتقدان، کوچک بودن دکمه‌های داخلی خودرو باعث دشواری کار با آن‌ها شده است. این خودرو دارای اتاقی ساکت و آرام برای سرنشینان است. همچنین به خاطر طراحی خوب صندلی راننده، فضای زیادی در جلوی پا و بالای سر راننده ایجاد شده که این موضوع باعث شده که کارشناسان صندلی این خودرو را بسیار ایده‌آل معرفی کنند به نحوی که مسافرت با این خودرو برای مسافت‌های طولانی خسته کننده نخواهد بود. این خودرو دارای صندوق عقب ۴۵۵ لیتری می‌باشد که می‌تواند نیاز مشتریان را تا حد زیادی برطرف نماید.
ولوو XC60,2014 وارداتی R-Design

نقد و بررسی رانندگی خودرو

افزایش ارتفاع و اضافه شدن یک محور دیگر (۴WD)، این خودرو را تبدیل به یک خودروی مخصوص مسیرهای ناهموار کرده است. اما XC۶۰ مانند دیگر خودروهای با این ویژگی، در مسیرهای پرگل و لای عملکرد مناسبی ندارد. به همین دلیل مدل تک محوره (۲WD) این خودرو به خاطر قیمت مناسب‌تر بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. طراحی عالی، XC۶۰ را به یک خودروی فراتر از خودروی مخصوص داخل شهر، تبدیل کرده است. به دلیل صدای بسیار کم موتور در سرعت بالا، رانندگی با این خودرو در بزرگراه‌ها بسیار لذت‌بخش می‌باشد. سیستم تعلیق این خودرو در دست اندازها و چاله‌های خیابانی، کمی صدا داشته، لیکن به هیچ عنوان نمی‌توان گفت این خودرو راحت نیست. این خودرو دارای محدوده‌ی دید معمولی بوده و به همین دلیل از یک سیستم هشداردهنده نقاط کور بهره می‌برد که به هنگام قرار گرفتن شی یا وسیله‌ای در آن نقاط، به راننده اخطار می‌دهد. برخی از منتقدان معتقدند، فرمان این خودرو سفت‌تر از حد معمول است، شاید به همین دلیل باشد که گفته می‌شود برخی از رقبا از سواری بهتری نسبت به این خودرو برخوردارند.
ولوو XC60,2014 وارداتی R-Design

نقد و بررسی ايمنی

حتما از شنیدن اینکه XC۶۰ در تست تصادف Euro NCAP نمره پنج ستاره را دریافت کرده، متعجب نخواهید شد. شرکت ولوو در این زمینه شهرت زیادی دارد و سرمایه‌گذاری زیادی در این زمینه کرده است تا بتواند این شهرت را حفظ کند. محافظت سرنشینان کودک و بزرگسال در این خودرو در حد مطلوبی است، اما در مورد عابرین پیاده این محافظت کمتر است. بسیاری از سیستم‌های ایمنی، جزو امکانات استاندارد این خودرو هستند. بعضی از این امکانات عبارتند از نمایشگر هشداردهنده نقطه کور، کیسه هوای کافی و امکانات ایمنی شهری مناسب و سیستمی که بطور خودکار تصادف احتمالی از روبرو را پیش بینی کرده و خودرو را متوقف می‌کند.  
ولوو XC60,2014 وارداتی R-Design

نقد و بررسی ارزش خرید

قیمت این خودرو در مقایسه با رقبای گران‌تر خود، کمی به صرفه می‌باشد. مصرف سوخت این خودرو به دلیل وجود موتور ۲۰۰۰ سی‌سی دیزلی جدید خیلی بالا نیست. این موتور نسبت به مدل‌های قبلی از کارایی بهتری برخوردار بوده و همه مدل‌های این خودرو، دارای امکانات استاندارد مناسبی هستند. 
ولوو XC60,2014 وارداتی R-Design

نظر بگذارید!

 

قیمت خودرو