بررسی تخصصی کرولا 2007,XLI اتومات فول وارداتی

همراه مکانیک
حد بالای کارشناسی:
قیمت کارشناسی:
حد پایین کارشناسی:
گزارش اشکال

فروش خودروی سفارشی


فروش خودرو بدون هزینه
فروش تضمینی خودرو به قیمت مصرف کننده
صرفه‌جویی در زمان مشتری،عدم نیاز به نشان دادن خودرو به خریداران
عدم پاسخ گویی به تلفن و معامله با دلالان خودرو
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
فروش خودرو سفارشی
رایگان و به قیمت مصرف کننده

خرید خودروی کارشناسی شده

معرفی خودروهای کارشناسی شده و مطمئن
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده
صرفه‌جویی در وقت و زمان مشتری
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
تکمیل فرآیند خرید در مدت ۷ روز کاری

از نمایشگاه همراه مکانیک

کارشناسی خودرو در محل

بررسی دقیق ۲۰۹ نقطه از خودرو؛ بدنه، فنی و آپشن
بررسی کیلومتر و میزان کارکرد خودرو
ارائه گزارش رسمی و مکتوب از خودروی کارشناسی‌شده
قیمت‌گذاری دقیق بر روی خودروی کارشناسی‌شده
حضور در محل ۳۰ دقیقه پس از تماس
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده

نقد و بررسی تویوتا کرولا,2007 XLI اتومات فول وارداتی

/تویوتا کرولا,2007 XLI اتومات فول وارداتی

XLI اتومات فول وارداتی 2007

  ۰   نقد و بررسی

ظرفيت تعداد سرنشین:
(لیتر) مصرف سوخت: -  
موتور:
حداکثر سرعت خودرو (Km/h):
صفر تا صد (ثانیه):
حجم مخزن سوخت (لیتر):

معرفی خودرو

معدود خودروهایی هستند که پیشینه‌ای به اندازه سدان کمپکت تویوتا کرولا یعنی از سال ۱۹۶۶ داشته باشند. باز طراحی این سدان دیفرانسیل جلو در سال ۲۰۰۳ در سطحی متوسط اما معنی‌دار بود. قدرت موتور این خودرو به میزان ۵ اسب بخار افزایش یافت و یک مبدل کاتالیزوری به سیستم تخلیه دود آن اضافه گردید. ارتفاع کف صندلی راننده نیز به منظور سهولت ورود و خروج افزایش یافته است. این خودرو با موتور ۱۸۰۰ سی‌سی در دو مدل GLI و XLI در ایران وجود دارد ولی به علت نصب یک سری آپشن‌ها برروی این دو مدل توسط وارد کننده این خودروها به ایران، خود این مدل‌ها در یک سری آپشن با هم فرق دارند و به دو تیپ فول و نیمه فول دسته بندی می‌شوند.
تویوتا کرولا,2007 XLI اتومات فول وارداتی

نقد و بررسی فضای داخلی

خودروی کرولا تا تعداد ۵ نفر سرنشین ظرفیت دارد و صندلی‌های عقب آن به نسبت ۶۰ به ۴۰ تا می‌شوند. در مجموع فضای صندوق تقریبا برابر ۳۸۵ لیتر است. امکاناتی از قبیل کولر دارای فیلتر هوا، آیینه‌های برقی، تنظیم ستونی فرمان، برف پاک‌‌کن‌های متناوب، کیلومترشمار، نمایشگر دمای بیرون و پخش سی‌دی، شیشه و قفل برقی، تودوزی طرح چوب، باز و بست ریموتی درب‌ها و تنظیم ارتفاع صندلی راننده می‌باشد. در ایران اختلاف عمده در دو تیپ GLI و XLI در سانروف می‌باشد که فقط برای مدل GLI موجود می‌باشد. صندلی‌های جلوی این خودرو راحت و جادار هستند ولی فضای جلوی پا برای صندلی‌های عقب چندان راحت نیست.
تویوتا کرولا,2007 XLI اتومات فول وارداتی

نقد و بررسی بیرون خودرو

فاصله بین دو محور خودروی کرولا برابر ۲۶۰ سانتی متر و طول خودرو برابر ۴۵۳ سانتی‌متر است.  ویژگی‌های تویوتا کرولا در طراحی بیرون خودرو شامل چراغ جلوی دودی، چراغ مه‌شکن و سپر متصل به بدنه جلو و عقب می‌باشد. همه مدل‌های کرولا دارای ، رینگ ۱۶ اینچی دارند. همچنین سیستم تعلیق اسپرت این خودرو دارای ضربه‌گیرها و فنرهای نرم و باکیفیتی است.
تویوتا کرولا,2007 XLI اتومات فول وارداتی

نقد و بررسی رانندگی خودرو

خودروی کرولا بر خلاف ظاهر محافظه کارانه و قیمت نسبتا بالایش، همواره یکی از بهترین خودروهای کمپکت بازار بوده است. این خودرو مصرف سوخت مناسبی دارد و در عین حال خودرویی نرم و مطمئن است. این خودرو به دلیل برخورداری از سواری نرم، اطمینان سرنشینان را به خود جلب می‌کند. البته عملکرد این خودرو شاید همه‌ی سلیقه‌ها را نتواند راضی کند ولی درکل، این سدان برای رانندگی‌های عادی روزانه مناسب است. شتاب این خودرو خیلی بالا نیست ولی نسبت به خودروهای دارای گیربکس اتوماتیک رقیب خود، وضعیت بهتری دارد. در ابتدای راه افتادن خودرو، موتور آن کمی صدا دارد ولی در سرعت بزرگراه، بی‌صدا می‌شود. اگرچه خودروی کرولا در شهر سواری جالبی دارد و در پیچ‌ها رضایت شما را برآورده می‌کند اما فرمان پذیری آن به دقت سایر خودروهای این رده قیمت نیست. 
تویوتا کرولا,2007 XLI اتومات فول وارداتی

نقد و بررسی موتور

مدلهای GLI و XLI خودرو Corolla دارای موتور ۱۸۰۰ سی‌سی چهار سیلندر با قدرت ۱۳۰ اسب بخار هستند. همچنین همگی این‌ مدل‌ها دارای گیربکس پنج دنده غیر اتوماتیک و یا ۴ دنده اتوماتیک می‌باشد. 
تویوتا کرولا,2007 XLI اتومات فول وارداتی

نقد و بررسی ايمنی

این مدل سال از خودروی کرولا، دارای کیسه هوای راننده و سرنشین جلو به‌صورت استاندارد و همچنین دارای ترمز ABS می‌باشد. در این خودرو ترمزهای جلو و عقب دیسکی می‌باشد. کرولا در تست تصادف موسسه NHTSA توانست نمره ۵ ستاره را دریافت کند.
تویوتا کرولا,2007 XLI اتومات فول وارداتی

نظر بگذارید!

 

قیمت خودرو