بررسی تخصصی V40 2013,شرکتی

همراه مکانیک
حد بالای کارشناسی:
قیمت کارشناسی:
حد پایین کارشناسی:
گزارش اشکال

فروش خودروی سفارشی


فروش خودرو بدون هزینه
فروش تضمینی خودرو به قیمت مصرف کننده
صرفه‌جویی در زمان مشتری،عدم نیاز به نشان دادن خودرو به خریداران
عدم پاسخ گویی به تلفن و معامله با دلالان خودرو
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
فروش خودرو سفارشی
رایگان و به قیمت مصرف کننده

خرید خودروی کارشناسی شده

معرفی خودروهای کارشناسی شده و مطمئن
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده
صرفه‌جویی در وقت و زمان مشتری
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
تکمیل فرآیند خرید در مدت ۷ روز کاری

از نمایشگاه همراه مکانیک

کارشناسی خودرو در محل

بررسی دقیق ۲۰۹ نقطه از خودرو؛ بدنه، فنی و آپشن
بررسی کیلومتر و میزان کارکرد خودرو
ارائه گزارش رسمی و مکتوب از خودروی کارشناسی‌شده
قیمت‌گذاری دقیق بر روی خودروی کارشناسی‌شده
حضور در محل ۳۰ دقیقه پس از تماس
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده

نقد و بررسی ولوو V40,2013 شرکتی

ظرفيت تعداد سرنشین:
(لیتر) مصرف سوخت: ۱۰.۴  
موتور:
حداکثر سرعت خودرو (Km/h):
صفر تا صد (ثانیه):
حجم مخزن سوخت (لیتر):

معرفی خودرو

خودروی ولوو V۴۰، رقیب خارجی خودروهای سری یک BMW  می‌­باشد. این خودرو همراه با طراحی زیبا، ایمنی و سواری بسیار راحت و عملکرد عالی، خودروی بسیار خوبی است. از آنجایی که خودروی V۴۰ در کلاس بالایی قرار دارد، دارای امکانات بسیار خوبی هم می‌­باشد. امکاناتی از قبیل بلوتوث، سیستم صوتی با کیفیتی عالی، صفحه لمسی ۵ اینچ، سیستم تهویه اتوماتیک، پنجره‌­های جلو و عقب برقی، روکش فرمان و دسته دنده چرم، کامپیوتر سفر و رینگ چرخ ۱۶ اینچ. همچنین این خودرو دارای امکانات بیشتری از قبیل بالشتک‌های جدید، کنترل کروز، دکمه‌­های کنترل بر روی فرمان، استارت دکمه‌­ای، آینه بغل­‌های برقی و سنسور باران می‌­باشد. 
ولوو V40,2013 شرکتی

نقد و بررسی فضای داخلی

شرکت ولوو به دلیل طراحی عالی خودروهایش و قرار دادن همه کنترل‌­ها در نزدیکی راننده به منظور حفظ بیشتر ایمنی، به خود مفتخر است. این موضوع رانندگی با خودروهای Volvo را راحت‌تر می‌کند ولی این دکمه‌­ها از دکمه­‌های به کار رفته در سری یک BMW کوچکتر است. تعدادی از این دکمه‌­های این خودرو، بر روی مرکز فرمان نصب شده است. صفحه نمایش V۴۰ طراحی خوبی دارد و پیشرفته‌ترین مدل آن دارای یک قطب نما است که دارای صفحه لمسی از نوع TTF می‌باشد که اطلاعات و نقشه‌­ها را متناسب با طرز رانندگی راننده، به بهترین نحو ارائه می‌کند. هدف این خودرو قرار گرفتن در صدر بهترین هاچبک‌های موجود در بازار است و کیفیت آن هم به خوبی مدل‌های بزرگتر و گران S۶۰ و V۶۰ می‌باشد. روکش داشبورد و درب ها از مواد نرم تهیه شده است و صندلی‌ها دارای بیشترین میزان راحتی هستند. یکی دیگر از مشخصات جالب و پرکاربرد این خودرو، دسته دنده شفاف و بسیار زیبای آن است.
ولوو V40,2013 شرکتی

