بررسی تخصصی فورچونر 2012,-

همراه مکانیک
حد بالای کارشناسی:
قیمت کارشناسی:
حد پایین کارشناسی:
گزارش اشکال

فروش خودروی سفارشی


فروش خودرو بدون هزینه
فروش تضمینی خودرو به قیمت مصرف کننده
صرفه‌جویی در زمان مشتری،عدم نیاز به نشان دادن خودرو به خریداران
عدم پاسخ گویی به تلفن و معامله با دلالان خودرو
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
فروش خودرو سفارشی
رایگان و به قیمت مصرف کننده

خرید خودروی کارشناسی شده

معرفی خودروهای کارشناسی شده و مطمئن
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده
صرفه‌جویی در وقت و زمان مشتری
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
تکمیل فرآیند خرید در مدت ۷ روز کاری

از نمایشگاه همراه مکانیک

کارشناسی خودرو در محل

بررسی دقیق ۲۰۹ نقطه از خودرو؛ بدنه، فنی و آپشن
بررسی کیلومتر و میزان کارکرد خودرو
ارائه گزارش رسمی و مکتوب از خودروی کارشناسی‌شده
قیمت‌گذاری دقیق بر روی خودروی کارشناسی‌شده
حضور در محل ۳۰ دقیقه پس از تماس
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده

نقد و بررسی تویوتا فورچونر,2012 -

ظرفيت تعداد سرنشین:
(لیتر) مصرف سوخت: -  
موتور:
حداکثر سرعت خودرو (Km/h):
صفر تا صد (ثانیه):
حجم مخزن سوخت (لیتر):

معرفی خودرو

خودروی تویوتا فورچونر از زمان تولید توانسته است به موفقیت چشمگیری دست یابد. اولین دلیل برای این موفقیت چهره‌ی خشن و بدنه درشت این خودرو بود. البته این موضوع همیشه جنبه‌ی مثبت نداشته است. شرکت تویوتا به منظور ارائه‌ی بهتر این محصول و اینکه بتواند از عهده‌ی رقابت در این حوزه برآید، مدل‌های اصلاح شده از خودروی فورچونر را ارائه کرد. خودروی فورچونر هم اکنون دارای انتقال نیرو، بیرون و داخلی نو و چند ویژگی تازه شده است.
تویوتا فورچونر,2012 -

نقد و بررسی فضای داخلی

خودروی فورچونر جدید دارای تودوزی چوبی سیاهرنگ است که همراهی آن با قطعات داخلی بژ، اتاق خودرو را زیباتر و مدرن‌تر کرده است. یک صفحه نمایش ۶.۲ رنگی در داشبورد خودرو وجود دارد که دارای DVD، USB، Aux و بلوتوث می‌باشد. این مانیتور صفحه نمایش دوربین عقب خودرو در هنگام دنده عقب نیز هست. ارتباط بلوتوثی با موبایل بسیار راحت است و این دو به سرعت هماهنگ می‌شوند. بر روی فرمان خودرو نیز دکمه‌های کنترل صدای پخش، تلفن و صفحه چند منظوره (MID) وجود دارد. دکمه‌های خودرو بر اساس علوم ارگونومی چیده شده است و کیفیت مواد به کار رفته برای دکمه‌ها قابل قبول است.
یکی از دیگر ویژگی‌های مهم اتاق خودروی فورچونر تنظیم برقی صندلی راننده در شش جهت است که به ارزش این خودرو می افزاید. اگرچه این خودرو دارای استانداردهای بخش خود می‌باشد، ولی می‌توانست صندلی سرنشینان نیز به صورت برقی تنظیم شود.
اتاق خودروی فورچونر در مجموع جادار است و فضای جلوی پا در ردیف وسط صندلی‌ها بسیار خوب است و صندلی‌های خودرو نیز راحت بوده و از در بردارندگی مناسبی برخوردار است. همچنین فضای جلوی پا در ردیف سوم به طور شگفت‌انگیزی از سایر شاسی‌بلند‌های هم قیمت بهتر است ولی تنها نقطه ضعف آن نداشتن در بردارندگی عالی است که در سفرهای طولانی خود نمایی می‌کند. خلاصه می‌توان گفت که خودروی فورچونر یک شاسی‌بلند هفت نفره‌ی عالی است.
تویوتا فورچونر,2012 -

