بررسی تخصصی کرولا 2013,GLI اتومات فول وارداتی

همراه مکانیک
حد بالای کارشناسی:
قیمت کارشناسی:
حد پایین کارشناسی:
گزارش اشکال

فروش خودروی سفارشی


فروش خودرو بدون هزینه
فروش تضمینی خودرو به قیمت مصرف کننده
صرفه‌جویی در زمان مشتری،عدم نیاز به نشان دادن خودرو به خریداران
عدم پاسخ گویی به تلفن و معامله با دلالان خودرو
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
فروش خودرو سفارشی
رایگان و به قیمت مصرف کننده

خرید خودروی کارشناسی شده

معرفی خودروهای کارشناسی شده و مطمئن
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده
صرفه‌جویی در وقت و زمان مشتری
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
تکمیل فرآیند خرید در مدت ۷ روز کاری

از نمایشگاه همراه مکانیک

کارشناسی خودرو در محل

بررسی دقیق ۲۰۹ نقطه از خودرو؛ بدنه، فنی و آپشن
بررسی کیلومتر و میزان کارکرد خودرو
ارائه گزارش رسمی و مکتوب از خودروی کارشناسی‌شده
قیمت‌گذاری دقیق بر روی خودروی کارشناسی‌شده
حضور در محل ۳۰ دقیقه پس از تماس
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده

نقد و بررسی تویوتا کرولا,2013 GLI اتومات فول وارداتی

/تویوتا کرولا,2013 GLI اتومات فول وارداتی

GLI اتومات فول وارداتی 2013

  ۰   نقد و بررسی

ظرفيت تعداد سرنشین: ۵
(لیتر) مصرف سوخت: ۹.۰  
موتور: ۱۷۹۴
حداکثر سرعت خودرو (Km/h): ۱۹۵
صفر تا صد (ثانیه): ۱۰.۴
حجم مخزن سوخت (لیتر): ۵۰.۰

معرفی خودرو

تویوتا کرولا از سال ١٩٦٦ جزو محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین خودروهای کلاس کمپکت جهانی به شمار می‌آید. . در دهمین سال ساخت خودروی کرولا که به Altis نیز معروف است، از طراحی انقلابی تویوتا کمری الهام گرفته شده‌است. قیمت معقول، مصرف سوخت کم، استهلاک پایین و اندازه مناسب، همواره جزو خصوصیات کرولا بوده‌اند. در تولید این خودرو نهایت تلاش صورت گرفته است تا بیشتر، توجه نسل جوان را به دست آورد. تغییراتی که بیشتر در ظاهر خودرو بود و پیشرانه خودرو دچار تغییر کمتری شد. هم اکنون ظاهر خودروی کرولا دستخوش تغییراتی جزئی اما ماهرانه شده است.
تویوتا کرولا,2013 GLI اتومات فول وارداتی

نقد و بررسی فضای داخلی

تویوتا کرولای جدید دارای باز و بست ریموتی درب‌ها می‌باشد. مهمترین تغییرات قسمت جلویی داخل خودرو شامل روکش صندلی‌های چرمی است که این صندلی‌ها به صورت برقی تنظیم می‌شوند ولی در بردارندگی صندلی‌ها می‌توانست از این نیز بهتر باشد. تودوزی چوب مصنوعی و روی داشبورد خودروی جدید کرولا کمی تیره‌تر شده و این رنگ جدید باعث می‌شود که کیفیت کار بیشتر به چشم آید. خودرو کرولا دارای ویژگی‌های دیگری از قبیل سنسور پارک و پخش دی وی دی لمسی نیز می‌باشد.
تویوتا کرولا,2013 GLI اتومات فول وارداتی

نقد و بررسی بیرون خودرو

تغییرات صورت گرفته که تویوتا در ساخت مدل جدید کرولا صورت داده  است، بیشتر جزئی هستند. چراغ‌های جلو تغییر شکل داشته‌اند و جلو پنجره آن (در خودروهای بنزینی) پررنگ‌تر شده است. جلو پنجره و همچنین چراغ‌های مه‌شکن آن نیز تغییر کرده است که ظاهری زیباتر به خودرو بخشیده است. تغییر مهم دیگر کرولا چراغ‌های راهنمای آن است که هم اکنون بر روی آیینه‌های بغل نیز بکار رفته است. سپر عقب خودرو اسپرت‌تر و دارای شیار‌های عمیق‌تری شده و شکل آن نیز زیباتر شده که در کنار چراغ‌های عقب با شیشه شفاف‌تر و المنت‌های گردتر، ظاهری زیباتر را به کرولا بخشیده است.
تویوتا کرولا,2013 GLI اتومات فول وارداتی

نقد و بررسی رانندگی خودرو

یکی دیگر از تغییرات خودرو کرولا، گیربکس اتومات این خودرو است که طبیعتا تعویص دنده به نرمی صورت می‌گیرد. حرکت خودرو نیز خوب است.  البته کیفیت گیربکس خودروی کرولا در مقایسه با کیفیت مصرف سوخت آن بهتر است.  خودروی کرولا دارای شتاب صفر تا صد، ۱۰.۵ ثانیه می‌باشد. همچنین در هنگامی‌که که خودروی کرولا به بیشینه سرعت دلخواه رسید، مصرف سوخت نیز بهتر می‌شود. در بقیه جاها، خودرو کرولا تقریبا بدون تغییر باقی مانده‌است. سیستم تعلیق این خودرو مانند مدل‌های قبلی آن است و این بدین معنی است که کرولا کمی سفت است و در جاده‌های ناهموار، خیلی هم آرام نیست. پایداری خودرو و عدم انحراف آن در سرعت های بالا بسیار خوب است، اما صادقانه باید بگوییم که این حالت خیلی اسپرت نیست و فرمان آن برخلاف وزن مناسبی که دارد، واکنش خیلی بالایی نداشته و در پیچ‌های تند کمی شما را به زحمت می‌اندازد.
تویوتا کرولا,2013 GLI اتومات فول وارداتی

نقد و بررسی موتور

تویوتا کرولا با حجم موتور ۱۸۰۰ سی‌سی توانایی تولید ۱۳۰ اسب‌بخار و گشتاور ۱۷۰ نیوتن متر را دارد. موتورهای جدید این خودرو روان‌تر و دارای عکس‌العمل بهتری می‌باشند و دور موتور نیز کمتر می‌باشد. شرکت تویوتا علاوه بر گیربکس شش دنده دستی، گیربکس ۴ دنده اتومات را ارائه می‌کند که البته فقط گیربکس اتوماتیک آن در ایران موجود می‌باشد.
تویوتا کرولا,2013 GLI اتومات فول وارداتی

نقد و بررسی ارزش خرید

اگرچه تغییرات بیرون خودروی کرولا خیلی ریز و نامحسوس صورت گرفته، اما تغییرات در بخش موتوری و فنی خودرو بسیار قابل ملاحظه است. شاید خودروی کرولای جدید از مدل قبلی آن جذابتر نباشد، اما قابلبت رانندگی با آن و موتور روان‌تر آن، تجربه رانندگی بسیار بهتری را به شما می‌دهد. خودرو کرولا به رغم افزایش قیمت، می‌تواند در بازار رقابت بهتری در مقایسه با مدل‌های قبلی‌اش داشته باشد.
تویوتا کرولا,2013 GLI اتومات فول وارداتی

نظر بگذارید!

 

قیمت خودرو