بررسی تخصصی کمری 2015,XLE

همراه مکانیک
حد بالای کارشناسی:
قیمت کارشناسی:
حد پایین کارشناسی:
گزارش اشکال

فروش خودروی سفارشی


فروش خودرو بدون هزینه
فروش تضمینی خودرو به قیمت مصرف کننده
صرفه‌جویی در زمان مشتری،عدم نیاز به نشان دادن خودرو به خریداران
عدم پاسخ گویی به تلفن و معامله با دلالان خودرو
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
فروش خودرو سفارشی
رایگان و به قیمت مصرف کننده

خرید خودروی کارشناسی شده

معرفی خودروهای کارشناسی شده و مطمئن
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده
صرفه‌جویی در وقت و زمان مشتری
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
تکمیل فرآیند خرید در مدت ۷ روز کاری

از نمایشگاه همراه مکانیک

کارشناسی خودرو در محل

بررسی دقیق ۲۰۹ نقطه از خودرو؛ بدنه، فنی و آپشن
بررسی کیلومتر و میزان کارکرد خودرو
ارائه گزارش رسمی و مکتوب از خودروی کارشناسی‌شده
قیمت‌گذاری دقیق بر روی خودروی کارشناسی‌شده
حضور در محل ۳۰ دقیقه پس از تماس
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده

نقد و بررسی تویوتا کمری,2015 XLE

ظرفيت تعداد سرنشین:
(لیتر) مصرف سوخت:  
موتور:
حداکثر سرعت خودرو (Km/h):
صفر تا صد (ثانیه):
حجم مخزن سوخت (لیتر):

معرفی خودرو

خودرو بازطراحی شده کمری ۲۰۱۵ نسبت به گذشته کمی متفاوت شده، ولی عملکردش همانند مدل قبلی است. خودروی کمری، نظر خریداران را به سوی خود جلب می­کند و این همان دلیلی است که شرکت تویوتا هر ساله صد­­ها و هزاران دستگاه از آن را به فروش می­رساند. شرکت تویوتا مدل ۲۰۱۵ خودروی کمری را دچار تغییراتی کرده است، ولی این تغییرات آنقدر کم است که اگر با دقت به آن نگاه نکنید، اصلا متوجه آن­ها نمی­شوید. برای این کار می توانید مدل­های ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ این خودرو با هم مقایسه کنید. با ورود رقیبانی مثل هیوندا سوناتا تغییرات کمری اهمیت بیشتری پیدا خواهد کرد.​
تویوتا کمری,2015 XLE

نقد و بررسی فضای داخلی

تغییرات داخل خودروی کمری نسبت به بیرون آن کمتر بوده و ظاهرکلی داشبورد و پنل مثل گذشته باقی مانده است (مثلا پلاستیک خاکستری). بعضی از تغییرات به_کار رفته در مواد این خودرو از قبیل پارچه زیبای SofTex موجود بر روی صندلی های تیپ SE و حذف بعضی از درزها به منظور زیباتر شدن ظاهر آن، مشهود است.در داخل خودروی کمری نقاط قوت و ضعفی وجود دارد. مثلا دید در همه جهات خوب است و­­ستون های نسبتا باریک آن باعث می شود که راننده دید بهتری به بیرون داشته باشد. ارتفاع زیاد سقف خودرو هم به معنی فضای بالای سر بسیار خوب در داخل اتاق است. در طرف مقابل،کیفیت مواد به کار رفته در این خودرو و قطعات الکترونیک و همچنین ساکتی داخل اتاق، هنوز از­­­­ خودروهای پیشرو این کلاس عقب تر است. صدای باد و جاده در داخل کمری در مقایسه با­ رقیبانش، بیشتر شنیده می شود. 
تویوتا کمری,2015 XLE

