بررسی تخصصی لندکروز 2007,GXR شش سیلندر فول وارداتی

همراه مکانیک
حد بالای کارشناسی:
قیمت کارشناسی:
حد پایین کارشناسی:
گزارش اشکال

فروش خودروی سفارشی


فروش خودرو بدون هزینه
فروش تضمینی خودرو به قیمت مصرف کننده
صرفه‌جویی در زمان مشتری،عدم نیاز به نشان دادن خودرو به خریداران
عدم پاسخ گویی به تلفن و معامله با دلالان خودرو
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
فروش خودرو سفارشی
رایگان و به قیمت مصرف کننده

خرید خودروی کارشناسی شده

معرفی خودروهای کارشناسی شده و مطمئن
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده
صرفه‌جویی در وقت و زمان مشتری
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
تکمیل فرآیند خرید در مدت ۷ روز کاری

از نمایشگاه همراه مکانیک

کارشناسی خودرو در محل

بررسی دقیق ۲۰۹ نقطه از خودرو؛ بدنه، فنی و آپشن
بررسی کیلومتر و میزان کارکرد خودرو
ارائه گزارش رسمی و مکتوب از خودروی کارشناسی‌شده
قیمت‌گذاری دقیق بر روی خودروی کارشناسی‌شده
حضور در محل ۳۰ دقیقه پس از تماس
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده

نقد و بررسی تویوتا لندکروز ,2007 GXR شش سیلندر فول وارداتی

/تویوتا لندکروز ,2007 GXR شش سیلندر فول وارداتی

GXR شش سیلندر فول وارداتی 2007

  ۰   نقد و بررسی

ظرفيت تعداد سرنشین:
(لیتر) مصرف سوخت: -  
موتور:
حداکثر سرعت خودرو (Km/h):
صفر تا صد (ثانیه):
حجم مخزن سوخت (لیتر):

معرفی خودرو

تویوتا لندکروز گران‌ترین خودروی شاسی‌بلند شرکت تویوتا است  که اولین روزهای حضورش در بازار امریکا در دهه ۱۹۵۰ می‌باشد. این خودرو در سال‌های اخیر در میان خودروهای شاسی‌بلند شرکت تویوتا، دارای کم‌ترین میزان فروش بوده است. در مدل سال ۲۰۰۵، این خودرو، دچار تغییرات جزئی شد. در مدل سال ۲۰۰۶ این خودرو نیز هواکش جلو پنجره، چراغ جلو و چراغ عقب خودرو بازطراحی شد و همچنین بال عقب هم به صورت سفارشی بر روی خودرو قرار گرفت. این خودرو در ایران با دو موتور  ۴۷۰۰ سی‌سی ۸ سیلندر و ۴۵۰۰ سی‌سی ۶ سیلندر وارد شده است که بدلیل قدرت موتور و کیفیت خوب این خودرو، مورد استقبال قرار گرفت.
تویوتا لندکروز ,2007 GXR شش سیلندر فول وارداتی