نقد و بررسی بیرون خودرو

در نگاه اولی که به جلوی خودروی فورچونر می‌اندازید، احتمالا آن را با خودروی لندکروزر اشتباه بگیرید. اصلا طراحی قسمت جلوی این خودرو شبیه لندرکروزر است و تغییرات خوبی در آن اعمال شده است. همچنین جلو پنجره ی ذوزنقه ای شکل این خودرو نیز به ضمختی ظاهر آن افزوده است. مشخصات دیگر ظاهری خودرو شامل رینگ چرخ آلیاژی و چراغ عقب درخشان به همراه برجستگی پهن‌تر بالای پلاک است. خودروی فورچونر با اینکه دچار تغییرات بنیادین در طراحی نشده است اما در برخی نقاط حساس، دستخوش بهبود در طراحی شده است. مهمترین مزیت طراحی جدید این خودرو این است که با اینکه چهره‌ی با ابهت خودرو حفظ شده است اما در عین حال کمی ظریف‌تر نیز به نظر بیاید.
تویوتا فورچونر,2012 -

نقد و بررسی رانندگی خودرو

اولین نکته‌ای که پس از رانندگی کوتاه با فورچونر باید در نظر گرفته شود این است که برخلاف ابعاد بزرگ، رانندگی با این خودرو چقدر راحت است. وضعیت مناسب نشستن به علاوه ی دید دور تا دور خوب و فرمان نیز و نرم (به نسبت خودروهای هم رده) باعث می‌شود که رانندگی با فورچونر حتی در ترافیک‌های سنگین نیز آسان باشد. فرمان پذیری این خودرو نیز خوب است و بیش از انتظار شما از یک خودروی شاسی بلند و با ارتفاع فورچونر خواهد بود. این خودرو در مسیرهای ناهموار بسیار راحت است و لرزش بسیار کمی به داخل اتاق خودرو منتقل می‌شود. البته منصفانه نیست که توقع داشته باشید که ردیف سوم صندلی‌ها هم به همین نرمی و راحتی باشد زیرا محل قرارگیری آن و قوانین فیزیک بر آن تاثیر بسیار زیادی دارد. در سرعت بالای ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت، پایداری خودرو فورچونر بسیار خوب و میزان سر و صدا، لرزش و تکان در خودرو خیلی کم است.
تویوتا فورچونر,2012 -

نقد و بررسی موتور

خودروی فورچونر با موتور ۴۰۰۰ سی‌سی دارای قدرت ۲۳۵ اسب بخار و ۳۷۲ واحد گشتاور در دور موتور ۳۸۰۰ می‌باشد. این موتور دارای توربوشارژ متغیر (VGT) و ویژگی‌هایی از قبیل DOHC می‌باشد. نقاط مثبت این خودرو بسیار گوناگون است و گیربکس جدید نیز از این دسته است. این خودرو به صورت دو دیفرانسیل و با گیربکس ۵ دنده اتوماتیک ارائه می‌شود.
تویوتا فورچونر,2012 -

نقد و بررسی ايمنی

ایمنی خودروی فورچونر با قیمتی که دارد قابل قبول است ولی رتبه اول نیست. دو کیسه هوا برای سرنشینان جلو، ترمز ABS به همراه EBD و ترمز کمکی و همچنین سیستم حفظ پایداری الکترونیکی وجود دارد. سیستم تعلیق این خودرو در جلو شامل چینش جناقی دو تایی بوده و در قسمت عقب نیز دارای چهار پیوند به همراه ستون کناری می باشد. سیستم کاهش سرعت و ترمز هم در قسمت جلو بوسیله ی خنک کننده ی دیسک ها و در عقب بوسیله ی سیلندر انجام می شود. اگرچه عملکرد ترمز این خودرو قابل قبول است اما وجود دیسک در همه ی نقاط باعث افزایش چشمگیر ایمنی خودرو خواهد خواهد بود.
تویوتا فورچونر,2012 -

نظر بگذارید!

 

قیمت خودرو