نقد و بررسی بیرون خودرو

خودرو ولوو  V۴۰دارای خطوط منحنی و کمترین ارتفاع جلوی خودرو در این کلاس هستند. ارتفاع و شکل کاپوت جدیدترین مدل این خودرو تحت دستور قانون ایمنی عابرین در سالهای اخیر قرار گرفت و ولوو اولین شرکت خودروساز دنیا بود با قرار دادن کیسه هوای عابرین پیاده، از این قانون تبعیت کرد. ستون‌های کناری V۴۰ دارای خط صعودی و بالا رونده می‌باشد. این خودرو بخاطر چراغ خطرهای عقب شش گوش، مشخصات خودورهای Volvo را دارد و بیشتر یادآور C۳۰ می‌باشد.
ولوو V40,2013 شرکتی

نقد و بررسی رانندگی خودرو

شرکت ولوو ادعا کرده است که خودرو V۴۰ دارای بهترین سواری و خوش‌‍دستی در بین همه مدل‌های این شرکت است و این شرکت برای رسیدن به این هدف، بخصوص در انگلستان، هزینه زیادی را صرف کرده است. دو گونه سیستم تعلیق به نام‌های Dynamic  و  Sportموجود است که دومی ۱۰ میلی‌متر از اولی کوتاه‌تر و ۱۰ درصد نسبت به آن سفت‌تر است. اعتقاد ما این است که سیستم Dynamic گزینه بهتری است زیرا در خودرو V۴۰ باعث شده تا سواری آن بسیار لذت بخش شود. مدل اسپرت این خودرو در هنگام پیچیدن، صاف می‌ماند ولی کمی هم سواری سفت‌تری دارد. 
ولوو V40,2013 شرکتی

نقد و بررسی ايمنی

طبق نمره بدست آمده از V۴۰ نوسط Euro NCAP، این خودرو دارای بهترین نمره ایمنی در کلاس خود است. این خودرو  توانایی تشخیص تصادف احتمالی در ترافیک‌ها و انجام توقف اضطراری را دارد. این قابلیت تا سرعت ۵۰ کیلومتر بر ساعت عمل می‌کند (قبلا تا ۳۰ کیلومتر بر ساعت بود). اگر این خودرو با سرعت ۳۰ کیلومتر یا بیشتر به عابری بزند، کیسه هوای مخصوص عابر پیاده باز می‌شود. داخل این خودرو دارای ست کامل کیسه هوا می‌باشد که شامل طرح جدید کیسه هوای کناری جلوی پای رانند می‌باشد. امکانات سفارشی هم شامل سیستم تشخیص عابرین پیاده، سیستم هشدار دهنده نقطه کور، سیستم عدم انحراف از مسیر، پایلوت کمک برای پارک کردن، اطلاعات تابلوهای جاده، نور بالای اکتیو، سیستم CROSS-TRAFFIC ALERT، که این سیستم در زمان حرکت رو به عقب می‌تواند از هر سمت خودرو را کنترل کند و حرکت هر خودرویی را که سرعتی بیش از شش کیلومتر در ساعت داشته باشد را به اطلاع راننده می‌رساند. با توجه به آنکه در این شرایط حق تقدم با خودروهای در حال حرکت است، راننده با شنیدن اخطار این سیستم باید توقف کند.
ولوو V40,2013 شرکتی

نظر بگذارید!

 

قیمت خودرو

همراه مکانیک مجموعه ای بینظیر از نقد و بررسی انواع خودروهای موجود در ایران را فراهم نموده است. با انتخاب نوع خودرو قادر هستید به محـتوای نقد و بررسی تخـصصی خودروها، قیمت کارشـناسی شده خـودروها، گالری تصاویر، مشخصات فنی و نظرات کابران در مورد هر خودرو دسترسی داشته باشید