نقد و بررسی فضای داخلی

خودروی Land Cruiser و خودروی گرانتر Lexus LX ۴۷۰ در طراحی اولیه و بیشتر امکانات با هم مشترک هستند ولی مدل لکسوس دارای امکانات استاندارد و لوکس بیشتری است. خودروی لندکروز ظرفیت ۸ سرنشین را دارد که دو نفر در جلو، سه نفر در ردیف دوم و سه نفر در ردیف سوم قرار می‌گیرند. ردیف سوم صندلی‌های خودرو قابلیت تاشدن به نسبت ۵۰ – ۵۰ و افزایش فضای صندوق را دارند که حتی می‌توان آن‌ها را به طور کامل برداشت. این ردیف صندلی بیشتر مناسب کودکان است تا بزرگسالان.
در حالتی که صندلی‌های عقب خودرو برداشته شوند و ردیف دوم صندلی هم تا شود، ظرفیت صندوق خودروی Land Cruiser برابر ۲۵۷۷ لیتر می‌شود و در حالتی که همه صندلی‌ها به طور عمودی در سر جای خود نصب باشند، این ظرفیت به ۵۸۹ لیتر کاهش پیدا می‌کند.
امکانات استاندارد این خودرو برای هر دو مدل GXR و VXR عبارتند از روکش چرم، سیستم صوت JBJ ۳۰۰ وات با سی دی چنجر شش‌تایی روی داشبورد، مونروف شیشه‌ای برقی، باز و بست ریموتی درب‌ها و کولر اتوماتیک، صندلی جلوی برقی، گرمکن آیینه‌ها و پنجره برقی ستون خودرو در خودرو لندکروز موجود است. همچنین قابلیت تنظیم ارتفاع، تنظیم برقی فرمان و کروز کنترل فقط برای مدل VXR وجود دارد.
تویوتا لندکروز ,2007 GXR شش سیلندر فول وارداتی

نقد و بررسی بیرون خودرو

تویوتا لندکروز که از بدنه و شاسی جدا تشکیل شده است، ۴۸۹ سانتیمتر طول دارد. فاصله دو محور این خودرو برابر ۲۸۵ سانتیمتر، عرض آن ۱۹۴ و ارتفاعش نیز ۱۸۶ سانتیمتر است. در قسمت عقب این خودرو پنجره‌ای نصب است که می‌توان از آن طریق به صندوق دسترسی داشت. سینی استیل زیر خودرو از سیستم تعلیق، دیفرانسیل و باک بنزین آن محافظت می‌کند. همچنین رکاب کناری و باربند در این خودرو انتخابی است. ارتفاع کف خودرو از زمین برابر ۲۵ سانتیمتر به صورت استاندارد بوده و یک لاستیک زاپاس نیز دارد. شاسی مجزا در خودروی لندکروز از ۹ قسمت تشکیل شده است که به ریل‌های کناری خودرو متصل هستند.
تویوتا لندکروز ,2007 GXR شش سیلندر فول وارداتی

نقد و بررسی موتور

خودروی تویوتا لندکروز در دو مدل GXR و VXR در ایران وجود دارد که مدل VXR دارای موتور ۴۷۰۰ سی سی ۸ سیلندر است که ۲۲۸ اسب بخار قدرت و ۳۸۵ واحد گشتاور دارد که به یک گیربکس ۵ دنده اتوماتیک متصل است. اما مدل GXR این خودرو از موتور ۴۵۰۰ سی‌سی ۶ سیلندر بهره می‌برد که توانایی تولید ۲۰۷ اسب بخار قدرت و ۳۸۵ نیوتن گشتاور را دارد، گیربکس این مدل ۴ دنده اتوماتیک می‌باشد. هر دوی این مدل‌ها دو دیفرانسیل هستند. تویوتا لندکروز مجهز به سیستم هوشمند تظیم زمانبندی سوپاپ‌های تویوتا است
تویوتا لندکروز ,2007 GXR شش سیلندر فول وارداتی

نقد و بررسی ايمنی

امکانات ایمنی این خودرو عبارتند از ترمز ضدقفل و سیستم حفظ پایداری الکترونیکی تویوتا به صورت استاندارد و همچنین کیسه هوای ضربات کناری واقع در صندلی‌ها و کیسه هوای کنار پنجره برای ردیف اول و دوم به همراه سنسورهای سرتاسری می‌باشد. همه مدل‌های خودرو Land Cruisers دارای سیستم كنترل كششی (traction control) می‌باشد که تنها با فشار دادن یک دکمه می‌توانید از از سر خوردن اتومبيل در پيچ‌ها جلوگیری ‌کنید.  
تویوتا لندکروز ,2007 GXR شش سیلندر فول وارداتی

نظر بگذارید!

 

قیمت خودرو