بررسی تخصصی بیتل کروک 2013,-

همراه مکانیک
حد بالای کارشناسی:
قیمت کارشناسی:
حد پایین کارشناسی:
گزارش اشکال

فروش خودروی سفارشی


فروش خودرو بدون هزینه
فروش تضمینی خودرو به قیمت مصرف کننده
صرفه‌جویی در زمان مشتری،عدم نیاز به نشان دادن خودرو به خریداران
عدم پاسخ گویی به تلفن و معامله با دلالان خودرو
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
فروش خودرو سفارشی
رایگان و به قیمت مصرف کننده

خرید خودروی کارشناسی شده

معرفی خودروهای کارشناسی شده و مطمئن
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده
صرفه‌جویی در وقت و زمان مشتری
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
تکمیل فرآیند خرید در مدت ۷ روز کاری

از نمایشگاه همراه مکانیک

کارشناسی خودرو در محل

بررسی دقیق ۲۰۹ نقطه از خودرو؛ بدنه، فنی و آپشن
بررسی کیلومتر و میزان کارکرد خودرو
ارائه گزارش رسمی و مکتوب از خودروی کارشناسی‌شده
قیمت‌گذاری دقیق بر روی خودروی کارشناسی‌شده
حضور در محل ۳۰ دقیقه پس از تماس
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده

نقد و بررسی فولکس بیتل کروک,2013 -

ظرفيت تعداد سرنشین:
(لیتر) مصرف سوخت: -  
موتور:
حداکثر سرعت خودرو (Km/h):
صفر تا صد (ثانیه):
حجم مخزن سوخت (لیتر):

معرفی خودرو

در زمانی که همه افراد در حال ستیز برای بهبود محصولات خود هستند، خودرو فولکس واگن بیتل ۲۰۱۳ کروک را می توان یک نوآوری خوب دانست. چرا نباید یک خودروی کروک با این کیفیت داشته باشید؟ جدیدترین نسخه ی خودروی بیتل در ظاهر کمی بزرگتر شده است و قدرت آن نیز بهبود فراوانی داشته است اما هنوز برای طرفدارانش همان بیتل است. اتاق کلاسیک این خودرو ۴ نفره و زیباست و به دلیل وجود سقف متحرک برقی اش که در کمتر از ۱۰ ثانیه بسته می شود، ساختار خوبی دارد. نه تنها این خودرو بسیار خودروی لذت بخشی است، بلکه یکی از پر طرفدارترین خودروهای کروک موجود در بازار است. 
فولکس بیتل کروک,2013 -

نقد و بررسی بیرون خودرو

بدنه خودروی بیتل جدید نسبت به گذشته از طول و عرض بیشتر و ارتفاع کمتری برخوردار است و در مجموع از مدل قبلی اش بهتر است. اندازه خودرو به طور واضحی بزرگتر از قبل شده است که ظاهری خشن تر به آن بخشیده است و در آن از سقف کوتاهتر و بال (اسپویلر) عقب استفاده شده است. از دیگر تغییرات ساختاری این خودرو می توان به سیستم تعلیق مستقل عقب اشاره کرد که نرم تر هم شده است و همچنین فرمان پذیری بسیار خوب به ویژه در حالت اسپرت. داخل خودرو نیز از وضعیت بهتری نسبت به طراحی مدل پیشین برخوردار بوده و داشبورد میز مانند قبلی در آن به کار نرفته است.تغییر عملی دیگر در این خودرو وجود سقف متحرکی است که در پشت خودرو جمع شده و باعث افزایش دید میشود و همچنین اگر صندلی های عقب را بخوابانید، صندوق بزرگتری خواهید داشت و اجسام دراز را می توانید در آن جای دهید. البته کلمه ی بزرگتر نسبی است زیرا همچنان فضای صندوق مثل گذشته زیاد نیست و درب صندوق نیز کوچک است. صندلی های عقب نیز خیلی جادار نیستند اما فضای جلوی پا در مقایسه با سایر کروک های کوچک مثل مینی کوپر، بهتر است.
فولکس بیتل کروک,2013 -

نقد و بررسی رانندگی خودرو

خودروی فولکس واگن بیتل ۲۰۱۳ کروک از نظر رانندگی، خودرویی بسیار لذت بخش است. البته میزان این لذت تا حدی به کیفیت فنی تیپ های مختلف آن نیز بستگی دارد. مدل پایه ۲۵۰۰ سی سی ۴ سیلندر به میزان کافی قدرت دارد اما خیلی نرم نیست و مصرف سوختش هم بیش از انتظار است. مدل توربوشارژ ۲۰۰۰ سی سی ۴ سیلندر این خودرو شتاب و سرعت بسیار ببیشتری دارد مصرف بسیار بهتری هم دارد. مدل ۴ سیلندر توربودیزل خودروی بیتل کروک نیز دارای بهترین مصرف سوخت است درحالیکه بیش از حد انتظار، سرحال و سرزنده است.
فولکس بیتل کروک,2013 -

نقد و بررسی موتور

مدل پایه این خودرو، مدل ۲۵۰۰ سی سی چهار سیلندر با قدرت ۱۷۰ اسب بخار و ۱۷۷ واحد گشتاور می باشد. گیربکس این مدل ۶ دنده اتوماتیک است. این مدل در تست کارشناسان ما شتاب صفر تا صد ۹ ثانیه  ای را به ثبت رسانده است که بالاتر از میانگین خودروهای کامپکت دنده اتوماتیک است. از خودروهای کروک انتظار می رود که کمی کند تر باشند. میزان مصرف سوخت مدل ۲۵۰۰ سی سی برابر ۱۱.۲، ۸.۷ و ۱۰.۲ لیتر بر صد کیلومتر به ترتیب در شهر، جاده و ترکیبی می باشد. در واقع این اعداد، بیشترین میزان مصرف سوخت در بین خودروهای مشابه است و مناسب یک خودروی با این اندازه نیست.
فولکس بیتل کروک,2013 -

نظر بگذارید!

 

قیمت خودرو

بیتل کروک