بررسی تخصصی هایلوکس دو کابین 2013,دنده‌ای معمولی

همراه مکانیک
حد بالای کارشناسی:
قیمت کارشناسی:
حد پایین کارشناسی:
گزارش اشکال

فروش خودروی سفارشی


فروش خودرو بدون هزینه
فروش تضمینی خودرو به قیمت مصرف کننده
صرفه‌جویی در زمان مشتری،عدم نیاز به نشان دادن خودرو به خریداران
عدم پاسخ گویی به تلفن و معامله با دلالان خودرو
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
فروش خودرو سفارشی
رایگان و به قیمت مصرف کننده

خرید خودروی کارشناسی شده

معرفی خودروهای کارشناسی شده و مطمئن
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده
صرفه‌جویی در وقت و زمان مشتری
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
تکمیل فرآیند خرید در مدت ۷ روز کاری

از نمایشگاه همراه مکانیک

کارشناسی خودرو در محل

بررسی دقیق ۲۰۹ نقطه از خودرو؛ بدنه، فنی و آپشن
بررسی کیلومتر و میزان کارکرد خودرو
ارائه گزارش رسمی و مکتوب از خودروی کارشناسی‌شده
قیمت‌گذاری دقیق بر روی خودروی کارشناسی‌شده
حضور در محل ۳۰ دقیقه پس از تماس
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده

نقد و بررسی تویوتا هایلوکس دو کابین,2013 دنده‌ای معمولی

/تویوتا هایلوکس دو کابین,2013 دنده‌ای معمولی

دنده‌ای معمولی 2013

  ۰   نقد و بررسی

ظرفيت تعداد سرنشین: ۵
(لیتر) مصرف سوخت: ۱۳.۴  
موتور: ۲۶۹۴
حداکثر سرعت خودرو (Km/h): ۱۸۵
صفر تا صد (ثانیه): ۹.۵
حجم مخزن سوخت (لیتر): ۸۰

معرفی خودرو

تویوتا هایلوکس یکی از بهترین و پرفروش ترین پیکاپ های دنیا به شمار می رود. در واقع امروز که نسل هشتم این پیکاپ محبوب عرضه شده است و ۵۰ سال از تولید اولین نسل تویوتا هایلوکس در سال ۱۹۶۸ می گذرد همچنان به عنوان یکی از چند خودرو پرفروش در بازارهای آمریکا و استرالیا جایگاه خود را حفظ کرده است. در ایران باتوجه به محدودیت های گمرکی که در ورود خودرو وجود دارد؛ به عنوان مثال سایر مدل های تویوتا مانند تاندرا، فور رانر، فورچونر و سکویا حضور ندارند؛ تویوتا هایلوکس تنها رقیبانی که در کنار خود میبیند چند مدل معدود چینی است که در قد و قواره هایلوکس نیستند و به همین دلیل طرفداران مخصوص خود را پیدا کرده است. با وجود اینکه نسل جوان از نسل ششم تویوتا هایلوکس با آن آشنا شدند اما از ابتدای تولید این خودرو همواره نمونه هایی از آن به ایران راه پیدا کرده است. نسل هفتم هایلوکس با نام ویگو  (Vigo)انقلابی در تولید این خودرو بود و از آن ظاهر ساده و کلاسیک به خودرویی مدرن تبدیل شد و در سال های ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۵ سه بار ظاهر آن مورد تغییر قرار گرفت ولی در نهایت به یکی از بهترین و خوش نام ترین مدل های هایلوکس تبدیل شد.
تویوتا هایلوکس دو کابین,2013 دنده‌ای معمولی

نقد و بررسی فضای داخلی

اگر اهل وانت سواری باشید مخصوصا در ایران! قطعا با یکبار نشستن داخل هایلوکس نظرتان به کل تغییر می کند. با اینکه فضای داخلی و امکانات هایلوکس به سدان های هم ردیف خودش نمی رسد اما در کلاس خودش بی نظیر است. نمایشگر لمسی ۷ اینچی که به صورت برجسته مانند یک تبلت روی داشبورد دسترسی مناسبی  را برای راننده فراهم کرده است. با وجود فضای نسبتا وسیعی که برای سرنشینان عقب تعبیه شده است، صندلی های تویوتا هایلوکس در عقب اصلا مناسب مسافرت های طولانی نیستند. در کل می توان گفت این ماشین را همانطور که شهرت هم پیدا کرده انگار فقط برای مسیرهای سخت و ناهموار ساخته اند. کولباکس در جلو داشبورد برای خنک نگه داشتن نوشیدنی ها تعبیه شده است که با کولر خودرو خنک می شود.

تویوتا هایلوکس دو کابین,2013 دنده‌ای معمولی

نقد و بررسی موتور

جعبه دنده شش سرعته و دستی با یک موتور توربودیزل چهارسیلندر ۸.۲ لیتری تجربه رانندگی کاملا متفاوتی را برای شما رقم می زند. موتور ۸.۲ لیتری این خودرو که دیزل نیز هست قدرت ۳.۱۷۴ اسب بخار را تولید می کند که البته فقط محدود به قدرت نمی شود. دکمه ای کنار دسته دنده وجود دارد با نام Power Mode فقط کافیست آن را بفشارید و از سرعت و شتاب لذت ببرید، البته اولش بیشتر تعجب می کنید! اما حالت دیگر آن یعنی Eco Mode بنزین بیشتری برای حرکت مصرف می کند با قدرت بالاتر. مصرف بنزین اعلامی برای تویوتا هایلوکس ۷.۶ به صورت ترکیبی است. برای کنترل و شروع حرکت در شیب ها سیستم کمکی تعبیه شده به نام (HSA) به کمک این سیستم برای شروع حرکت در شیب ها دیگر احتیاجی به استفاده از ترمز دستی نخواهید داشت. تویوتا هایلوکس از نظر قدرت نیز حرف های زیادی برای گفتن دارد. گشتاور ۳۵۰۰ کیلوگرمی (دستی) و ۳۲۰۰ کیلوگرمی (اتوماتیک) در حالت توقف و ۷۵۰ کیلوگرمی در حالت حرکت گواهی می دهد که از نظر قدرت چیزی از یک یدک کش کم ندارد. هایلوکس دوکابین، همراه سیستم دو دیفرانسیل و پیشرانه‌ی ۲ لیتر ، در زمان ۱۵ تا ۱۶ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت می‌رسد و نهایت سرعت این خودرو ۱۷۰ کیلومتر بر ساعت است. با اینکه معمولا محصولات تویوتا از نظر ایمنی در بالاترین سطح هستند و امتیاز ۵ ستاره کسب می کنند اما در کمال تعجب برای هایلوکس این چنین نیست و ۳ ستاره بهترین امتیازی بود که این خودرو به دست آورد.

تویوتا هایلوکس دو کابین,2013 دنده‌ای معمولی

نظر بگذارید!

 

قیمت خودرو

همراه مکانیک مجموعه ای بینظیر از نقد و بررسی انواع خودروهای موجود در ایران را فراهم نموده است. با انتخاب نوع خودرو قادر هستید به محـتوای نقد و بررسی تخـصصی خودروها، قیمت کارشـناسی شده خـودروها، گالری تصاویر، مشخصات فنی و نظرات کابران در مورد هر خودرو دسترسی داشته باشید