نقد و بررسی بیرون خودرو

تغییرات ظاهری خودروی­کمری  ۲۰۱۵ جزئی و خیلی هم موفقیت آمیز نیست. مهمترین تغییر بوجود آمده در قسمت جلوی خودرو است . در تیپ SE جلو پنجره پلاستیکی مشکی بزرگ آن­که از لبه کاپوت تا پایین ترین قسمت خودرو ادامه یافته است (این جلو پنجره در دیگر تیپ ها جای خود را به یک جلو پنجره چند رده داده است)،این قسمت را به طرز عجیبی بی انتها رها کرده است،انگار که شرکت تویوتا فراموش کرده که قطعه آخر پلاستیکی را روی سپر جلو خودرو نصب کند.­تغییرات در قسمت چراغ جلو و شکل بدنه در کناره های خودرو، بهتر وچراغ های عقب آن مثل اکثر خودروها تکراری است. خودروی کمری به گونه ای طراحی شده است که توانسته رضایت خریداران موجود در بازار را با عمکلرد خوب خود جلب کند. 
تویوتا کمری,2015 XLE

نقد و بررسی رانندگی خودرو

گیربکس شش دنده اتوماتیک این خودرو دارای تعویض دنده ای نرم ،ولی در کل خیلی چشمگیر نیست. کیفیت سواری کمری جدید مثل مدلهای قبلی آن آرام ونرم است. فرمان این خودرو نرم و در عین حال تیز و دقیق است . در خودروی کمری هنگام عبور از چاله ها و دست اندازها، صدای بیشتری نسبت به مدل های قبلی آن شنیده می شود. خودرو کمری SE دارای سیستم تعلیقی اسپرت و مناسب رانندگی در مسیر های سفت تر است.­­ مدل پایه چهار سیلندر کمری دارای مصرف سوختی بسیار خوب است که به ترتیب در شهر، بزرگراه و ترکیب این دو، معادل ۹.۴، ۶.۷ و ۸.۴ لیتر بر صد کیلومتر مصرف سوخت دارد. در تست ۲۸۱ کیلومتری کارشناسان ما به صورت ترکیبی، این عدد برابر ۸.۱۱ خواهد بود. 
تویوتا کمری,2015 XLE

نقد و بررسی موتور

برای خودروی کمری دو موتور شبیه به هم موجود است. موتور استاندارد بر روی این خودرو یک موتور ۲۵۰۰ سی سی چهار سیلندر با قدرت ۱۷۸ اسب با گیربکس آن هم شش دنده اتوماتیک است. همچنین در تیپ های بالاتر، موتور ۳۵۰۰ سی سی V۶ با قدرت ۲۶۸ اسب بخار دیفرانسیل جلو با گیربکس شش دنده اتوماتیک هم به صورت انتخابی موجود است. موتورهای چهار سیلندر درکمری بسیار نرم و روان کار می کنند و باعث می شود که خودرو چه در ترافیک و چه بزرگراه، عملکرد چابکی داشته باشد. 
تویوتا کمری,2015 XLE

نقد و بررسی ايمنی

موسسه NHTSA، تست تصادف از خودرو کمری ۲۰۱۵را آغاز کرده است. این خودرو تا اینجا موفق به کسب چهار ستاره از پنج ستاره ممکن در­­ قسمت تصادف از روبرو شده است،که البته تست های دیگر هنوز گرفته نشده است. همچنین خودروی کمری از موسسه IIHS نمره کلی "خوب" را کسب و جایگاه TSPP را نیز بدست آورده است.
تویوتا کمری,2015 XLE

نظر بگذارید!

 

قیمت خودرو

همراه مکانیک مجموعه ای بینظیر از نقد و بررسی انواع خودروهای موجود در ایران را فراهم نموده است. با انتخاب نوع خودرو قادر هستید به محـتوای نقد و بررسی تخـصصی خودروها، قیمت کارشـناسی شده خـودروها، گالری تصاویر، مشخصات فنی و نظرات کابران در مورد هر خودرو دسترسی داشته باشید